The Dead Of Adrenaline 6 Ay Boyunca Uğraştığım Map !

jdfbj

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, haritalar bölümünde 3.en çok görüntülenen harita olan The Dead Of The Adrenaline'e verdeiğiniz yorumlar için :D 3.927 görüntülenme ve 1361 indirmenin gururunu yaşıyorum :D

jdfbj

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim :D

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
6 aylik çalişmayi açikcasi göremdim benim bir mapim 310 mb bunda büyütülcek bir şey yok :)

arda3219

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi ne diyim mapı indirmeden etkilendim.Azına diline eline emegine sağlık kardeş diğecek birşeyim yok :)

LeqenDKinq

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Allah belasini vermesin öyle mapın o ne lan anlamadim bir şey adrenalin dediğin altın larmi bibok anlamadm mk.
hem adrenalin bulma yerinde hani leverla giriyosun içeri işte oralarda not 2 yerine not 10 koymussun dedim bu ne yanls
yeremi girdim ana bacı küfür ettim sana . sonra nyse dedim bindim vagona biyer den galiba süs havuzuna düşcektik.
işte havuza düştügüm halde öldüm sülalen gitti zaten orda ....
Neyse *** gibi map yapmışsın boşuna uğraşmışsın.
ağır konuşma

sabahattin12345

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
emeye saygı+rep!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!süpppper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!