Arama sonuçlarınız

1. jdfbj

The Dead Of Adrenaline 6 Ay Boyunca Uğraştığım Map !

Hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim :) Gerçekten! Bu arada bu map bir kaç parçadan oluştuğu için, öyle devamı gelecek tarzı bir yer yapmaya karar verdim [Ve evet, orada duvarı kırmanız gerekiyor :). ] Şimdi size asıl söylemek istediğim şu; map'in 2. versiyonunu yapabilmeyi çok...
  2. jdfbj

Muhtemelen sorun sizdedir. Çünkü ben denediğimde hiçbir sorunla karşılaşmadım :)
  3. jdfbj

O siteyi banada ver XD Ne zamandan beridir sesli notlar yazıyla yapılıyo XDD Akşam akşam güldürdün beni :D
  4. jdfbj

işte uzun zamandır üzerinde çalıştığım proje :D Sadece senaryosu bitti henüz map'e başlamadım ve bu seferki gerçekten güzel olacak :D Videoda ses biraz kötü kusura bakmayın :D Düzgün versiyonunu sonra upload edeceğim :D
  5. jdfbj

Boyutuyla değerlendirmene gerek yok :D Fakat beğendiysen ne mutlu bana :)
  6. jdfbj

Video değil arkadaşım, oyunun OST'sinden bir parça o :D Bu arada bakmak için oynarsan anlamassın :D
  7. jdfbj

Teşekkür ederim :D Bu arada yeni mapin senaryosu neredeyse bitti... Ha istesem şimdiye bitmişmiydi, evet bitmişti... Ama sınavlar, çeviri, özel hayat vs. vs. bunlar zamanımı çok aldı :D O yüzden şimdiden özür dilerim :D
  8. jdfbj

Teşekkür ederim :D
  9. jdfbj

Başlattaki aramaya %appdata% yazıp, ".minecraft" adlı klasörün içindeki "saves" klasörünün içine :D
  10. jdfbj

Evet sonunda gitarım geldi :D 4 manyetikli bir metal gitar, bir kaç parça yazmaya başladım bile... Unutulmuş "ALTINDAN" bir serinin devamını getiriyorum :D
  11. jdfbj

Yakında bir tane yapacağım :D

Yakında bir tane yapacağım :D
  12. jdfbj

Yakında yeni bir map'e başlıyacağımı söylemiştim... Henüz yapmaya başlamadım çünkü elektro gitar'ımın elime geçmesini bekliyorum... Bu yeni map için bilgisayardan elektro şarkılar değilde, direk olarak gitar ve org ile bir şeyler yapmaya çalışacağım :D
  13. jdfbj

Biraz zor yapmak istedim bazı bölümleri :D
  14. jdfbj

O seslendirmede arkadaşımla konuşur gibi yapmamın sebebi karakterin duygusunu vermek içindi. Fark ettiysen seslendirmesini yaptığım kişi deli... Son sesli notta kafayı yiyor zaten...
  15. jdfbj

6 Ay boyunca sadece haritaya uğraşmadım, müzikler, sesli notlar :D Sadece harita olarak ele almayın yani :D
  16. jdfbj

Teşekkür ederim yorumlarınız için :D Yeni bir haritaya başlıyacağım ama malum sınav haftasına girdik, boş zamanım yok doğru düzgün :D
  17. jdfbj

Hepinize yorumlarınız için teşekkürler :D Yeni yıla yakında gireceğiz :D Hadi hayırlısı :D
  18. jdfbj

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim :D
  19. jdfbj

Rakipleri severim fakat senin mapini göremedim? Yayınladın mı ? Bu arada ben maplarimi o kattığım anormal hikayelerle oynattırıyorum :D
  20. jdfbj

Teşekkür ederim :D 1. Olmayı hedefliyorum şu sıralar :D Bir de yeni bir mapa başlıyacağım :D
  21. jdfbj

Dostum boyutu sadece haritadan ibaret değil ki :D Müzikler var sesli notlar vaarrr...
  22. jdfbj

Bi şeyler yaptık işte :D
  23. jdfbj

Yorumlarınız için teşekkür ederim :D
  24. jdfbj

Teşekkürler, haritalar bölümünde 3.en çok görüntülenen harita olan The Dead Of The Adrenaline'e verdeiğiniz yorumlar için :D 3.927 görüntülenme ve 1361 indirmenin gururunu yaşıyorum :D
  25. jdfbj

Tam olarak şu cümleyi anliyamadım :D