Herobrine The Forest (20.06.2013)

Map Nasıl

• Kullanılan toplam oy
    72

XxankxX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Var bi plugin fakat mod a gerek yok onda, hem o farkli. Hatta onda kurt kopekleri falan takisiyo goz bebegi olmayan tavuklar degil :D

RockGuitar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyuna Girdim Totemi Kurdum Sonra Eve Girip Biftekleri Aldım Sonra Koşarak Kaçtım Bi Tavuk Gördüm Herobrine Olabilir mi Dedim Sonra Ona vUrdum Herobrine değildi Sonra Koştum İlk Feneri Buldum Ağaca Çık Diyodu Çıktım Son Fenere Geldin Diyodu Sonra Yürüdüm Bi Yere Atla İkisi Güvenli Yoksa Bom diyodu ben atladım TNT çalıştı hemen kaçtım sonra Nether Geçidi Vardı ama Söndü TNT yüzünden bende tekrar yaktım girdim Son Sözü aldım sonra Çıktım
Not:Şansım yAVER gİTTİ :D

xutkux12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ERDEM seninle map yapmak isterin 1 buçuk yıldır oynuorm güzel yapilar yaparim parkurlarim iyidir kafayi calistirim ilgilenirsen skypeden utkuselvin ekle

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna Girdim Totemi Kurdum Sonra Eve Girip Biftekleri Aldım Sonra Koşarak Kaçtım Bi Tavuk Gördüm Herobrine Olabilir mi Dedim Sonra Ona vUrdum Herobrine değildi Sonra Koştum İlk Feneri Buldum Ağaca Çık Diyodu Çıktım Son Fenere Geldin Diyodu Sonra Yürüdüm Bi Yere Atla İkisi Güvenli Yoksa Bom diyodu ben atladım TNT çalıştı hemen kaçtım sonra Nether Geçidi Vardı ama Söndü TNT yüzünden bende tekrar yaktım girdim Son Sözü aldım sonra Çıktım
Not:Şansım yAVER gİTTİ :D
Güzelmişde sen 1 diğe son feneri bulmuşun :D en uzakdaki oydu[DOUBLEPOST=1369415300,1369415238][/DOUBLEPOST]
Aslında önceden indirmiştimde ben sadece saves dosyasını atmışım şimdi bakıcam :)
Kendi mapım diye demiyorum güzel yani[DOUBLEPOST=1369415361][/DOUBLEPOST]
ERDEM seninle map yapmak isterin 1 buçuk yıldır oynuorm güzel yapilar yaparim parkurlarim iyidir kafayi calistirim ilgilenirsen skypeden utkuselvin ekle
Tm kardeş bakarım bi ara

Cikisminecrafts

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu mapı ModLoader'i olmayan ve ya Forge'sini silmeyen biri oynayamaz.

Neden?:Herobrine Mod'u ModLoader'le çalışır
Forge'yle alakası ne?:ModLoader ve Forge aynı minecraftta olursa minecraft çalışmaz.

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu mapı ModLoader'i olmayan ve ya Forge'sini silmeyen biri oynayamaz.

Neden?:Herobrine Mod'u ModLoader'le çalışır
Forge'yle alakası ne?:ModLoader ve Forge aynı minecraftta olursa minecraft çalışmaz.
Ukala seni çok bilmiş Adam akıllı oku şunu öyle yorum yaz yada oyna kusur araştırma