Arama sonuçlarınız

1. emkaan123

Bilgisayarımın kasması

Pc ye yeni format attığım halde görev yöneticisnde 73 işlem var ( marka hp) bunun daha az olması gerekiyor benim bildiğim oyunlardada kasıyor mesala deadpoolda bilgisayar özelliklerini sıralıyorum 1- 2-3 gb ekran kartı 2- 4 gb ram 3- intel core i5 4- 2.4 ghz 5- intel hd grapichs family...
  2. emkaan123

Herkes sevdiği anime-anime karakteri yazsın

Evet kısaca herkes sevdiği anime-anime karakteri yazsın. ilk ben başlıyorum One piece
  3. emkaan123

HP Quick Web

Merhaba arkadaslar bugun sansa bir sey buldum HP marka laptopum kapaliyken tuslara bastim ve bilgisayar acildi ama Win7 olan pc `HP Quick WEB` diye bir seyle acildi `HP Quick WEB` nedir Anlatirmisiniz
  4. emkaan123

Minecraft Premium Almayı Düsünüyorum

Minecraft premium almayı düşünyorum fiyatını ve faydalarını söylerseniz sevinirm
  5. emkaan123

Minecraft Aşırı Kasıyor

Minecraft aşırı kasıyor ve çıldırıcam sv ye girince çok tek kişilikte daha az proglarmlar filan varmıs yardım edin. League of legends 50 fps oynuyorum her şey çok yüksekte bunda grafikler hızlı parçacıklar azaltılmış aşırı kasıyor program önerin ve nasıl kullanılcağını anlatın lütfen
  6. emkaan123

League of Legends Oynuyanlar acil baksın

Merhaba arkadaşlar ben lol de rp çekicem yeni çıkıcak karakter z.a.c ı mı alsam yoksa ziggs mi lol oynuyanlar bakabilirmi ??
  7. emkaan123

EMKAAN123 SERVER MAPI .Minecraft halinde Şovalyeler ve Büyücüler arasındaki bitmez savaş

.MİNECRAFT halinde server mapı çok uğraştım bir teşekkür yeter. AÇIKLAMA WinRAR ın içinde tek bir dosya gözükebilir onu birlikte aç diyin Winrar ile açın benim pc de winrar silinmiş eğer o da olmassa aç diyin oradan winrarı seçin iyi eğlenceler
  8. emkaan123

Komut bloğu yok !!!!

arkadaşlar 1.4.7 -1.4.6 -1.5 te baktım komut bloğu yok daha önce görmüştüm nasıl hangi versionda
  9. emkaan123

EMKAAN123 ADVANTURE

Evet size güzel bir advantüre map yaptım 1-5 dk arası sürebilir ama benim 30 dk mı aldı advantıureyi çabuk yapamam İpucu :sonda lavda ölün.
  10. emkaan123

Bıktım artık Herobrine saçmalıklarından...

Arkadaslar modunu yükleyen Herobrine yi gördüm diye resim çekip foruma atıyor.Hepside açıklamasını alıyor oturuyor üstüne üstün rezil oluyor alın bende Herobrineyi gördüm ozaman bu resime bakınca herkes görücek (Konu yanlıs yerde olmasın diye yükledim resimi)
  11. emkaan123

[istek] You are slenderman mod 1.4.7

böyle bir mod varsa bulup verecek eğer yoksa yapıp getirecek baba yiğit aranıyor
  12. emkaan123

[istek]Minecraft.net username almak ???

arkadaslar tekkit e filan girmek için username almak istiyorum nasıl alıcam
  13. emkaan123

technic hatası yardım edinnn

hack slash mine çalısıyor dierleride fakat technic böyle bir hata veriyorrr
  14. emkaan123

[İSTEK] Bedava virüs programı

virüs programı önersenizze ve link lütfen bedava olsun :)
  15. emkaan123

Online bir oyun lazımmmm@@@@@@@@@@@@@@@@

Lol oynuyorum ama tek yeterli olmuyor minecraft ta bir yere kadar bana güzel bir online oyun lazım önerirmisinizzzzz
  16. emkaan123

modloader mp 1.4.7 ???

bana modloadermp 1.4.7 bulabilicek varmı indiriyorum 1.3.2 çıkıyor shape shifter modu yapıcam smp bulabilriseniz ve modloader 1 haftalık adminlik (hamachi server)
  17. emkaan123

hamachi servere mod shape shifter

merhaba arkadaşşlar hamachi server kurdum shape shifter modu atabilicek birde nasıl kurulcağını anlatabilirseniz sevinirim
  18. emkaan123

bomba patlattım ve...

evet minecraft 1.4.7 animal bikes mod yükledim 1-5 arası bomba geldi birini patlattım ve manzara
  19. emkaan123

ifritler

bende 5-6 siteden baktım ifrit diye geçen varlıkmı csisimmi hayal ürünümü artık neyse isimleri varmış isimleri söyleyince ayin yapmış sayılıyorsun daha fazla bilgisi olan yce anlatsın reis.
  20. emkaan123

Yaşamalık map

başlıkta yazdığı gibi yaşamalık bir süper düz map aslında bir evle başladım bu dahada büyüdü :) map biraz küçük ama idare edin
  21. emkaan123

bana çok küçük bir texture pack yapabicek ???

merhaba arkadaşar ben bir lol oyuncusuyum zombie leri ve skelton ları Pantheon yapmak istiyorum skini veriyorum lütfen yapın.köylüleride garen :)
  22. emkaan123

Mınecraft Makas Ne Is Gorur ?

mınecraft makas ne ıse yarıyor ???
  23. emkaan123

Ilk Advanture Mapım "arthur Is Dead"

fazla uzatmadan direk konuya geçiicem beğendıysenız beğenırsınız zaten ılk advanture mapım :) arkadaslar 2.sini attım map yapım gold man üsttekı resımler 2.nın 2 resım 2.nın 2 resım 1.nın
  24. emkaan123

Pixelmon 1.4.5 Atabilcek Varmı

arkadaşlar pixelmon mod gördüm güzel bir mod indirdim launcher skydaz dan bozuk bana atabilcek varmı
  25. emkaan123

Oto Builder

oyunda okadar mod yapıyorlar acaba oyunda oto builder gibi bir inşa modu varmıdır varsa link atın 1.2.5 veya 1.4.5