Arama sonuçlarınız

1. EmirOzaslan

survival server öneri

bütün server olaylari cok karisik sürvival ariyorum ama serverlarin icinde tonla mod var cok karisik yani söyle düz survival a yakin bi server ariyorum bilen gören varsa bi yazarsa sevinirim.
  2. EmirOzaslan

Plugin yardım

arkadaşlar bana yanmama plugini yani evi birisi çakmakladığında falan yanmayan koruma plugini anti tnt anti creper, ve server [Oyuncu] [Admin] [moderatör]taglari olan plugin lazim nerden bulabilirim bunlari
  3. EmirOzaslan

bukkit server yadım lütfen

arkadaslar server kayıt olmuyo harita 1.5 serverı acıp kapadıgımda aynı yerden basliyorum bu sorunu nasıl cozerim :S
  4. EmirOzaslan

Kasma Sorunu :(

arkadaslar MineCraft bende kasıyor bilgisayarim sistem gereksinimlerine 10 basiyo cod kaldiriyo bunu kasiyor anlamis degilim lütfen bilgisi olan bir arkadas yardim etsin oyunu oynayamiyorum :/
  5. EmirOzaslan

[z]group Klasik Survivalcilarin Yeri

Server 27 kasımda açılmıştır, yılbaşından önce(27 aralık) yeni cihaz gelecektir lag donma gibi sorunlar ortadan kalkacak. şu an ki cihazda tüm lag sorunlarını gidermiş bulunmaktayım wifi cubugunda tek tırnak gözükmektedir bunun sebebi lag icin kullanmis oldugum programdır bu nedenle wifi cubugu...
  6. EmirOzaslan

[z]minecraft Survival Server 1.4.5 <

Serverimiz yaklaşık 1 hafta önce açıldı creative, game mode kesinlikle kullanılmamaktadır, ve yasaktır. Tüm survivalcı oyuncularımızı bekleriz düzenli bi oyun icin Z Group Hamachi ağları : ZGroupmc1 ZGroupmc2 ZGroupmc3 ZGroupmc4 ZGroupmc5 ZGroupmc6 şifre : 123 ip : 25.1.220.255
  7. EmirOzaslan

Z Group Hamachi Server

Serverimiz 1 haftaliktir, tüm survivalci oyuncularimizi bekleriz creative,game mode kesinlikle kullanilmamaktadir ve yasaktir. Günde 8 saate yakin onlinedir Hamachi ağları : ZGroupmc1 ZGroupmc2 ZGroupmc3 ZGroupmc4 ZGroupmc5 şifre : 123
  8. EmirOzaslan

Z Group Survival Hamachi Server!

Serverimiz 1 haftaliktir, tüm survivalci oyuncularimizi bekleriz creative,game mode kesinlikle kullanilmamaktadir ve yasaktir. Günde 8 saate yakin onlinedir Hamachi ağları : ZGroupmc1 ZGroupmc2 ZGroupmc3 ZGroupmc4 ZGroupmc5 şifre : 123
  9. EmirOzaslan

Minecraft Hamachi Olmuyo Yardim Lütfen

arkadaslar ben hamachi üzerinden bi türlü arkadaşımla oynayamıyorum ne yaptıysam olmuyo benim kurduğum servera o giremiyo online gözükmüyor onun kurduğunuda ben göremiyorum online olarak ama sadece kendimizde online gözüküyor güvenlik duvarını falan hepsini yaptım ama bi türlü yapamıyorum lütfen...