Arama sonuçlarınız

1. E

Hexxit YARDIM

Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var acil şimdiden teşekkür ediyorum ben pcye hexxit indiriyodum ve bi anda donma başladı bilgisayarda mouse hareket etmiyicek kadar kasıyor falan hexxit %0 falan yazmaya başladı ve bende kapattım çok deli kasıyodu bana yardım edebilicek varmı?Yokmu yardım...
  2. E

Minecraft 1.6.2 Crash Report (Graphics Card)

Merhaba Arkadaşlar Benim Mc Premium Ama Parama Yazık Olcak Gibi Graphics Card Sorunu Veriyo 1.6.2 Yardım Ederseniz Çok Sevinirim Ekran Kartım:Mobile İntel 45 Express Yonga Kümesi Ailesi Java:32bit Yüklü Ram:2GB Lütfen Yardım Edin :(:( Lütfen Yardım
  3. E

Tekkite Lite 'a Mod Yüklenirmi?

Merhaba Ben Advanced Machines Modunu Yükleyebilirmiyim Tekkit Lite 'a Lütfen Yardım Edin:(
  4. E

Bad Video Card Drivers Hatası V2 Yardım Edin Lütfen

Önceki Konumda Yardım Etmişti Bi Arkadaş Ama Bi Sorun Çıktı AMD Mobility Radeon hd 3650 32bit Ekran Kartı Driverini İndirdim Fakat Hızlı Veya Özel Seçenekleri Var Kurulumda Ne Demeliyim Yardım Edenlere Şimdiden Teşekkürlerimi İletiyim :)
  5. E

Bad Video Card Drivers Hatası Acil Çözüm Lütfen !!!!!

Selam Arkadaşlar Benim Ekran Kartım Ati Mobility HD3650 32bit Lütfen YARDIM Edin Mcyi Özledim Yorumlarınızı Merakla Bekliyorum Şimdiden Teşekkür Ederim ...