// PortalCraft Factions//Bosslar//1.7.X-1.8.X//Map Yenilendi//

PortalCraft'ı Nasıl Buluyorsunuz

• İyi

Kullanılan: 7 46.7%
  • Orta

Kullanılan: 4 26.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 26.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Berkayın İlk Sunucusu .. .Daha Önce Birkaç Ekipte Bulundu..
Herkes bir anda muazzam sunucular yapamaz.. Bizde ilk başta lapisli factionlarla başladık.. Ki benim ilk sunucumda market ench orman hammadde dışında özellikte yoktu:D Zamanla geliştirir kendisini..
Yani direk world editi beğenmedim .. Onu beğenmedim diye başlamayın:D Klasik ve başlangıç için güzel bir server.. Özelden birazcık renklendirmen için ufak fikirler atıorm haberin ola -_-

K4S4TUR4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkes bir anda muazzam sunucular yapamaz.. Bizde ilk başta lapisli factionlarla başladık.. Ki benim ilk sunucumda market ench orman hammadde dışında özellikte yoktu:D Zamanla geliştirir kendisini..
Yani direk world editi beğenmedim .. Onu beğenmedim diye başlamayın:D Klasik ve başlangıç için güzel bir server.. Özelden birazcık renklendirmen için ufak fikirler atıorm haberin ola -_-

Merhaba güzel yorumunuz için teşekkür ederiz dosthane yaklasiminiz bizi mutlu etti sizinde söylediğiniz gibi zaman her şeyin ilacidir saygılar iyi forumlar...

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Askım yorum atmış...

K4S4TUR4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
*Sat komutu kaldırıldı (yerine tabela ile satış koyulacak)
*Dont Shout tarzı birkaç yabancı kelime Türkçeleştirildi
* istek üzerine Başlancıç kitindeki aletlerin(kazma kürek ve balta) özellikleri azaltıldı
*Spawn ve genel Warplar için çalışmalar başladı
*konu aktif sunucumuz online iyi eğlenceler iyi forumlar*

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
*Sat komutu kaldırıldı (yerine tabela ile satış koyulacak)
*Dont Shout tarzı birkaç yabancı kelime Türkçeleştirildi
* istek üzerine Başlancıç kitindeki aletlerin(kazma kürek ve balta) özellikleri azaltıldı
*Spawn ve genel Warplar için çalışmalar başladı
*konu aktif sunucumuz online iyi eğlenceler iyi forumlar*
İstedigim Şeyler iYapmışsın :D

serhat111995

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
admine terminatör vipi anlattım koruma 10 olayı falan normal oyuncuyla eşitmi dedim bu server zaman israfı dedim ban yedim....
cidden böyle serverlere girmeyin lan koruma 10 la koruma 5 i eşit tutuyor adam

K4S4TUR4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İstedigim Şeyler iYapmışsın :D
Merhaba isteklere en hizli sekilde yerine getirmeye calisiyoruz saygilar[DOUBLEPOST=1434220756,1434220434][/DOUBLEPOST]
3 yıl önce kurduğum ilk sunucunun ismi :D
Merhaba gurubumuzda bir konu üzerine muhhabbetde oluştu bu isim mevzu sunucuya portal koyalim koymayalim diye fikir alis verisi yapiyorduk en sonunda koymama karari aldik dedik bari isminde portal olsun orta yolu bulalim :) bu arada ts3 adresinizden sizinle iletisime gecemiyorum dede ile konusdum bir mevzu ilettim kendisine ondan bilgi edinirsiniz saygilar[DOUBLEPOST=1434221222][/DOUBLEPOST]
admine terminatör vipi anlattım koruma 10 olayı falan normal oyuncuyla eşitmi dedim bu server zaman israfı dedim ban yedim....
cidden böyle serverlere girmeyin lan koruma 10 la koruma 5 i eşit tutuyor adam

Merhaba öncelikle size güzel bir uslubla olayi acikladim moblardan sans kutularinin düştüğünü ve kutulardan koruma 5 zir ve eş değer kilic cikdigini izah ettim ardindanda elimizden geldigince esitlemeye calisiyoruz farki kapatmaya calisiyoruz yakinda boss sistemimiz tqmamen devreye girdiginde fark azalacak dedim lakin siz sabit bir fikir ile sunucunun zaman kaybi olduğunu soylediniz sunucumuzun işleyişi budur sistem budur yani biz resmi bir kurum degiliz bunun farkina varmalisiniz sunucumuzun ozellikleri degisiklik gosterebilir kriterlerine uyan zevk alan gelir oynar begenmeyen oynamaz bu kadar basit kimseyi hic bir sekilde vw hic bir nedn ile zorlamiyoruz mademm sunucumuz zaman kaybi ozaman sunucumuzda o güzel zamaninizi heba etmemeniz adina uzaklastirildiniz saygilar[DOUBLEPOST=1434297132][/DOUBLEPOST]Snucumiz açık konu aktif[DOUBLEPOST=1434381343][/DOUBLEPOST]*oyuna ama menü eklendi /menü
*meslek menüsü eklendi /meslek
* warp menüsü düzenlendi
*warp lapis ve yeni spawnimiz bitti ve kullanima acildi

Bir sonraki bakimda
*sanal market eklenecek
*viplerin özellikleri azaltilacak
*tabeladan enchant (butun anchantlar minimumdan maximuma ) eklenecek
*bosslar aktif olacak

K4S4TUR4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Boss eklendi warp ench de tabela ile kendi edit iteminizi yapabilirsiniz (maximum 5 e kadar enchantlar)

Xgenstudioz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bosslar ekleniyor[DOUBLEPOST=1434579358,1434565124][/DOUBLEPOST]Server Aktifdir Girebilirsiniz.