// PortalCraft Factions//Bosslar//1.7.X-1.8.X//Map Yenilendi//

PortalCraft'ı Nasıl Buluyorsunuz

• İyi

Kullanılan: 7 46.7%
  • Orta

Kullanılan: 4 26.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 26.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

KonyaOkan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Burada reklam vermişsiniz gelip serverlere reklam yapmanın bi anlamı yok değilmi ? Niye reklamcı alıyorsunuz anlamıyorum servere
Bu arada Sunucu Berbat

K4S4TUR4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Burada reklam vermişsiniz gelip serverlere reklam yapmanın bi anlamı yok değilmi ? Niye reklamcı alıyorsunuz anlamıyorum servere
Bu arada Sunucu Berbat

Merhaba yazinizdan anladigim kadari ile sizinde sunucunuz var ve muhtemelen olagan üstü değilmi ?

PotenzaTUR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Harika Yetkililer İlgileniyor ve İstekler Yerine Getiriliyor Tam İstediğim Server Birde Oyuncu Sayısı Fazla Olsa Daha Güzel Olur :))))

K4S4TUR4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu sizin reklam yaptıgınız gerçegini değiştirmez

ben kimsenin sunucusunda reklam yapmadım yaptırmadım sizin körelmiş zihniyetinizle harmanlanmış cahilliğiniz sabit ve kıt bir görüşde ve degişmiyecek biliyorum tabii ki bu şekilde kendinizi avutmaya ve olayı sakız gibi uzatmaya devam edebilirsiniz[DOUBLEPOST=1434700954,1434700848][/DOUBLEPOST]

işde sizin kaliteniz ben daha bir şey demiyorum siz yardım etmeyi ''item vermek'' olarak gördüğünüzden serverinizin ve karakterinizin kalitesini bir kere daha ortaya koydunuz teşekkürler :) :) :)[DOUBLEPOST=1434701018][/DOUBLEPOST]
Server Harika Yetkililer İlgileniyor ve İstekler Yerine Getiriliyor Tam İstediğim Server Birde Oyuncu Sayısı Fazla Olsa Daha Güzel Olur :))))

merhaba elimizden geleni yapıyoruz zamanla oyuncu sayısınında artacağından şüphem yok iyi forumlar

Xgenstudioz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
server aktif[DOUBLEPOST=1434971000,1434895850][/DOUBLEPOST]Konu Güncel[DOUBLEPOST=1435061336][/DOUBLEPOST]Konu Güncel