Arama sonuçlarınız

1. legend706

Diyojen Craft Lapis yok 5 adet rehber 4 adet reklamcı 1 adet mimar alımı___

15 yaşındayım 6.sınıftan beri oynuyorum.Builderim iyi tecrübem var.Mimar olmak istiyorum
  2. legend706

Gerçekten iyi PLuginer ve BuiLdeR

Merhabalar. Evet yine ben :) neyse uzatman konuya geçeyim şu an server kuruyorum Faction tarzı olacak spawn hazır.Wg işleri falan dert değil bana2 şey lazım 1.si portalların gideceği yerleri ayarlayacak pluginer(ve portalları yapacak) 2.iyi bir builder builder market zırhçı vb.yerlerde yardım...
  3. legend706

FTB Crash sorununa Çözüm Multiplayer (server)

KArdeşi mben soartex texture yükledim bu dediğini yapmama rağmen sorun geçmedi soartex yazısı geliyor sonra siyah ekran 5 6 dakka gitmiyor :( yardım lütfenve birde ekleme kaldırsamda olur yeterki nasıl kaldıracağımı söyelyin %appdata% den ftblauncheride sildim tekrarda yükledim ama gitmiyor
  4. legend706

Build Server

Merhabalar ben şu an bir build yapıyoryum yani şehir gibi bir şey ve bana birileri lazım ekran görüntüsü olarak şunları koyabilirim ama çok farklı yerlerde yapabiliriz katılmak için konu altına yorum atmanız veya bana mesaj göndermeniz yeterlidir
  5. legend706

ne sandın ? :)

ne sandın ? :)
  6. legend706

Güzel Buildler Peşinde ...

Tamam alıyım orada kimse bakmıyor yada bir şey olmuyor konuyu boşu boşuna açmış oluyorum onun yerine alıyım
  7. legend706

madem o kadar ilgilisin moderatörlerle konuşabilirsin ben konuy yerini değiştiremem
  8. legend706

Merhabalar ben uzun zamandır aranızda olmayan bir builderim :) neyse uzatmadan konuya geçiyim yaşım 14 Aralık'tan sonra yani 15 Tatile yaklaşırken Bir server açacağım hazır laptop elimdeyken ve sadece build yapacağım yaş yada beceri pekte önemli değil gelin gitsin :) belki çok iyi bir...
  9. legend706

MinecraftTürk Çalışmaları.

Hala devam ediyormu bilmiyorum yaşım 14 Güzel Şeyler yaratabilirim :) aranıza katılmak istiyorum Serverim var Onun haritası bitince size atarım Şimdiden saolun ve birde ekleme Heykeller benim Spawnı teamla birlikte yaptık
  10. legend706

Türkçe Plugin Paketi

abi senin paketini çok sevmiştim yenisi gelmiyecekmi?
  11. legend706

MobArena

Whiteliste ekledim seni ipim 176.240.226.91 gel bekliyorum :)
  12. legend706

MobArena

başlıkta belirttiğim gibi MobArena pluginniden anlayan %95 en az pluginer aranıyor aşağı oyun adınızı yazın ve anladığınızı söyleyin :)
  13. legend706

Hamachi başta map olsun sonra Sabit ipe geçecegiz Hamachi adı: HappyCraf1 şifre 123456 t yok

Hamachi başta map olsun sonra Sabit ipe geçecegiz Hamachi adı: HappyCraf1 şifre 123456 t yok
  14. legend706

Hamachi başta map olsun sonra Sabit ipe geçecegiz Hamachi adı: HappyCraft1 şifre 123456

Hamachi başta map olsun sonra Sabit ipe geçecegiz Hamachi adı: HappyCraft1 şifre 123456
  15. legend706

Hazir pliginli sw +map

bakacağım şimiden saol ama pluginler benden :P
  16. legend706

Bilgisayar

saol birde şu olayı çözebileydim eyiydi
  17. legend706

Bilgisayar

çok teşekkür ederim önce yapmıştım ama yardım için saol ve ayrıca bir şey daha :) ya kablolu kullanıyorumda uydunet motorola modem biraz sorunlu normalde port açamıyorum önceden yapabilmiştim şimdi i sabitleme gerekiyor ip sabitleyince net gidiyor ama multiplayer minecraft oynayabiliyorum yada...
  18. legend706

Bilgisayar

Vatanı aradım sordum yaparsam garantisi bitiyormuş 30 tl mi ne o fiyata kendileri yapıyorlarmış
  19. legend706

Bilgisayar

i7 aldım vatan pcden çok saolun güzel bilgisayar biraz maailyetli ama 2300 Tl ama deydi ya benceYa her şey iyi güzelde windows 8 windows 7 ye dönmüyor laptop olduğundan bios ayarlarının içine ettim 6 saat uraştım düzeldi ama yok dönmüyor windows 7 ye adamlara götürüp yükletsemmi ki ya enterprise...
  20. legend706

Bukkit Server Sorunu

beyler yardım lütfen aynı hata bende de var 1.5.2 windows 8 ama w7ye geçemiyorum lapotp olduğu için
  21. legend706

Bilgisayar

:) msi gibisi yok laptopta
  22. legend706

Bilgisayar

Merhabalar arkadaşlar ben laptop almayı düşünüyoum ps4ü bekle veya farklı şeyler demeyin kesinlikle laptop alacağım ve şunu buldum sınırım 1800 Tl aam biraz daha verip şunu almayı planlıyorum iyi değilmi baya? : http://www.pcdepo.com/msi-nb-ge60-0nd-459xtr-notebook-urun9614.html
  23. legend706

Portal

ya mesela nether portalı varya onun gideceği yeri nasıl ayarlayabilirim
  24. legend706

Portal

Kusura bakmayın adminler ama server kuruyorum kolay değil :) Ben bu portalların yerini nasıl ayarlayabilirim?
  25. legend706

Schematic

Öncelikle Merhabalar arkadaşlar. BEnim bir sorunum var YEni bir server kurdum ama regionlar karıştı yeni harita ve yeni regionlar yapacağım ama sadece biryere çok emek verdim onu schematic olarak kaydetmek istiyorum tahta baltayla seçiyorum //schematic save isyeri diyorum Yout clipboard is...