Arama sonuçlarınız

1. S

Forum ve forumun genel gidişatı

Forum şu an sürekli bedava korsan ( tamamen yanlıştır bu arada inanmayın ) linklerle , arkadaşlarımızın sorularıyla ve onlara cevap veren affedersiniz ama "cahil" oyuncular sürekli server tanıtımları ve server'da yaşanan olayların foruma getirilmesi ve karşılıklı küfür / hakaret edilmesi tarzı...
  2. S

Yeni modlar

evet arkadaşlar ben minecraft'ı modlamak istiyorum ama oyuna yeni ore'ler ekleyen silahlar moblar ekleyen kısaca oyunun oynanış şeklini değiştiren değil ed optifine gibi performans , dynamic lightning gibi görüntü modları istiyorum eğer yeterince açıklayıcı olmadı ise siz anlamadığınız kısmı...
  3. S

Pixelart istekleri alınır !

pixelart bildiğiniz gibi , bir fotoğrafın / icon'un , kısaca görsel olan şeylerin pixelated ( pixel pixel , blok blok ) halined minecraft dünyasına geçirilmesidir. Uzun bir süredir ( minecraft survival test'den beri ) oyunla uğraşıyorum ve bir süre sonra pixelart'a başladım . Eğer sizin de pixel...
  4. S

MineZ takım arkadaşları !

MineZ son zamanlarda fenomen haline gelen , Arma2 adlı oyunun DayZ modundan esinlenilmiş olan bir zombie post-apocalyptic server dır. Ünlü youtuberlar (paulsoaresjr , robbaz ... ) tarafından çok kez gameplay / commentary / tips&tricks olarak ele alınmış ve hakkındaki videolar yüksek hitler...