Arama sonuçlarınız

1. Drag422

ekran kartı sorunu

arkadaşlar geçen hafta kendime yeni bir laptop aldım sistemi falan herşeyiyle baya iyi bir laptop hatta ama anlayamadığım bir sorun var ekran kartım 1.6 Gb civarı ama 64 mb falan gözüküyor bu sorunun nedeni nedir yardım edebilecek biri varmı :S bazı sitelere baktım şöyle bir şey demişlerdi : Win...
  2. Drag422

Yaptığım ilk minecraft temalı wallpaper

Merhaba arkadaşlar ben azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim bugün biraz canım sıkıldı ve bende acockshock gibi wallpaper yapayım dedim :D minecraft temalı yaptığım ilk wallpaper o yüzden biraz kötü olabilir bilmem normalde mc temalı şeyler yapmam 10 dakikada bir şey yapıp sunmakda artık...
  3. Drag422

Saints row Co-oP

merhaba arkadaşlar ben azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim saints row satın aldım falan filan %40 ını falan oynadım oyunu sonra sıkıldım co-op oynamak isteyen varmı ? 0 dan başliyacazgüncel
  4. Drag422

Bu Kulaklığı alsam değermi ?

Merhaba Arkadaşlar ben azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim bugün internette takılırken çok ucuza bir mikrafonlu kulaklık gördüm güzele benziyor biraz ama alsammı almasammı kararsız kaldım mikrafon : Snopy SN-988 http://www.gold.com.tr/snopy-sn-988-mikrofonlu-kulaklik_u sizce alıyımmı ...
  5. Drag422

Who are u OyuncuLimon

Merhaba Arkadaşlar Ben OyuncuLimon Öncelikle Neden Bu Konuyu Açtığım Hakkında En Ufak Fikrim Bile Yok Onu Belirteyim... konumuza gelirsek benim kim olduğumu merak edenler için açtım .s Ben Adı Onur Olan Sabahları Hep Okula 2. Ders Giden Okuldayken Resmen Ruh'a Dönüşen Okuldan Gelince Direk...
  6. Drag422

Shaderdeki su hatası

merhaba arkadaşlar, ben azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim... uzatmadan konumuza geçelim. Minecrafta shader kurduğumda altta gördüğünüz sorun çıkıyor... başka shader dene demeyin zaten denedim hepsinde böyle. nasıl çözerim ? Asked By OyuncuLimon Acil cevap lazım looo he bide mümkünse...
  7. Drag422

Steam arkadaş ekleyemiyorum

merhaba arkadaşlar ben azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim uzatmadan konuya geçelim... steamda Saint's Row : The Third satın aldım ve arkadaşımla co-op oynamak istiyorum ama arkadaş ekleyemiyorum nasıl eklerim ?
  8. Drag422

sleeping dogs bu sistemde çalışırmı ?

merhaba arkadaşlar ben azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim az önce steamdan sleeping dogs satın aldım ama sistemimde kasarmı normalmi çalışır yoksa süper düpermi çalışır bilmiyorum (ki büyük olasılık kasar) ve sizlere soruyorum kasarmı ? sistemim : işletim sistemi : win 8.1 pro 32 bit...
  9. Drag422

Tarla nasıl yaparım ? ekinlerin büyümesini nasıl hızlandırırım ?

Merhaba Arkadaşlar Ben Azcık Sola Baktığınızda Gördüğünüz Kişiyim öncelikle her kelimenin ilk harfini büyük harfle yazmakdan yoruldum...o yüzden artık normal devam ediceğim :D ilk olarak bir tarla yapmak için size Biraz Tohum (Çimemlerden elde edebilirsiniz) bir çapa (taş önerilir) bir kaç tane...
  10. Drag422

Şifre sistemi... :D

Merhaba arkadaşlar ben azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim neyse uzatmadan yaptığım sistemi göstereyim :D video aşşada .s.ss.s.ss.s
  11. Drag422

Yapacağım Map'ın türü

merhaba arkadaşlar öncelikle konu yanlış yerdeyse k.b neyse uzatmadan konuya geçeyim bir map yapmak istiyorum ama konusuna-hikayesine pek karar veremiyorum bu yüzden size danışıyorum yapacağım mapın türü ne olsun ? hikayesi nasıl olsun ? gizli :not : hayal gücüm cidden kötü ^^ edit:basit kısacık...
  12. Drag422

Flappy Minecraft

merhaba arkadaşlar... ben azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim ^^ internette takılıyodum falan sonra birden bir şey gördüm... Flappy minecraft uzatmadan videosu (ingilizce) ve linki : Video Linki : https://dl.dropboxusercontent.com/u/1963867/Flappy%20Bird%20
  13. Drag422

Hapishane ilk mapımız ^^ ( 60+ indirme)

Merhaba arkadaşlar ben Azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim ^^ arkadaşımla ben sıkıldık ve bir adventure map yapalım dedik ve 6 saat boyunca uğraşıp bir harita yaptık ^^ uzatmadan resimler : kurallar: blok kırmayın uyanıklık etmeyin :D ve diğer birsürü klasik kural adventure modda...
  14. Drag422

kaç uyarı puanı alırsak banlanırız ?

merhaba arkadaşlar herzamanki gibi azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişi benim herneyse bugün merak ettimde kaç uyarı puanı alırsak banlanıyoruz ? yada ne yaparsak-yada ne olursa
  15. Drag422

eşyalar nasıl yapılır (crafting guide)

merhaba arkadaşlar azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişi ben oluyorum :D herneyse bazı oyuna yeni başlayan arkadaşlarımız (daha doğrusu çoğu yeni başlayan arkadaşımız) oyunda eşyalar nasıl yapılır bilmiyor bende size nasıl yapılacağını gösteren bir site vereceğim ^^ ama ondan önce size...
  16. Drag422

Kendi yaptığım rezil oyun :D

merhaba arkadaşlar öncelikle konu yeri yanlış olabilir özür dilerim eğer yanlışsa :D herneyse yıllardır onca çabadan sonra (ne çabası ya çaba vermeye üşenen adamım ben :D ) üşengeçliğimi yendim ve bir oyun yaptım oyun link : http://www.appsgeyser.com/getwidget/ter%C3%B6ristler/ telefona tıklayın...
  17. Drag422

minecraft mod yükledikden sonra crash veriyor

merhaba arkadaşlar ben azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim... herneyse ben oyuna Light Bridges And Doors modunu yükledim ve oyun açtığımda crash veriyor (sadece bu modda değil tüm modlarda crash veriyor) ve ne denediysem çözemedim yardımcı olurmusunuz
  18. Drag422

yorumlarımı nasıl silebilirim

merhaba arkadaşlar ben azcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim :D herneyse bazen ben çok gereksiz mesajlar atıyorum ve bazende yazdığıma pişman olduğum mesajlar bunları nasıl silebilirim eskiden silme butonu vardı ama artık yok
  19. Drag422

güzel bi romantik anime önerin loa :D

merhaba arkadaşlar sıkıldım anime izleyesim geldi romantik olsun :D hatta echi de olabilir :DDD ****** olmasın töbe :D neyse önerilerinizi bekliyorum SAO dışında olsun :D bu arada bilmeyenler echi ile ****** yi araştırmasın :DD echi neysede ****** :DDDD
  20. Drag422

bugün forumumuzda 630 kişinin doğum günü :D

arkadaşlar forumda geziyordum falan kurcalıyordum işte sonra buna rastladım Maşşallah :D
  21. Drag422

beraber WarZ(infestation) oynamak isteyen girsin .D

beraber WarZ oynamak isteyen eklesin oynayalım skype mr.onurs Güvenilir biri gelsin :D bilirsiniz survival oyunlarında güven zor kazanılırayrıca WarZ oyununa sahip olmayanlar direk internetten indirmeyi denemesin oyun paralı :D 30 lira crack bulma olasılığı : YOK :D
  22. Drag422

WarZ bu sistemde çalışırmı ?

merhaba arkadaşlar ben diyip ismimi söylerdimde zaten azcık sol tarafa baksanız orda profil resmim ve yanında adım var :D herneyse bu sistem WarZ kaldırırmı bilgisayar markası : toshiba işletim sistemi : windows 8 single language 64 bit sistem modeli : SATELLİTE C855-2G5 işlemci: Intel(R)...
  23. Drag422

gta 4 ü benim bu sefil bilgisayarımda çalıştırabilirmiyim ?

merhaba arkadaşlar şu an bunu yazarken arkada gta 4 ü indiriyorum ama birden aklıma takıldı belki sistem kaldırmaz oyun kasar diye o yüzden size soruyorum benim sistemim kaldırırmı bu oyunu :D sistem (hangi özellikleri yazacağımı tam bilemedim bende uygun bulduklarımı yazdım :D ) : bilgisayar...
  24. Drag422

üşengeç bir adamın üşengeçliği azcık bırakim diyerek açtığı kanal

şimdi buraya bir dolu yazı yazardım ama üşendim... NE ? üşengeçliği daha yeni bırakıyorum :D herneyse :D kanal linki :D : http://www.youtube.com/channel/UCXMLrW0rmHIGMZF77x_ap2w abone olursanız sevinirim :D ayrıca kardeş kanalımız olan oyuncu mandalinayada abone olursanız... yine sevinirim :D (...
  25. Drag422

google da keşfettiğim küçük bir şey

merhaba arkadaşlar öncelikle konu yeri yanlış olabilir yanlış ise taşıyın bi zahmet yani yetkililer yetkiniz neye yarıo dimi yani :p :D uzatmadan konuya gireceğim google da küçük bir şey keşfettim ney mi ? google da görsellere tıklayıp atari breakout yazıp kendiniz görün ^_^