Arama sonuçlarınız

1. R

* Nick:BrQ * Gerçek ad:Atahan * Yaş:14 * Referans(deneyimlerin):Daha Önce Bi Serverda Rehber ve...

* Nick:BrQ * Gerçek ad:Atahan * Yaş:14 * Referans(deneyimlerin):Daha Önce Bi Serverda Rehber ve Reklamcı'ydım * Yaşadığın yer:İzmir * Facebook adresin(varsa):facebook.com/thnklc * Başvuru nedenin:Serverda Admin veya Moderatör Olmak,Serverdaki Oyuncuların Sorunlarını Çözmek :) * Plugin...
  2. R

* Moneycraft * Yetkili, Builder Ve Rehber Alımları Başlamıştır *

* Nick:BrQ * Gerçek ad:Atahan * Yaş:14 * Referans(deneyimlerin):Daha Önce Bi Serverda Rehber ve Reklamcı'ydım * Yaşadığın yer:İzmir * Facebook adresin(varsa):facebook.com/thnklc * Başvuru nedenin:Serverda Admin veya Moderatör Olmak,Serverdaki Oyuncuların Sorunlarını Çözmek :) * Plugin...
  3. R

Herobrine The Forest (20.06.2013)

Oyuna Girdim Totemi Kurdum Sonra Eve Girip Biftekleri Aldım Sonra Koşarak Kaçtım Bi Tavuk Gördüm Herobrine Olabilir mi Dedim Sonra Ona vUrdum Herobrine değildi Sonra Koştum İlk Feneri Buldum Ağaca Çık Diyodu Çıktım Son Fenere Geldin Diyodu Sonra Yürüdüm Bi Yere Atla İkisi Güvenli Yoksa Bom...
  4. R

Bukkit Sorunu

Arkadaşlar Bukkit Server Açıyorum.Done Diyor ama Girmeye Çalıştığımda Bad Login Diyor.Sonra Server Ayarlarına Bi Bakıyorum Online Mode True Olmuş Halbuki False Yapmıştım Bi Giremedim Yardım Edin????????
  5. R

23 Modlu Minecraft Sağlamdır Saçma Modlar Yokdur Bakmadan Geçme

Modloader içinde varmı ayrıca yükleyelim mi?
  6. R

Minecraft Dağ Resmi

Ama Herobrine Sadece Mod :D
  7. R

Minecraft Dağ Resmi

Oha 2. Resimde de Herobrine Var
  8. R

Ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Yuhhhhhhhh

Yalnız Düzde Oynuyorsun :S Bence Gerçek Değil ve Ben Hiç Görmedim Başka Yerde Yazdığını da Görmedim .s
  9. R

Minecraft Bug

:D
  10. R

Köylü Ve Oğlu

:D Eşcinsel :D
  11. R

Minecraft Bug

Merhaba Arkadaşlar, Bu Gün Size Bildiğim Bir Minecraft Bug'ını Göstereceğim (Sadece Multiplayer'da[İki Kişi İle]) Yapılacaklar Listesi: 1)Çiftli Sandık Koyun 2)İçini Full Water Bottle (Su Dolu Şişe) İle Doldurun 3)Sandığın İçindeki Water Bottle'ları (Su Dolu Şişeler) 64'Lük Olarak Satın...
  12. R

Köylü Ve Oğlu

13. R

Köylü Ve Oğlu

:D Normalde de Çıkıyor :D
  14. R

Köylü Ve Oğlu

15. R

Köylü Ve Oğlu

O da Doğru :D
  16. R

Zombi Köylüler

Teşekkürler :) İyileştirmeyi Bir Yerde Okudum Sonra Zombi Köylü Görünce İyileştiriyim Dedim Bidaha Baktım Bulamadım :D
  17. R

Zombi Köylüler

Yeni Sürümler Gelen Zombi Köylülerden Görmüş müydünüz? Birkaç Zombi + Birkaç Köylü En Az Birtane Zombi Köylü Çıkıyor :D Resimler : :D :D Buruna Bak Yha :D :D
  18. R

Yeni Minecraft Modası :d

Yeni Minecraft Modası Uçan Ahtapotlar :D Sevgili Lag'ın Yardımlarıyla :D Resimler : :D :D Uç Uç Ahtapot :D :D
  19. R

Köylü Ve Oğlu

Yeni Sürümle Gelen Mini Köylülerden Biri Babasıyla Yanyana :D Bir Kaç Köylü Yumurtası Atınca En Az Biri Mini Oluyor :D Resimler: :D :D :D Çok Sevimliler :D :D :D
  20. R

Komşumun Domuzu

Oynadığım Serverdeki Sayın Komşum :D Evine Bir Domuz Aldı Ve Onu Balkonunda Konaklatıyor :D İşte Resimler: :D :D :D
  21. R

Lag Olunca Böyle Oluyo :d

Daha Demin Oynadığım Sw'ye Saldırı Vardı.Manyak da Lag.Kum Koydum Havada :D İşte Fotolar :D :D :D :D
  22. R

Minecraft Karakterinin Başını Bastırma

Arkadaşlar Hani Oyunda Steve'in Mobların Falan Başı Geldi Ya;Ben Gördüm Adamlar Kendi Karakterlerinin Başlarını Bastırmışlar Nasıl Yapılıyor Bu Lütfen Yardım Edin Aradım Bulamadım?
  23. R

Achievement Get!

Arkadaşlar Bunun Gibi Achievement get! Nasıl Yapılıyor Merak Ediyordum;Bende Yapmak,İmzama Koymak İstiyordum.Daha Sonra Aradım Yapmayı Buldum.Bir İnternet Sitesi Buldum Oradan Yapılıyor.Linkini Vereyim Hemen :) Link:http://mag.racked.eu/create.php Yaşasın Artık Siz de Yapabilirsiniz :D Yardım...
  24. R

Psy Heykeli Güzel Oldumu Yazarmısınız :)

Bence Çok Güzel Ben Heykel Yapmaya Kalkınca Imm... Gözleri Yerine Burnu Geliyor :D Ama Ayakkabıları Kadın Ayakkabısı Gibi Olmuş Bir De Topuk Yap Tam Olur :D