Unturned (Minecraft + Dayz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ClaudiusGlaber

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun Tanıtım Videosu :

Evet arkadaşlar yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi oyun Minecraft ile Dayz karışımı bir şey...Üstelik ücretsiz
Oyunu isterseniz arkadaşlarınızla
hamachi üzerinden de oynayabilirsiniz.
(Server kurulumu için internette gerekli videolar mevcut. İstek olursa kendi videomuda hazırlayabilirim...)

Şu an için düzgün bir türk serveri yok, olduğunda konunun en altına ekleyeceğim...
Gelelim oyunu nasıl indireceğimize...
Yeni gelen güncelleme ile birlikte oyun sadece steam ile indirilip oynanabiliyor bu yüzden bir steam hesabınızın olması şart.

Oyunun steam Sayfası

(Oyun 150 mb dır.)

Başka bir sorunuz olursa yorum atmanız yeterli elimde geldiğince hızlı bir şekilde cevap vermeye çalışacağım...

Oyunun kendi serverları belirli bir süre için kapalıdır...
Bu linkte steamde bulunan (genellikle yabancıların hamachi kullanarak açtığı) serverler mevcuttur

Gruba Unturned Rehberi Eklenmiştir : Unturned Türkiye Grubu

Son düzenleme:

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi VDS me kuracagım server oyun Guzele benziyor bunu geliştirseler Süper olur

metinzeki

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
biz servere girdiğimizde birbirimizi bulamıyorduk. Güneşe ve Aya göre gidiyorduk.

ClaudiusGlaber

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
biz servere girdiğimizde birbirimizi bulamıyorduk. Güneşe ve Aya göre gidiyorduk.

Oyunda harita mevcut haritayı unturned türkiye grubunda paylaştım ancak şu an telefonda olduğum için link veremiyorum.
Eğer oyunda belirli bir süre geçirirseniz neyin nerde olduğunu ezberliyorsunuz zaten...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Med2000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu anki bilgisayarım dayz'yi kaldırmıryor hep içimde kalmıştı bi oynayamadıkta gitti diye.Belki bu oyun beni biraz dindirir: :)

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Kendi VDS me kuracagım server oyun Guzele benziyor bunu geliştirseler Süper olur
Vay Bana da Ip Adresini Özelden Atarsan Sevinirim.
Bu arada evet oyun daha alpha aşamasında olmasına rağmen çok büyük bir güncelleme ile karşılaştı. Oyuna airdrop'lar ve kullanılabilen hava araçları eklenirse tadından geçilmez.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu oyunun Dayz'e de , Rust'a da , Minecraft'a da benzer yanları pek fazla değil.Hayatta kalma , crafting , zombiler ..

Gayet hoş bir oyun ancak her kitleye hitap etmiyor.Gelişebilir bir oyun.Gold Account şeysi var.Sanırsam oyunda Premium denilen olay da var.Param olursa ileride satın alırım.Şimdi F2P oynamaya devam !

Ayrıca Rust'ta uyguladığım bir taktiktir.Güneşin doğduğu yönde buluşun.Yoksa buluşmanız zor olabilir.Biz @Saicon ile şansa bala buluştuk .s

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
magnum pompalı ve bir sürü giysi buldum ve birisi beni öldürdü evlat acısından daha kötü :(

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.her kare olan oyun minecraft birleşimi deyildir mineraft da bi oyundan kopya adını unnuttum 2. bu oyun hem rust unda karışımı yay falan rust dan ağaç kesme grafik rust a benziyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...