Arama sonuçlarınız

1. E

FTB Unleashed Problem (Acil yardım lazım!!!!!)

Arkadaşlar ben başlıktada belirttiğim gibi FTB Unleashed oynuyorum fakar bugün bir anda map açılmamaya başladı oyuna giriyor ama map açamıyorum kayıtlılı save dosyam başka şeylerde açılıyor ama FTB Unleashed'da açılmıyor. Lütfen Yardım !!!
  2. E

TheLiveModPack

Arkadaşlar bugün size ilk mod paketimi vereceğim. Umarım beğenirsiniz :D Modlar ; Rei Minimap Damage Indicators Animated Player Armor Movement Asgard Shield Back Tools Biblio Craft Dart Craft Dynamic Elevators Equivalent Exchange 3 Enjoy Your Meal Gems Plus Inventory Tweaks Mo'Zombies Mob...
  3. E

Yardım Eder Misiniz ??

Arkadaşlar ben Feed The Beast' e daha fazla RAM vermek istiyorum nasıl yapabilirim ??? YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM .
  4. E

Optifine Lürfen Yardım !!!!

Arkadaşlar 1.4.7 ' de OPTİFİNE yüklediğim zaman preasure plateler (yanlış yadım ama) yani basıç plakaları veya redstone çalışmıyor bi yardım edin . ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ...
  5. E

FTB Texture [İstek]

Arkadaşlar bilgisayarım iyi olmasına rağmen arada FTB oynarken kasıyor . Bunun için bana sorun çıkarmyacak bi FTB texture verir misiniz yada önerir misiniz ??? Şimdiden teşekkürler :D
  6. E

Fun Mod Pack (( İstek ))

Arkadaşlar BF Chicken Gamers'tan -Babijigi- 'nin kullandığı gibi b mod pack hazırlayabilir misiniz ? Uğraştırıcı modlardan sıkıldım ( Buildcraft , İndustrialcraft gibi. ) rica etsem eğleneceğim fazla moda gerek yok bi mod paketi hazırlar mısınız ??? Şimdiden teşekkürler :D