Arama sonuçlarınız

1. G V Zitm

(Hexxit) Forge mod loader has found ID mismatches complete details are in the log file

Bu hata nedir nasıl giderilir Güncel bilgiler içerisinde.. MineCraft forge yükleyin var, Hexxit 1.5.2 sürümünde oldugu için bende 1.5.2 Forge MineCraft yükledim..doğrumu yaptım?(Modları sildim forge u yükleyince modları yükledim..) bir diğeri ise Sistem dilini değiştirin demişler..! xD Yani...
  2. G V Zitm

Skin yapan kişiler!

Skin yapan kişiler acaba benimle iletişime geçebilirler mi?Bu skini arıyorum: yada yapabilcek?Elimde resimlerin önlü arkalısnı var.
  3. G V Zitm

Plugin Araştırması [Daha iyisini sunmaya çalışacağım]

Merhaba arkadaşlar ben Tolga. 1-2 sunucu üzerine plugin araştırması yapmayı düşündüm.Fakat arama kıriterleri ve mantığı beni biraz düşündürdü.Bende ilgilenenim olursa diye sizlerden yardım talebinde bulunmak için konuyu açtım. Bilgilendirme: 1.Benim Sunumlarım. 2.Diğer...
  4. G V Zitm

__--@** Oyuncuya Dayalı Hayatta Kalma Sunucusu **@--__ made by ToLGa.

Arkadaşlar merhaba ben ToLGa ÜN.İsmime tıklayarak geçmişdeki kaynak bilgilere ulaşabilirsiniz. Sunucu deneyimim en son 2013 de oldu şimdi size ÜCRETSİZ sunucu üzerinden sizelere sunabildiğimce; Çalışan insanların gerçekten oyun içi geçirdikleri vakide değecek olan bir sistem üzerinde...
  5. G V Zitm

Admin Dolu sunucuya nasıl girer?

Admin dolu sunucuya nasıl girer?
  6. G V Zitm

Admin count -1 / admin gösterme / admin gözükmesin / dolu servera admin girişi

Arkadaşlar Server a girip kendimi yok göstermek istiyorum ki ben aradan çekileyim ve 1 kişi daha girsin + Dolu iken Serverıma girmek istiyorum bunlar nasıl yapılıyor bilen varmı acaba?
  7. G V Zitm

Re Inventing Your Exit.com / World OF MineCraft

Merhaba Sunucu survival mode da olup Hayatta kalma mücadelesi ve MMo-PRG tadındadır. DipNot: SUNUCUMUN NE KADAR PROFESYONEL ALT YAPISI OLSADA SERVER HAMACHİLİDİR.BU YÜZDEN oldukca az kişi alarak serverı el üstünde tutmaya çalışacağım. Sunucunun ismi "Reinventing Your Exit"dır. Server her hangi...
  8. G V Zitm

Canavarları kapatmak /Close monster / mosnters

Canavarları kapatmanın yolu nedir bukkit de propertys işe yaramıyor. Multiserve-Core yüklü worldguard yüklü Amacım canavarları kapatıp hayvanları ayarlamak.yalnız daha sonra mob-spawning deny yapıcam hayvanların çoğalmasına engel olurmu? Şunların dışında LÜTFEN: Optiondan Zorluk derecesini...
  9. G V Zitm

ip boş ne yazmalı?

arkadaşlar bukkit server çalıştırınca ip boş dolasıyla giremiyorum, hamachi kurmadan falan ne yazmak gerekiyor?
  10. G V Zitm

Admin oyuncu ayarlarını kontrol ederken..

Benim ismim tolga,Nickim Aron,91liyim,İstanbul kadıköy'lüyüm. 1 server üzerinde çalışıyorum ben ayar yaparken oyuncunun bana ayarların çalışıp,çalışmadığından bahsedebilecek 1 kişi arıyorum.
  11. G V Zitm

Genel anlamda hiç bişi kıramıyorum.

/gm creative im şuanda serverımdayım ve hiç bişi kıramıyorum.Kendi serverımdayım şuanda 1.6.4 oynuyorum.Oyunu yeniden yükledim. Kıramamın sorunu WorldGuard mı versiyon mu nedir bilen varsa lütfen.
  12. G V Zitm

no-ip üzerinden server

Merhaba ben kendi makinem üzerinden server kurmayı planlıyorum.Artık hamachiden sıkıldım umarım no-ip üzerinden açıcağım server daha verimli olur. İlk başta sormak istediğim şey nasıl no-ip üzerinden server kurabilirim? 2.si verimi nasıl olur? ve sizin eklemek istedikleriniz. İnternetim...
  13. G V Zitm

Claimli farmda zıplayınca item düşmemesini ayarlamak

Ewt sorucağım şey: Claimli Farmda buğdayın üstünde zıplayınca nasıl yok olmayacağı.Bunu pluginle mi yapıyoruz yoksa Skript lemi?