Arama sonuçlarınız

1. M

fare düşmanı orta çağ kalesi

fare düşmanının düzenledi orta çağ kalesi yarımasına katılıcam bana yardımcı olucak lar skyptan eklesin geçen dağ evi yarışmasında ilk 20 ye girmiştim bu sefer ilk 3 hedefim ekleyin mimarisi güzel olanlar yaptığı yapıtların 2-3 tanesini skyptan atsın hemen başlıyalım skyp:mert.1999.bjkilk 20 ye...
  2. M

mimar arıyorum acil

fare düşmanının dağ evi yarışmasında yardım edicek usta mimarlar arıyorum SKYPE:mert19bjk skyptan suanki resimleri gösterilecek
  3. M

herobrine server

akrkadşımla beraber herbrine oynamak istiyoruz nasıl hachili bir herobrin server açabiliriz
  4. M

36 mod

alıntıdır Virus Total en fazla 32MB izin veriyor. O yüzden kendi virus programımdan tarayıp resmini koydum. İlk olarak linki vereyim : http://www.mediafire.com/?3cugn957ngd9sxu http://www.dosya.tc/server/dmlUoK/raxqw-...t.rar.html İçindekiler : 1-Forge Bazı modlar bu programsız açılmaz...
  5. M

mert sunucu paketi

indir=http://s2.dosya.tc/server/dMURlt/mertsunucupaketi.zip.html harita ile rohmir eklenti paketini birleştirdim uzarmadan haritadan resimler Kuş bakışı görünüm Apartman görünümü 26 daireye sahiptir ve gerçekten çok kullanışlıdır Spawn Binası pvp takım kapışması (amaç...
  6. M

2bulider 2admin Serverime 2bulider 2 Admin Alinacak

2bulider 2admin serverime 2bulider 2 admin alinacak basvurulari yorum olarak yazin server hamachisizdir ama vps dildir hamachi verriorum ama sv alakasi yok yöneticileri görüsmesi için hamachi: yönetimekibi sifre:123
  7. M

Rpg Server

ben bitane rpg server kurmak istiyorum bunun için ekibim hazır ama hangi pluginler lazım sölermisiniz yada bi plugin paketi tavsiye edermisiniz
  8. M

Minecraft Admin Bulider Pluginci Alınıcak

minecraft servere 2 admin wg, we ve simpılregion marketen anlayan alınacak ve 1 tane bulider basvurularınızda yaptıgınız seylerin resimlerini paylasın puluginci bi paket istiyorum kendi yaptıgı puluginlerden anlaya sorun oldugunda ilgilenice eger adminlikten anlarsa ilerde admin olucak...
  9. M

Server Map

bana serverim için bi harita lazım ama türkçe oldun spawn noktası warp market falan olan bis paylasırsanızı sevinirim paylasımlarınız sadece bana diiil herkese yararlı olur
  10. M

Server Kuruyorum

interneten 1 tane server map buldum süper bisi onu düzenlice wg licek simpel egion market kulanmayi bilen admin alinacaktir basvurulari yorum olarak yazın
  11. M

Sunucu Paketi

ben bi tane sunucu paketi ariyorum https://forum.gamer.com.tr/threads/obsidiangamingtr-sunucu-paketi.32745/ bo linkteki gibi ama çokdaha güzeli warp orman vb şeyler gibi olan güzelbi paylasim yaparsaniz sevinirim
  12. M

Ip Şifrem

ben port açmak istiorum ama kulanici adimi ve şifremi bilmiyorum kulaniciadi=admin şifre=ttnet yaziorum girmio lütfen yardım edin resmi ben şimdi çektim
  13. M

Ip Şifrem

ben port açmak istiorum ama kulanici adimi ve şifremi bilmiyorum kulaniciadi=admin şifre=ttnet yaziorumgirmio lütfen yardım edin resmi ben şimdi çektim
  14. M

Obsidiancrafta 1 Admin 2 Bulider Alinacak

obsidiancrafta 1 admin 2 bulider alinacak server ilerde vps olabilir hamachi agı:obsidian*craft sifre:1234 bu ağ admin agıdır digerleri agdan silinir
  15. M

Arsa Satma

ben servere region market pulugini yükledim ve arsa satmak istiorum wg bölgesinin içinde bi bölgeyi nası wglicem
  16. M

Benimle Survival Oyıycak 5 Kişi

benimle survival oynıycak 5 kişi ariyorum benim yasim 13 hamachi adresi:survivoloynıyak şifre:123 gelen kisilerin skaypi olsun
  17. M

Maksimum Kayit Olma Haki Doldu

benbi minecraft server açtim ben kayit oldum ama baska kimse kayit olamio maksimum kayit olma haki doldu diyo
  18. M

Harita Birlestirme

arkadaslar benim begendigim bir yapı var onu kendi haritama nasi eklicem
  19. M

Bana Map Ve Pulugin Lazım

bana map ve plugin lazım ikiside birbirine uyumku wg felan ayrlari yapilmiş ilgilenirseniz çok sevinirim :):roflmao:
  20. M

Kurucu Olma

ben bir server kurdum serverdeki admım mertbaba adımın başında kurucu-mertbaba yazmasını istiorum nasıl yapabilirim
  21. M

Lütfen Yardim Edin Alah Rızası Için

ben power crafta oynuyom orda benim param azalmio da artmioda benim para 2.5k da kalio admin yarisma yapti kazandim 30k ati bana bankada gözükmedi marketen bisi aliom bankadaki paramdan silinmio lütfen yardim edin alah rızası için
  22. M

server dosyası

bana server için map ve mapa uyumlu pulugin her şey içinde server dosyası arıyorum indirme link yada adres verirseniz sevinirim şimdiden teşekürler
  23. M

Yardım server klan kurma

ben /f create klan ismi yaptım ondan sonra klan evi felan nasi yapicam