Arama sonuçlarınız

1. L

Selam admin sunucu neden kapalı? Ne zaman açılcak?

Selam admin sunucu neden kapalı? Ne zaman açılcak?
  2. L

Atlantis'e Yolculuk 1 [ADV] [ 1.3.1 ] ( Yeni )

Yav he he tamam bende seni seviyorum :D
  3. L

ben senle konuşmuyorum ki sen oradan laf atıp durma mapi hazırlayanla konuşuyorum :roflmao:
  4. L

hmm peki umarım ilerlersinde bizlere güzel maplar hazırlarsın ;)
  5. L

ben mapine ve hikayelerine bir şey demiyom sadece geliştirsin en azından mapi doldursunki oyuncu oynamaktan zevk alsın ;)
  6. L

28 GÜN SONRA... (ADVANTURE MAP)

başkasının mapini çalmış :D
  7. L

la böyle adventure mapmi olur yönlendirme yok saçma şeyler yok ra yok poseidon yok zeus böyle oyunmu olur tanrılar var ama tahtına gidiyom bomboş insan bi iron golem koyar iğrenç bi map hiç tavsiye etmem
  8. L

İlk Adventure Mapım DAL İÇERİ

la bu mapta bir sürü zombi çıktı
  9. L

28 GÜN SONRA... (ADVANTURE MAP)

la bu Hunger Games mapini kopyalayıp koymuş hırsız beğenmedim :( inanmayanlar tren yolunu bitirin creative yapın karşınıza dev camdan top gibi bir şey çıkçak üstünden geçin aşağı inin Hunger Games mapinin başlangıcını görürsünüz böyle hırsızların mapini oynamayın.
  10. L

yaptığımız En büyük profesyonel anıt çalışma

Evet mapini oynadım çok güzeldi tnt yerleştirmek çok hoşuma gitti hele o son patlaması paha biçilemez süper bi map patlatmak için tavsiye ederim. :D ve son halinide foto olarak çektim :D
  11. L

yaptığımız En büyük profesyonel anıt çalışma

bi bakalım güzelmi?
  12. L

İlk Adventure Mapım DAL İÇERİ

La böyle mapmi olur sen adventure map görmemişsin creative de bırakmış ya oynadığıma pişman oldum :( :D Arkadaşlar yeni başlayanlar girmeyin ölürsünüz bi koridor var full zombi böyle map olmaz biraz düzelt sende mapi ilk başladığın için bir şey demiyom ama düzelt.