Arama sonuçlarınız

1. alper080

[Faction Server] - Parlayan Karpuz - Resmi Faction Sunucusu -

Merhaba arkadaşlar size mükemmel bir faction server tanıtıcam. İP : ParlayanKarpuz.Nitrado.Net [Serverde sürekli online yetkililer vardır. Geldiğinizde beni bulun size yardımcı olurum(GameOverTC)] İP : ParlayanKarpuz.Nitrado.Net şu an server 21/36. server 36 kişi olunca vip çekilişi olucak...
  2. alper080

Alımlar başladı içeri

WE WG Sorumlusu Veya Mod Yokmu Bunlardan Anlamam Ben.
  3. alper080

FieryCraft Alım VAr ADmin1 Tane,builder2Tane,Mod1tane,rehber2,reklamcı1 Tane gell

-14 Alındı Sana Bişimi Girdi ? Yaşımız Küçük Diye Sizden Bilgili Olamazmıyız ? Bir Şey Bilmeden Yorum Atma !
  4. alper080

ASGARD Minecraft Sunucusu Yetkili Alımları

Arkadaş Bence İstediğin Gibi Yetkili Bulamayacaksın.Güncel,Güncel Demekle Olmuyor. Kendimde Dahil Hepsinin Yaşı Küçük (Ben 13),Bazıları Yeterli Bilgide Değil Vb.
  5. alper080

Server açılacak 5 gün sonra kadroyu topluyoruz !

Hadi Acın Serveri. Oynarız Alımlara Katılasım Yok.
  6. alper080

FieryCraft Alım VAr ADmin1 Tane,builder2Tane,Mod1tane,rehber2,reklamcı1 Tane gell

Hepsini Yapa Bilirim Şimdiye Kadar 19 Admin 6 Mod 8 Rehberlik Yaptım. İstediğine Al Beni FİERYCRAFT DÜNYADA İLK Server İp:46.2.128.145 Alımlar için Forum Admin: Ad: Ahmet Alper Yas: 13 Mikrofon:Zorunlu deil: Var Skaype:Zorunlu : Var (alper081) Bilgisi: WE,WG Yi Nerdeyse Tamamen Biliyorum 4...
  7. alper080

[ Hamachi ] [ Video + Resim ] Crazy War Craft Herkezi Bekleriz !!!

Su Anda Durum : Kapali :blase: Sebeb : Kurucunun matematik Sınavı Var Çalışacak Server Yarın Açılacak Crazy War Craft Önceden Bildiğiniz Gibi Crazy-KitPvp Sunucusunu War Craft olarak Değiştirdik Hamachi Ağları : Video Eklenecek !!! Uzatmadan Resimler : Spawndan Kareler ...
  8. alper080

[ Survivers Beta ] Oyunu Bilen 2 Kişi Lazım !!!

1-Kormicaksiniz.... 2-Cesursan Oyna 3-OYUNU ÖNCEDEN Oynadiysan Hemen Gel 4-Ben 13 Yasindayim Ama En Az Oynayacaklar 14-15 Yasinda Olmali, 5-Oyun Yüklü Diyorsan Hemen Gel 6- Skype Ve Mic Var Diyorsan Gel ! 7- Skype : alper081 Veya mrleon Hamachi Ağları : Slenderman-AU Slenderman-AU2...
  9. alper080

Crazy - Kit Pvp Sunucusu ||İp:25.144.35.42||yakında Hamachisiz Olacak||yeni Map !!

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Size KitPvp Sunucusunu Tanıtacağım Mapımız Değişti Ve YakındA Hamachidende Kurtulacağız. Not : Server Minecraft 1.5.2 İcindir (Force Update Yapınız) Simdilik Hamachi Ağları : Crazy-KitPvp1 Crazy-KitPvp2 Crazy-KitPvp3 Crazy-KitPvp4 Crazy-KitPvp5 Crazy-KitPvp6...
  10. alper080

[ Hamachi ] Crazy-kitpvp Sunucusu Sakın Kaçırmayın

Herkezi Beklerim Gerçekten Çok Eğlenceli Bir Server KitPvp İse Çok Eğlenceli Bir Plugin İste Serverden Bir Kaç Kare :))) (Resimler Server Bilgisinin Altında) Malesef En Fazla 5 Resim Koyuluyor :( Hamachi : Crazy-KitPvp1 Crazy-KitPvp2 Crazy-KitPvp3 Crazy-KitPvp4 Crazy-KitPvp5 Crazy-KitPvp6...
  11. alper080

[ Hamachi ] Crazy - Kitpvp Sunucusu Sakın Kaçırmayın !!!

Herkezi Beklerim Gerçekten Çok Eğlenceli Bir Server KitPvp İse Çok Eğlenceli Bir Plugin İste Serverden Bir Kaç Kare :))) (Resimler Server Bilgisinin Altında) Malesef En Fazla 5 Resim Koyuluyor :( Hamachi : Crazy-KitPvp1 Crazy-KitPvp2 Crazy-KitPvp3 Crazy-KitPvp4 Crazy-KitPvp5 Crazy-KitPvp6...
  12. alper080

[hamachi] Crazy - Kitpvp Sunucusu Sakın Kaçırmayın !!!

13. alper080

Admin,s.mod,mod,rehper Arıyorsan İçeri !!!!

:D ko9nuyu anlamadin sanirim ben yetkili olacak server ariom serverimde yetkili alimi yok :D
  14. alper080

Kaç Yıldır Minecraft Deneyimi Var : 1.5 Yaşım Kaç : 12 Plugin Bilgim : Mükemmel Denecek Kadar İyi Online Sürem : 3-4-5 Saat Değişir Eklemek istediklerim : We Wg Bilgim Mükemmel Destek Hattım : Skype : alper081 Ayrıca 1 Server Kurdum 1 Kere Ortak Kuruculuk Yaptım
  15. alper080

Kaç Yıldır Minecraft Deneyimi Var : 1.5 Yaşım Kaç : 12 Plugin Bilgim : Mükemmel Denecek Kadar İyi Online Sürem : 3-4-5 Saat Değişir Eklemek istediklerim : We Wg Bilgim Mükemmel Destek Hattım : Skype : alper081 Ayrıca 1 Server Kurdum 1 Kere Ortak Kuruculuk Yaptım
  16. alper080

[Miner-Craft]Yeni Survial Server-Alım Vardır !

İP Adres : miner-craft.zapto.org !!! Map : no map (yapılacak alim vardir ! ) Herkezi Beklerim :) Skype : alper081
  17. alper080

[Hamachi] Hypixel Wither's Challenge Mapını Oynamak İsteyen !!!!!

Wither Challenge Mapini Oynamak İsteyen Skypemi Eklesin (Mic Olmasi Gerekir !! ) Hamachi Aği , Sifresi ve Server İpsini Skypeden Vereceğim !!!! Skypem : alper081 Alinacak Kişi Sayisi : 0/3 (alınan/alinacak) Wither challengede Kişi Seçiyorsun : Paladin ,Shadow Knight Ve Demon Hunter Ben...
  18. alper080

[Hamachi] Solar Survial Oynamak İsteyen Gelsin !!!

tmm skype ne
  19. alper080

[Hamachi] Solar Survial Oynamak İsteyen Gelsin !!!

Benle Solar Survial Oynamak İsteyen: Adı: Skypeyi: Konuya Mesaj Atsın Skypeden Ekleyip Hamachi Ağı , Sifresi Ve Sw İpsini Vereceğim Benim Skypem : alper081 Not : Skype Olmalı Ve Konuşmak icin mikrofonda lazım :)
  20. alper080

[adv] Castle Wars 1 (ilk Mapım)

TROJEN Varsa Konu Kilit Pleas Simdi Son son Birinin PC Çokecek :D