Arama sonuçlarınız

1. legend706

Gerçekten iyi PLuginer ve BuiLdeR

Merhabalar. Evet yine ben :) neyse uzatman konuya geçeyim şu an server kuruyorum Faction tarzı olacak spawn hazır.Wg işleri falan dert değil bana2 şey lazım 1.si portalların gideceği yerleri ayarlayacak pluginer(ve portalları yapacak) 2.iyi bir builder builder market zırhçı vb.yerlerde yardım...
  2. legend706

Build Server

Merhabalar ben şu an bir build yapıyoryum yani şehir gibi bir şey ve bana birileri lazım ekran görüntüsü olarak şunları koyabilirim ama çok farklı yerlerde yapabiliriz katılmak için konu altına yorum atmanız veya bana mesaj göndermeniz yeterlidir
  3. legend706

Güzel Buildler Peşinde ...

Merhabalar ben uzun zamandır aranızda olmayan bir builderim :) neyse uzatmadan konuya geçiyim yaşım 14 Aralık'tan sonra yani 15 Tatile yaklaşırken Bir server açacağım hazır laptop elimdeyken ve sadece build yapacağım yaş yada beceri pekte önemli değil gelin gitsin :) belki çok iyi bir...
  4. legend706

MobArena

başlıkta belirttiğim gibi MobArena pluginniden anlayan %95 en az pluginer aranıyor aşağı oyun adınızı yazın ve anladığınızı söyleyin :)
  5. legend706

Bilgisayar

Merhabalar arkadaşlar ben laptop almayı düşünüyoum ps4ü bekle veya farklı şeyler demeyin kesinlikle laptop alacağım ve şunu buldum sınırım 1800 Tl aam biraz daha verip şunu almayı planlıyorum iyi değilmi baya? : http://www.pcdepo.com/msi-nb-ge60-0nd-459xtr-notebook-urun9614.html
  6. legend706

Portal

Kusura bakmayın adminler ama server kuruyorum kolay değil :) Ben bu portalların yerini nasıl ayarlayabilirim?
  7. legend706

Schematic

Öncelikle Merhabalar arkadaşlar. BEnim bir sorunum var YEni bir server kurdum ama regionlar karıştı yeni harita ve yeni regionlar yapacağım ama sadece biryere çok emek verdim onu schematic olarak kaydetmek istiyorum tahta baltayla seçiyorum //schematic save isyeri diyorum Yout clipboard is...
  8. legend706

Ilk Solar Survival Videom

Sesim echo yapıyor arkadaştan dolayıda diyebilirim en kısa zamanda halledeceğiz inşallah : Bize ulaşmak isterseniz : https://www.facebook.com/KzmlRTR
  9. legend706

Fiyatlar

Merhabalar ben Bukkit vps server kurdum ama marketteki fiyatları pek anlamam hepsini yazana Moderatorlük vereceğim hamachi falan değil baştan söyleyim mesaj atın veya konu altına bieşyler yazın
  10. legend706

Port Açma

Merhaba arkadaşlar ben port açmaya çalışıyorum swm hamachi ama uydunet kullanıyorum. Ve şöyle bir söylenti duydum uydunetde port zaten açıkmış e o zaman swmi nasıl portlu hale getircem hatta portsuz ve hamachisiz
  11. legend706

ESSENTİALS

Arkadaşlar bana 1.5.1 essentials plugini verebilirmisiniz Ahmet melih seninkini kullandım Warp falan tekrar girdiğimdeo lmöuyor spawna gidemiyorum birde group manager verirseniz olur benimkinde Kurucu gözükmüyor mesela
  12. legend706

AĞAÇ SORUNU

Merhaba arkadaşlar ben düz map kurduğumda mapin heryerinde ağaç oluyor yardımcı olursanız sevinirim 1.4.7 1.5 e geçmek istemiyorum
  13. legend706

Multiverse Corse

Merhaba arkadaşlar ben bugün swme Multiverse Corse 2.4 yükledim http://dev.bukkit.org/server-mods/multiverse-core/files/23-2-4-ab/ swmi açınca kalıyor ama yani 14 15 tane seed atıyor yada 14. seedin %93 nde kalıyor yardımcı olandan Allah Razı olsun az önce farkettim...
  14. legend706

Spawner

Beyler bana acil 1.5 bukkit mob spawner lazım eğer bulup verirsenin sizi swmde op yaparım Şimdiden teşekkürler
  15. legend706

BUKKİT HARİTA

Beyler ben bukkit swme yeni bi map yapıcağım herşeyi tamamen olacak hazır istemiyorum güzel bi map ayapmak istiyorum iyi builderler warsa gelin yapalım 1.5.1 Bukkit gelin kendi dünyamızı kendimiz kuralım özele msj atın ip vereiyim gelin swye deneyim ve başlıyalım!
  16. legend706

ACİL YARDIM!

Arkadaşalr ben bugün bilgisayarı açtıgımda şifre dğişmiş annem yaptı diye düşünoyrum sistemimde 2 windows 7 1 ubuntu yüklüydü diğer windowsa girebilmeyi başardım herşeyim swm onun içinde gitti ne yapmalıyım lütfen yardım edin!
  17. legend706

Bukkit sw sorunu

Merhaba arkadaşlar ben yenri bukkit sw kurdum ama op kodları işlemiyor plugins inidrmiştim alakası olabilirmi diye düşünoyrum.Yardımcı olursanız sevinirim ayrıca eminim opum