Arama sonuçlarınız

1. dahaka

Path of Exile Nedir, Ne Değildir?

Path of Exile Path of Exile, Grinding Gear Games şirketi tarafından yapılan RPG/MMORPG/ARPG Oyundur. Oyun, 23 Ekim 2013 tarihinde Microsoft Windows için çıkmıştır.24 Ağustos 2017 tarihinde ise Xbox One için çıkmıştır. Hikayesi: Biz, sürgün edilmiş bir insan olarak başlıyoruz oyuna.Oyunun...
  2. dahaka

Serverine Ustarehber/Başrehber,Rehber arıyan gelsin.

15 ten fazla profesyonel serverlerde rehber oldum.En iyileri ise zindevcraft ve hexfactiondur.Zindevcraft 2 yıl kadar açık kalmış olan bir MMORPG serveridir ve onda başrehber olmuşumdur.Her türlü bug türünü bilirim.Küfür,hakaret vb. için kendime ait çaplı mute sürelerim vardır.Rehber arıyan...
  3. dahaka

Minecraft Kadrosu kurulacaktır.

Hiç birinizin bilmediği üzere biz,2-3 kişilik bir grup olarak HUB server açmayı planlıyoruz fakat 3 kişiyle bu serveri zor tamamlıyacağız.Serverimiz için Builder,Skripter,Pluginer aranır.HUB serverimizde ki oyunlar: Creative KitPvP RPG ve daha fazlası! Şuanlık aklımızda bunlar var fakat...
  4. dahaka

Builder Takımı Gerekiyor!

Evet arkadaşlar başlıktanda belirttiğim üzere bir server için benimle birlikte çalışacak bir builder takımı arıyorum.Serverimizin türü MMORPG ve server Orta Çağ(Medieval) Fantezi.Server IP: Legendaryblood.playat.ch (Server tanıtımı değil,sadece builder olacağınız sv nin ip sini...
  5. dahaka

Size Özellikle MCedit Programıyla Yapılabilen Şeyleri Minecrafttan Yapmayı Göstereceğim!

Arkadaşlar,MCedit ile ilgili şeyleri oyundan yapmak için ilk önce DataTag ları bilmeniz gerekir(Data Tag nedir bilmiyorsanız araştırın,ben söylemiyorum çünkü unuttum :P ).Size Birkaç Data Tag'lı Komut Örneği: /give @p diamond_sword 1 0 {display:{Name:Deneme Kılıcı,Lore:["Bu Bir Deneme...
  6. dahaka

Tek İstediğim Bir Arkadaş,Lütfen Gelin :(

Evet,benle arkadaş olmak istiyen biri varsa şu özelliklere sahip olmalı: Yaş:12 Yaş Ve Üstü Ağzı Bozuk Olmamalı Ve Kaba Olmamalı. Cinsiyet Fark Etmez,Yeterki İyi Kalpli Biri Olsun. Skype Olmalı Skype Yoksa Başka Bir Yöntem Bulurum.Skype İsmim: live:61hulya (Annemin Skypesi) Bu Özelliklere...
  7. dahaka

Bu Mümkünmü Yoksa Benmi Yanlış Görüyorum?

Arkadaşlar ben köylü yumurtaları spawnlarken yeşil bir köylü çıktı.Ondan 2-3 tane ticaret yaptım ve bu garip takaslar çıktı: Ve İşte Köylünün Görüntüsü: Eğer bunun gibi köylüler gördüyseniz lütfen mesaj atın.Teşekkürler. Resimler Gözükmediğinden Dolayı Özür Dilerim.O yüzden size link...
  8. dahaka

Beni Tanımak İstermisiniz¿?

İyi bir bulderimdir.Aynı zamanda iyi bir redstone'cuyumdur.İyi kalppliyimdir.Çok fazla minecraft bilgisi biliyorumdur.2 yıldır minecraft oynuyorum.Çok uzun süre çevrimiçi kalabiliyorum.Çok çevrimiçi olmayanlarla oynamam.Skypem Vardır.Genelde iyi kalplilerle Arkadaş olmaya...
  9. dahaka

Uzun Süredir Bir Şey Yapamıyordum.Bana Tavsiyeleriniz Varmı?

Admin umarim bu konuyu kaldirmazsin.nereye koyacafimi bilmedigimden buraya koyuyorum.arkadaslar ben uzun süre heykel ve icat yollayamıyorum.aklima fikir gelmiyor.bana tavsiyeleriniz varmi?Lütfen Güzel Tavsiyelerde Bulunun.Not:Bunları Tabletten Yazıyorum.
  10. dahaka

Kanalımda Benle Birlikte Sürekli Çevrimiçi Kişi Aranır.

Arkadaşlar burdaki konumda birlikte oynayabileceğim bir arkadaş arıyorum.O arkadaşın olması gereken özellikler: 1.İyi bir bilgisayarı olmalı.Çünkü ben hungergames videosu çekince çok lag oluyor. (Burada Bir Bug Oldu Özür Dilerim.) 2.Son Snapshotlar Bulunmalı.Yoksa gelemez. 3.İyi...
  11. dahaka

Yabancı hungergames oynamak için arkadaş aranıyor.

İp: hg.craftrealms.com Benim nick: Doomageddon Servere girdğinide login yaptıktan sonra ./server hub yazın sonra tekrar login yap sonra pusulaya sağ tıklayarak custom hungergamese girin.Sembolü piston olana tıklayın.Karşınıza çıkan 3 tabeladan ortadakine sağ tıklayın.
  12. dahaka

Builder Yarışması Yapıyorum(Minecraft'ta).8 Kişi Lazım Kazanan Benle Youtube Videolarında Oynayacak.

Fazla Uzatmadan Hamachi Ağları: BuilderYarışı BuilderYarışı2 Şifre:123 Hemen Gelin!İyi Builder Youtube İster!
  13. dahaka

1 Saatlik çalışma sonu.

Evet beyler şimdi bir şato yapıyorum.şatoyu 1 saatte uğraşarak %5-%10 arası bitirmiş sayılırım.Geri kalanınıda yaparsam 1-2 gün veya 10-20 saat sürer.Umarım beğenirsiniz...resimleri koymayı unuttum :sırıtmak:. Önce map linkini vereyim:http://www.dosya.tc/server15/KjgUEl/_ato.rar.html Ve işte...
  14. dahaka

Örümcekte yenilenme var

Minecraft zorlu modda oynarken yenilenme kabarcıkları çıkan bir örümcek gördüm.Bir bugtan mı öyle oldu yoksa minecraft' ın böyle bir özelliği var mı?
  15. dahaka

Varsa Şekliniz Yarışmaya Geliniz...

Evet beyler konuyu nereye yapacağımı bilemediğimden buraya yaptım :D.Şimdi Bir İcat-Heykel-Minecraft bilgisi ile ilgili konular var. oylamalara göre en çok oy alan hangisiyse o yarışmayı yapacağız.8 kişi gerekiyor.İyi Oyunlar ve şu formu doldurunuz: Nick: Yaş: Ad: Soyad: Umarım gelirsiniz İyi...
  16. dahaka

Evet beyler burayı yeni gördüm :D

Ben aslında süper icat yaparım.ama yeni gördüm.şimdi size imkansızlık mapı göstericem.komut blokları ile yapılıyor.İşte linki: http://www.dosya.tc/server14/bS1uaF/_cad_m_z.rar.html Ancak kopyalamayı bilenler geçebilir.Muahahahahahaha........
  17. dahaka

ghasterman nickinin heykeli (kendim yaptım)ve MCedit teki heykeli

Evet Arkadaşlar.Beni muhtemelen tanıyorsunuz.Bu çalışma minecraft 1.6.2 de yapıldı.Toplam 30 dakka da yaptım.Bakalım beğenecekmisiziniz beğenmiyecekmisiniz...İşte Kendi yaptığım.Ve MCedit ile yapılan.Umarım beğenirsiniz yorumlar için teşekkürler...Beyler pardon anket yapmayı unuttum :D Ama...
  18. dahaka

Yardım edin, Minecraft jar dosyası kayboldu.

Eskiden apdata/minecraft/bin deydi ve modloader falan oraya atıyordum.1.6.2 çıkınca minecraft 1.6.2 için yeni bir launcher kurdum.Fakat minecrafttaki jar dosyası silindi.(Yeni launcher exe şeklinde) Jar'a atılmalı modları nereye atacağım?
  19. dahaka

MCedit ile yapılabilen şeyler ve mob spawner vb. yapma.

Evet arkadaşlar.Şimdiki konumda size öğreteceğim şeyi biliyorsunuz.şimdi talimatları uygulayın: 1.minecraftı aç. 2.bir dünya oluştur ve adını istedeğin gibi yap. 3.bir yere chest koy ve başına elmas koyun.onun bir altına(yanına değl altına)1 tane demir koyun.onunda 1 altına taş koyun ve saveden...
  20. dahaka

DEV STEVENİN İÇ ORGANLARI 2

Beyler önceki dev stevenin iç organları mapını hatırlayanınız vardır.Bu sefer de dev stevenin enderdragonu yendikten sonra emekli olmuş halini yaptım.Dev stevenin içinde dolaşabilir ve stevenin ihtiyaçlarını gidermesini sağlayabilirsiniz.İçindekiler:1.Beyin 2.Akciğer 3.Yemek borusu 4. Dalak...
  21. dahaka

DEV STEVE EMEKLİ OLUYOR (kendim yaptım)

22. dahaka

Laboratuvar Mapı (Kendim Yaptım)

http://www.dosya.tc/server13/ROqEpd/Laboratuvar-.rar.html Üzgünüm dosyanın boyutu çok büyük diyor,resim koyamıyorum.
  23. dahaka

Adventure map (kendim yaptım)

İşte linki: http://s3.dosya.tc/server7/joU5n4/Witch-oldcity.rar.html Resimleri koyamadım dosyanın boyutu çok büyük diye bir hata alıyorum.
  24. dahaka

Savaş Aletleri,iksirler Ve Dahası!

Evet arkadaşlar bunlar ilk mimari heykellerim umarım beğenirsiniz...
  25. dahaka

Bu bugu tekrar istiyorum

Beyler eskiden hangi serverde olursam olayım yağmur ormanı ve çöle gidince oselo tundra ve ormana gidince kurt oluşuyordu yanımda ve sayıları sonsuza kadar artıyordu etrafım hayvan doluyordu.Eskiden bu bug yüzünden minecraft hayatım kararmıştı fakat şimdide o bugu özlüyorum. Serverlerde çok işe...