Arama sonuçlarınız

1. LordUnicornn

konu kapandı

Güzel Sunucu,+1 -Xinzhao19055
  2. LordUnicornn

Ego Keyf*

Adamdaki ego Dravende yok
  3. LordUnicornn

Bana Serverde Yardım Edicek Var mı ? Eden Kişiyi Yardımcı Yapıcam!

Herhalde sadece v3led diye dalga geçmen hoş karşılanmaz. ı okumuşsun.Neyse sen dalga geçip seviyeni onun seviyesine düşür.
  4. LordUnicornn

WinterFallMC Faction/PvP/Emek/Boss/Minigames/1.7.X/Winterfallmc.nitrado.net

Oynanmayı hakeden bir sunucu :)
  5. LordUnicornn

Deal with Doge.

Deal with Doge.
  6. LordUnicornn

Bana Serverde Yardım Edicek Var mı ? Eden Kişiyi Yardımcı Yapıcam!

Sende bir çocukla nasıl konuşulacağını bilmiyorsun bence,çocukla V3led diye dalga geçmen hiç de hoş karşılanmaz,haberin olsun.------------------------------------------------------------------------------------------- Bu arada,Onunla dalga geçerek sende onun seviyesine düşme.
  7. LordUnicornn

DreamGaming.Nitrado.Net --Eğlencenin Adresi--

Güzel sunucuymuş.(Resimlere baktım sadece.)Bakacağım hemen :)----------------------------------------------------------------------------------------------------- Server boş
  8. LordUnicornn

MubarekCraft |OX Eventi|Factions|20 Online'daVipÇekilişi|Arena|Pvp Turnuvası| 46.20.1.98:1188

Aynen ne güzel zamanlardı mobarenadan 30 level kasar büyüden patlama koruması 4 çıkınca üzülürdük :)
  9. LordUnicornn

// PortalCraft Factions//Bosslar//1.7.X-1.8.X//Map Yenilendi//

Server güzel ve kaliteli yetkililer ilgileniyor +1
  10. LordUnicornn

OlymposCraft [ForumExe] Sponsor [Türkiyenin En İyi Sunucusu Olmaya Geliyor]

Güzel Bir server.BeğendimOyundaki nickim LeeSinPT bu arada :)
  11. LordUnicornn

-={KafanaGore}=- 1.7.2 Faction Server /LapisS-BosS-Arsalarda Fly\/Repair Tabelası\

Server rezalet admin afktı adamlar reklam yapıyordu svnin reklamcısı ile engellemek için flood yaptık ve admin sınırsız ban attı.
  12. LordUnicornn

SampleCraft/Rezillik/

QuarisTR'ye katılıyorum.Benim sizden tek isteğim sizin de haklarınız yenmesin girmeyin o servere.
  13. LordUnicornn

SampleCraft/Rezillik/

Mod olduüum server Samplecraftta viphammadde yaptım.ve o anda Doğukan isimli (Dldx0) adam modluğumu aldı ve sonsuz mute attı.Ayrıca o serverin yarısından fazlası benim sayemde oyunda.Onları davet ettim ayrıca başka serverlere girip reklam yapıyorlar.Rezillik dizboyu girmeyin şu servere de...
  14. LordUnicornn

Adam gibi serverde kalmadi ^^ I-Pad Mini Cihazımdan Google kullanılarak gönderildi.

Adam gibi serverde kalmadi ^^ I-Pad Mini Cihazımdan Google kullanılarak gönderildi.
  15. LordUnicornn

Marangoz Olmuşuz Hüloğ

Marangoz Olmuşuz Hüloğ
  16. LordUnicornn

Efendim?Anlamadımda

Efendim?Anlamadımda
  17. LordUnicornn

0.9.5 için bildiğiniz sever

Moderatörüm pardon ama sizin PETÜRK DİYE bir sunucunuz vardı yeniden acılma durumu varmı
  18. LordUnicornn

gelin oynayalım

Sunucu online mi? Online se gelebilirim.
  19. LordUnicornn

deathnoticeCraft / 1.7.2 / Faction / Repair-Ench Tabela / Minigames / Boss / deathnoticecraft.com

Server güzel sohbet de var eğlencede güzelmiş başarılarılarınızın devamını dilerim =)
  20. LordUnicornn

SonSamuray.Nitrado.Net / Yeni Acıldı !! / Event Bol !!/ Cok Kolay !! / Kimse Gelismedi !!

Onların büyük olması lazım işte yanlış yazmışım k.b