Arama sonuçlarınız

1. ClaudiusGlaber

Battlefield 4 - Call Of Duty Ghosts - Counter Strike: GO

Herkese merhaba, Oyun Tartışma adlı grubumu hareketlendirmek için böyle bir anket yapmaya karar verdim. Hem bu anket bu üç oyundan herhangi ikisi arasında kalanlara biraz olsun seçimlerine yardım edecektir. Anket üzerinden oy verip neden seçtiğinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Anketin...
  2. ClaudiusGlaber

Unturned (Minecraft + Dayz)

Oyun Tanıtım Videosu : Evet arkadaşlar yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi oyun Minecraft ile Dayz karışımı bir şey...Üstelik ücretsiz Oyunu isterseniz arkadaşlarınızla hamachi üzerinden de oynayabilirsiniz. (Server kurulumu için internette gerekli videolar mevcut. İstek olursa kendi videomuda...
  3. ClaudiusGlaber

Sadece 5 dolara 6 kaliteli oyun...

Evet arkadaşlar doğru duydunuz sadece 5 dolara 6 güzel oyun ve bu oyunların içinde: BF3 Medal of Honor Dead space gibi oyunlarda var site : https://www.humblebundle.com/ Not : Bunu paylaşıyorum çünkü site hayır kurumlarına yardım ediyor...Eğer yok ben güvenmiyorum diyen olursa size...
  4. ClaudiusGlaber

Battlefield 3 skor

Evet arkadaşlar nasıl :D ???
  5. ClaudiusGlaber

SAMP cops and robbers server

SAMP oynuyodum ve hiç türk cops and robbers server olmadığını fark ettim bende kendim kurarım edim ve kurdum. Serverime sizide bekliyorum daha bugün açtım ve ilk defa burda yayınlıyorum server ip: 192.168.1.23:5992 herkezi beklerim...
  6. ClaudiusGlaber

Samp server önerisi

Şoyle adam akıllı samp rp server bilen var mı arkadaşlar ?
  7. ClaudiusGlaber

Oyun önerisi

Arkadaşlar beni şöyle 1 - 2 hafta oyalıyabilecek bi oyun istiyorum önerirmisiniz ? bunlar hariç: Hitman Absolution Dishonored Battlefield 3™ Crysis 3 şimdiden teşekkürler... :elsallama:
  8. ClaudiusGlaber

Battlefield 3 (online oyun arkadaşı arayanlar)

Origin adı : berkin2000 ekleyin konuşalım.
  9. ClaudiusGlaber

Minecraft Update Sorunu

Arkadaşlar minecraftı yeni satın aldım sitesinden exe yi indirdim kullanıcı adımı ve şifremide girdim ancak oyunu update ederken başta donup kalıyor sizce nedeni ne olabilir ? :( edit: Sorunu çözdüm ama tam olarak değil minecraftın cracklısını indirdim update yaptım sonra minecraft.net ten...
  10. ClaudiusGlaber

survival için 2 kişi aranıyor

arkadaşlar birlikte survival oynamak için 2 kişi arıyorum kalacak evi yaptım... gelmek isteyenler yorum atsın server ip sini ve hamachiyi veriyim
  11. ClaudiusGlaber

bu akşamlık survival

hamachi ağ adı:geaasss şifre:123 server ip:5.186.251.253