Arama sonuçlarınız

1. K

// PortalCraft Factions//Bosslar//1.7.X-1.8.X//Map Yenilendi//

Sunucumuz açık konumuz güncel
  2. K

Şu anda alım yok olunca haberiniz olur

Şu anda alım yok olunca haberiniz olur
  3. K

KonyaCraft 1.7.2/1.7.5 Faction Wars / Boss / Repair / TabelaEnch / Kafa Düşürme

İnşallah bir degil binkere versin o kadar emek var ortada
  4. K

bakın kimseye reklam yaptırmadım ben lafdan anlamıyorsunuz çocuklar bana yazdı abi reklam atıyolar diye öylelikle sizin o berbat ve laglı (hala laglı saat 11:05) sunucunuza geldim siz reklam atıyorsunuz sonrada zeytin yagı gibi üste çıkmaya çalışıyorsunuz karaktersizliğin hat safasındasınız artık
  5. K

ben kimsenin sunucusunda reklam yapmadım yaptırmadım sizin körelmiş zihniyetinizle harmanlanmış cahilliğiniz sabit ve kıt bir görüşde ve degişmiyecek biliyorum tabii ki bu şekilde kendinizi avutmaya ve olayı sakız gibi uzatmaya devam edebilirsiniz işde sizin kaliteniz ben daha bir şey demiyorum...
  6. K

Benim özel işlerim sizi ilgilendirmiyor kuyruk acinizi forumdaki mesajlarimi takip edip laf sokmak cabasi ile giderebileceginiz kanısında degilim :)
  7. K

Berbat sunucu oyundaiken bakima aliniyor surekli zaman kaybi bir suru bug var ayrica ram hep % 90 larda 5 dakikada bunlar dikkatimi cekdi 1saat oynasam ne olur kim bilir siz belirtmissibiz görüşürüz bende belirteyim.
  8. K

Merhaba yazinizdan anladigim kadari ile sizinde sunucunuz var ve muhtemelen olagan üstü değilmi ?
  9. K

Boss eklendi warp ench de tabela ile kendi edit iteminizi yapabilirsiniz (maximum 5 e kadar enchantlar)
  10. K

Merhaba isteklere en hizli sekilde yerine getirmeye calisiyoruz saygilar Merhaba gurubumuzda bir konu üzerine muhhabbetde oluştu bu isim mevzu sunucuya portal koyalim koymayalim diye fikir alis verisi yapiyorduk en sonunda koymama karari aldik dedik bari isminde portal olsun orta yolu bulalim...
  11. K

Ben nitrado kullaniyorum panel gayet basit ve kullanisli sunucunun bakimlarini yaparsan...

Ben nitrado kullaniyorum panel gayet basit ve kullanisli sunucunun bakimlarini yaparsan pluginlerin hata vermezse fazla map kullanmazsan lag olmaz tabi bu en iyisi nitrado anlamina gelmiyor piyasada bir suru hosting var ancak bazi isimler bir adim önde daha buyuk sunucularin alt yapilarina...
  12. K

[Soru] >> Jobs << [Soru]

Merhaba kök klasor/plugins/Jobs/generalConfig.yml dosyasinin icindeki "broadcast-on-level-up:" satırı true olmali
  13. K

*Sat komutu kaldırıldı (yerine tabela ile satış koyulacak) *Dont Shout tarzı birkaç yabancı kelime Türkçeleştirildi * istek üzerine Başlancıç kitindeki aletlerin(kazma kürek ve balta) özellikleri azaltıldı *Spawn ve genel Warplar için çalışmalar başladı *konu aktif sunucumuz online iyi...
  14. K

Merhaba güzel yorumunuz için teşekkür ederiz dosthane yaklasiminiz bizi mutlu etti sizinde söylediğiniz gibi zaman her şeyin ilacidir saygılar iyi forumlar...
  15. K

Merhaba dediginiz butun konular ile ilgileniyorum tabii ki buglar ve açıklar olacakdir bu normal neticede sunicu yeni acikdi bizde insan ogluyuz illaki gözden kaçan ufak tefek sorunlar oluşabilir teşekkür ederim bilgilendirme icin. Edit item ve vip hakkindada ufak bir metin yazayim bundan tahmini...
  16. K

merhaba bende sadece World edit ile harita yapılır dediğimi sanmıyorum ancak şöyle birşeyde var harita yapımını kesinlikle %50 ye varan oranlarda hızlandırıyor tabili görsellik önemli ancak 250x250 bi spawn World editsiz yapan oldugunuda sanmıyorum varsada bir elin parmaklarını geçmez World edit...
  17. K

Merhaba ne kadar güzel degilmi daha sunucuy girmeden yüzünüze en azindan bir tebessüm oluşturabilmişiz iyi veya kotu bu bizim sunucumuz ve arkasindayiz bizde isteriz en güzeli olsun ancak her şey yetenek degil bunu unutmayiniz bende butun world edit komutlarini amaclarini ve kullanisini emin...
  18. K

Merhaba öncelikle tesekkur ederiz. Ekip olarak sürekli bir düşünce halindeyiz yenilikler yapmayi her sunucu gibi tabii ki bizde istiyoruz ve uyguluyoruz. Sizinde yenikilci fikirleriniz veya sunucuda bu olsun şu olmasin dediginiz şeyler var ise bana ve ekip arkadaşlarıma belirtebilirsiniz saygilar...
  19. K

silah plugini

Crackshot shop plugini ile silah satabilirsin tabelayla
  20. K

alim bitti

Merhaba arkadaşlar sunucumuza başlıkta belirttigim gibi yetkililer alinacakdir bilginiz dahilinde basvurmaniz onemle rica olunur. skype adresim K4S4TUR4 adim burak saygilar iyi forumlar. Acik pozisyonlar Admin:1/1 Moderatör:2/2 Builder:2/2 Rehber:4/4 Reklamci:2/2 ALIM BITTI KONUMLAR DOLDU
  21. K

Beta Sunucuyu Denemek

Hardcore tutmadigi icin sunucu sistemini degistiriyorum basit olacak
  22. K

[Soru] Enchli itemi satmak

Baska bir itemde deneyebilirmisiniz