Arama sonuçlarınız

1. akenathon

Fantastik Craft Olgun & İlgili & Bilgili Rehberlerini Arıyor!

Serverımızın Tek Ve Önemli Eksiği Olan Rehber Kadrosunu Yenileme Amacıyla Kendı Forumumuzda Konular Açtık.Fakat İstediğimiz Verimi Alamadığımız İçin Buralara Kadar Geldik.Serverimiz İlgili Vefakar Serverini Sevebilecek Olgun Dürüst Ve İşini Doğru Yapabilen Rehberlerini Arıyor Buyrun Başvuru...
  2. akenathon

FANTASTIK CRAFT ILGILI & BILGILI REHBERLERINI ARIYOR!

HEDEFLERİ YÜKSEK OLAN VE HER GEÇEN GÜN ÇİTAYI YÜKSELTMEYE ÇALIŞAN FANTASTIK CRAFT REHBER KADROSUNU YENILIYOR ! +16-17 YAŞ BİLGİLİ ONLİNE SAATİ YÜKSEK YÖNETİMİN SÖZÜNDEN ÇIKMAYACAK GEREKSİZ OLMIYAN DOĞRU İNSANLARI ARIYOR ! BUYRUN BAŞVURU FORMU: FANTASTIK CRAFT REHBER BAŞVURU FORMU...
  3. akenathon

bi kaç ufak problem içeri göz at !

1- GİRİŞ YADA REGISTER YAPILMADAN FLY AÇIK OLUYOR(HAREKET ENGELI VAR FAKAT SPACEYE BASILI TUTUNCA ANLASILIYOR) NASIL ENGELLIYEBILIRIM BAZI OYUNCULARDA BUG OLUYOR SANIRIM FLY KALIYOR NADIR OLSADA GÖRÜYORUM! 2- HEALTBAR PLUGINI ILE ISTATISTIK GOSTEREN PLUGIN ÇAKIŞIYOR OYUNCULARIN HPSINI...
  4. akenathon

FANTASTIK CRAFT / FACTION WARS & HUNGER GAMES / ANTİK MISIR / BOSSLAR / HERKES BURDA

FANTASTIK CRAFT / FACTION WARS /HUNGER GAMES /ANTİK MISIR / BOSSLAR / ZİNDAN IP: mc.fantastikcraft.com WEBSITE / FORUM: www.fantastikcraft.com (GÜNCELLENİCEK) FACEBOOK : www.facebook.com/fantastikcraft AÇILIŞ TARİHİ : 23 EKİM 2013 ============================================================...
  5. akenathon

[★]FANTASTIK CRAFT[★]FACTION WARS[★]HER BUTCEYE UYGUN VIP PAKETLERI[★]LAPIS[★]

ESKİ KONUM SİLİNDİ BU YENİ TANITIM KONUMUZ,SİLMEYİN NİYE SİLİYOSUNUZ???(BAŞKA TANITIM KONUMUZ YOK!) IP: 85.131.171.176 IP: fantastikcraft.minecraft.to 3 AYLIĞI ÖDENDİ.2 AYLIK PARASIDAHAZIRDA HESAP BAKİYESİNDE DURUYOR.KAPANMAK İÇİN Bİ SEBEBİMİZ YOK.HEDEFLERİMİZ BÜYÜK MARKA OLMAK İSTİYORUZ...
  6. akenathon

FANTASTIK CRAFT REHBER VE REKLAMCI ALIMLARI

TANITIM KONUMUZ BU TIKLA ARKADAŞLAR HEDEFLERIMIZINDE ERKEN GERISINDE KALDIK.LAPİSSİZ VE HERŞEYİYLE SEVİLEN SERVERIMIZIN ONLİNE SAYISI ÇOK DÜŞÜK VİP ALIMLARI İYİ OLMASINA RAĞMEN.15 GUN OLMAK UZERE SERVERIN 3 AYLIĞINI ÖDİCEZ 2 AYLIK PARASIDA HESAPTA KALICAK YANI KAFADAN 5-6 AY AÇIK DURUCAZ...
  7. akenathon

FANTASTIKCRAFT(2.DÖNEM) FACT&SURVIVAL AÇILDIK ! GİR İÇERİ IP:85.131.171.176

KONU KALDIRILMASINI RİCA EDİYORUM YENI KONU AÇICAZ ANKETLİ IP: 85.131.171.176
  8. akenathon

fantastik craft 2. dönem açılıyoruz ! yetkili alımları koş...

27.10.2013(SERVER AÇILDI VE KONU TEKRAR DÜZENLENDİ) evet arkadaşlar fantastik craft olarak tekrar açıldık.SADECE REHBER ve REKLAMCI alımları için başvurularınızı bekliyoruz isim: yaş: online saati: şeklinde başvuru yapabilirsiniz. başvuru yaptıktan sonra skype ekleyin. skyp:onurakenathon
  9. akenathon

minecraft serveri için şirket önerebilecek varmı?

evet arkadaşlar tam 1 sene oncesınde 4 ay açılıp kapatmak zorunda kaldığım bir çoğunuzun şu an bilmediği fantastik craft kurucusuyum.kısa bir araştırma yapıp daha sonra uyarsa yenıden server kurmayı planlıyorum bana şirket önerebilecekler veya yardımcı bi çift söz söyliyebilecekleri yoruma...
  10. akenathon

minecraft serveri için şirket önerebilecek varmı?

evet arkadaşlar tam 1 sene oncesınde 4 ay açılıp kapatmak zorunda kaldığım bir çoğunuzun şu an bilmediği fantastik craft kurucusuyum.kısa bir araştırma yapıp daha sonra uyarsa yenıden server kurmayı planlıyorum bana şirket önerebilecekler veya yardımcı bi çift söz söyliyebilecekleri yoruma...
  11. akenathon

factions 1.6.9.1 conf. dosyası

selam arkadaşlar öncelikle herkese.kimsenin bu iyiliği yapmıyacağını biliyorum ama yine şansımı denemek istiyorum sizin factions plugininizin 1.6.9.1 versionlu hazır yapılmış "conf." dosyasını istiyorum eğer yardımcı olamıyacaksanız şu özellikleri ben nasıl yapabilirim conf dosyasından login...
  12. akenathon

bukkitgui anlıyanlar bi baksn

arkadaşlar sa guisiz sw açamyorm ve guideykende swde bazen çökme meydana geliyor java hatasından.0 plugin olunca hiç bi sorun yok ama pluginler normal yüklüyken bukkitguide panelin sol tarafndaki player listesi kendliğinden refreshleniyor ve cpu %100 kasıntı meydana geliyor makinede bu olay ara...
  13. akenathon

SERVERE TEXTURE PACK YUKLEME

sa arkadaşlar iyi forumlar araştırdığıma göre server.properties dosyasında texturepack bölümüne linkimi yapıştryorm hatta bunun her halincesine denedm diğer upload sitelerindende denedm minecraftforumda bir texturepack indrdm denemesine bozuk dosyaları vardı onlarda media fireye koymştu ve...
  14. akenathon

sa arkadaşlar iyi forumlar araştırdığıma göre server.properties dosyasında texturepack bölümüne linkimi yapıştryorm hatta bunun her halincesine denedm diğer upload sitelerindende denedm minecraftforumda bir texturepack indrdm denemesine bozuk dosyaları vardı onlarda media fireye koymştu ve...
  15. akenathon

16. akenathon

Ölünce Jailden Çıkma

Arkadaşlar Jaildeki Player Ölünce Jailden Çkıyor Bunu Nasil Halledebilirim ?
  17. akenathon

ÇOK ÖNEMLİ BİR SERVERDE EKSİK OLAN PLUGİN

ARKADAŞLAR SERVERIMIZDE ÇOK ÖNEMLİ BİR PLUGİN EKSİK VE SALDIRILAR ALDIGIMIZDA AÇIK VERMİŞ OLUYORUZ BU PLUGİN EKSİKLİĞİ YÜZÜNDEN! BU PLUGİN İSMİNİ SÖYLEYEN YADA BULAN GERÇEKTEN ÇOK DUAMIZI ALMIŞ OLUR ÇOK MAKBULE GEÇER :D OLAY ŞU BAZI ACİZ İNSAN VE VARLIKLAR ADMIN VE KURUCUNUN HESABINDAN GIRERER...
  18. akenathon

ışınlanma süresi

evet arkadaşlar serverimizde /warp bilmemne yazınca bekleme süresini nasıl ayarlyorz ?
  19. akenathon

VPS Hakkında Sorularım Olucak

server.minecraftturkt den aylık 20tl olan vps1 paketini almak istiyorum ama ilk defa bir vps kiraliyacağım ve hiç bi bilgim yok benm tek isteğim lag ve playerlerin artmasi bunun için vpse geçiş yapıcam ama aklımda birsürü soru işaretleri var yardım eden olursa veya serverde görev almak isteyen...
  20. akenathon

VPS Hakkında Sorularım Olucak

server.minecraftturkt den aylık 20tl olan vps1 paketini almak istiyorum ama ilk defa bir vps kiraliyacağım ve hiç bi bilgim yok benm tek isteğim lag ve playerlerin artmasi bunun için vpse geçiş yapıcam ama aklımda birsürü soru işaretleri var yardım eden olursa veya serverde görev almak isteyen...
  21. akenathon

authme maximum register sayısı

evet arkadaşlar userlerden 3. yada 4. kişi register olunca maximum üye olma sayısına ulaşıldı gibi bir mesaj veriyor yardım edermsnz bilen birileri yardm veya yönlendirme yapsın çok minnettar kalıcam hiç bi yerde çözüm bulamadım...
  22. akenathon

userler için bazı plugin izinleri

arkadaşlar 3-4 gündür arıyorum ama adam akıllı bir şey bulamadm ben userler bazı kodları yazamyor hatta /help i bile yazamyolar permission hatası veriyor /rules /warp vb. kodları yazamıyolar bir arkadaş izinler ile oluyor dedi ve group manager veya permissionex pluginiyle oluyor dedi ama ben halen...
  23. akenathon

authme de register login süresi

arkadaşlar ben bu pluginde oyuna giren oldugunda register login isteme süresini uzatmak istyorm bunu nasil yapıcam config dosyasındaki bütün intervalleti değiştirdim ama olmadı yardm edermsnz.
  24. akenathon

hamachisiz no-ipli sw nasil kurulur?

arkadaşlar s.a. öncelikle hamachide bildiğiniz gibi ağlarda sınır var benm no-ipm var ve uygun hostumda var minecraft serverimi 24 saat olmasada 20 saate yakın açık tutabilirim (laptopu) makineyi no-ipli hamachisiz nasil server kurulur ekstra bir şey gereklimidir? (maksat vps parasi olmadan sw...
  25. akenathon

skin nasil yüklenir ? :D

arkadaşlar herkes skin paylaşmışta bir kişi bile premiumsuz nasıl skin yüklemeyi yazmamış yoksa öyle bir şey yokmu :S