Arama sonuçlarınız

1. efesenoz

Minecraft Forge Server Dosyası Açılmıyor

Arkadaşımla hamachi üzerinden Server kurduk ikimizde de rahat çalışıyor. Ancak Server dosyasındaki modlu serveri açan jar çalışmıyor. Herhangi bir hata da vermiyor. Direk açılmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim :alay: hiç mi bilen yok up up
  2. efesenoz

Entity 303 Test Etmek İstiyorum Hangi Sürümde Var Bu Yaratık

Sadece merak edip kendisini görmek istiyorum. Tam olarak hangi sürümde çıkıyor bu varlık bilen varmı ? Onun gelmesi için şunları yapın denilen şeyleri uygulayıp gelmesini sağlamak istiyorum.
  3. efesenoz

FTB ModPackları Açılmıyor Acil Yardım !!!

FTB Resurrection Pack açıldıyor Mojang Yazısı geliyor ardından kapanıyor yardım edin! Windows 8.1 64 Bit
  4. efesenoz

Minecraft Nereye Gidiyor? Minecraft Rayından Çıktımı?

Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık olarak bu oyunu yaklaşık 4 yıldır oynayan bir oyuncuyum. Minecrafta beta evresinde başladım. İlk başta bu ne lan piksel piksel deyip elimin tersiyle ittiğim oyunu deneyince bağımlı oldum. İlk 1 sene korsan oynayıp sonrasında oyunu satın aldım. Oyun ise hızlı bir...
  5. efesenoz

Oyunun FPS'si çok düşük(yani oyun kasıyor) Nasıl Hızlandırabilirim?

Arkadaşlar FTB nin Lapito's Galacticraft mod packını kullanıyorum (55 modlu) Ancak oyun çok kasıyor. Grafikleri düşürünce azcık hızlanıyor ama o zamanda oyunun keyfi çıkmıyor. Oyunu nasıl hızlandırabilirim bilen varsa söylesin lütfen aylardır adam gibi oynayamıyorum.
  6. efesenoz

Yardımcı Olum Mob Farm da Mob Spawnlanmıyor!

Arkadaşlar skyblock un modlu hali olan skyfactory mod paketini oynuyorum. Ancak hiç yaratık spawnlanmıyor. Üstelik yaratık spawnlanabilir yer olarak baktım ve doğabileek bir yer. Ancak ynede doğmuyor. 1 tane bile yaratık yok yardımcı olun. Heryer simsiyah ama hiçbir yaratık spawnlanmıyor...
  7. efesenoz

Minecraft Downloading Terrain de Kalıyor Yardım Edin Acil

Minecraftım 69 modlu. Normalde direk girerdi. Ama şimdi girmeye çalıştığımda downloading terrain de kalıyor. Hem de bütün bölümlerde böyle hata veriyor. Yardımcı olun bas baya bölümler açılmıyor. (Ve ardından çöküyor)
  8. efesenoz

Yardım Edin Equivalent Exchange Modu Hatası

Arkadaşlar 1.4.7 de modlu mc oynarken EE3 modunda birkaç recipe nin çalışmadığını fark ettim. Mesela altından demir yada odundan obsidian yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz diğer recipeleri yapabildiğim halde bunları yapamıyorum.
  9. efesenoz

Minecraft Server Açtım Acayip Lag Var Yardımcı Olun

Arkadaşımla Bir Modlu Minecraft Serveri açtık. Ancak server lagdan geçilmiyor. Arkadaşın yazdığını ben görüyorum ama o görmüyor. Tamam dedik Modlu Oynamayalım bu sefer de normal servere de bulaştı bu lag. Lütfen Yardımcı Olun 2 gündür uğraşıyoruz hala açamadık bir server. (Not: Arkadaşım da...
  10. efesenoz

Şu resmi görünce hala gülüyom :)

Hakketen komik değilmi ya :). Resimdekiler soldan sağa Sabri, Alp, Rüçhan, Ege
  11. efesenoz

Kask Giydirme Oyunu |CommandBlock/Redstone

Merhaba arkadaşlar ben efesenoz. İlk icadım pek ilgi görmedi. Bende yenisini yaptım. Buda Kask Giydirme Oyunu. Bu oyunun amacı zombiye giysi giydirmek. 5 farklı kask ve boş tuşlarından birine tıklayıp istediğiniz kaskı giydirin. Uzatmadan video: Video yine sessiz ama komutlar aşağıda...
  12. efesenoz

Aniden Ortaya Çıkıp Kaybolan Hapishane | Redstone/Commandblock

Merhaba arkadaşlar ben efesenoz. Redstone ve CommandBlocklarla ilgileniyorum. Bugün sizlere aniden ortaya çıkıp yok olan bir hapishane göstereceğim. Yapımında 30 dan fazla command block kullandım. Küçük ve kolay bir sistem. Sadece videosu var ve ne olduğu anlatılıyor. Kısaca açıklamak gerekirse...
  13. efesenoz

RedPower2 Sorun Çıkartıyor!!!

Minecraft 1.4.7 server kuracaktım arkadaşla beraber oynamak için. Ancak bu sefer redpower 2 sorun çıkardı. Minecrafta girebiliyorum. Ama servere girmeye çalıştığımda redpower2 ve steves carts2 sorun çıkarıyor. Item ıd mi ne eksik diyor. İkisinde aynısını yükledim yine olmadı. Modları sildim sw...
  14. efesenoz

Arkadaşlar 1 saniyenizi ayırıp bir bakarmısınız?

Ben mod hazırlamaya çalışıyoum. Ancak mod itemlerini yapableceğim bir program yok. Mesela diamond kılıcı editleyip alevli kılıca dönüştürmek istiyorum. Bunu nerde yapabilirim? Bir site yada program? Yardımcı olun.
  15. efesenoz

FTB Hatası Biliyorum Yanlış Yer Ama Bir Bakıverin!

Arkadaşlar FTb ULtimatede ne zaman bölüm açsam yada bölüme girmeye çalışsam Loading World Building Terrain de takılıyor bu konuyu Feed Rhe Beast bölümünede açtım ama bakan olmadı lütfen yardım edin!
  16. efesenoz

Feed The Beast Ultimate Hatası Crash Değil İçeri...

Arkadaşlar crash sorununu hallettim ama bu sefer Loading World Building Terrarain yazısı çıkyor. Ne zaman bölüm açsam yada bölüme girmeye çalışsam Loading World Building Terrain diyor ve donup kalıyor.Bir yardımcı olurmusunuz birkaç aydır girmeye çalışıyorum giremiyorum.
  17. efesenoz

IC3 Olsaydı Ne Olurdu İsterdiniz?

Evet arkadaşlar şimdi diyelimki IC3 çıktı. Bu modda ekstra neler olsun isterdiniz. Yani daha kullanışlı olabilecek?. Düşünün bakalım neler olabilir. Biraz daha iyi olabilirdi diyeceğiniz şeyler? Yoruma yazın lütfen.
  18. efesenoz

Minecraftta Küçük Bir Ev ve Işıklandırma Sistemi

Bugün canım sıkıldı bari ev yapayım dedim ve yaptım. Küçük bir de ışıklandırma sistemi var. Cottage gibi bir şey oldu. Resimler: Yapım aşamaları: Evin Işıklandırma Sistemi: Kapalı: Açık: Evin Minik Bir Yeri: Şimdi ise link: http://www.mediafire.com/download/sk586bhkr0gmp0b/Efenin_Evi.rar...
  19. efesenoz

Forge Kurulu Server Dosyası (İstek)

Arkadaşlar bana forge kurulu 1.6.2 server.jar dosyası atabilirmisiniz. Acli lazım. Teşekkürüm hazır.
  20. efesenoz

Loading World Building Terrain hatası.

Minecraftta 41 modlu bir dosyam vardı. Sonra bu modpacki swde oynadık. Sonrada dosyayı bana attı. Tek oynicaktım. Ama sonradan bölüme girmeye çalışınca şu hatayı verdi. Loading World Building Terrain diye yazıyo ama bölüm açılmıyor kafayı yicem çok uzun süre...
  21. efesenoz

Bir Yardımcı Olurmusunuzzzz!

Ya ben modlu minecraft oynuyodum. Mystcraftta yeni dünyaya giderken oyun çöktü. Bölümüme girerken server cloased diyo. Bölümüme nasıl gircem şimdi. Sinir oldum acil lütfennnn.:gerçektensinirli:
  22. efesenoz

Minecraft Bad Video Card Drivers Sorunu (Ciddi)

Ne zaman minecraft açsam Bad Video Card Drivers Hatası alıyorum. 1-DriverX i i güncelledim. 2-Denetim Masasından kartı güncelledim. 3-Çözünürlük ayarladım. Yok yok yok olmuyor. Bir çözüm yolu söleyin. Yeni format attım.Neden oluyor bilmiyorum. Eskiden iyi çalışıyordu. Yardımcı olana teşekkür...
  23. efesenoz

Efesenoz Ile Mod Tanıtımları 1: Weeping Angels

Efesenoz ile Mod Tanıtımlarına hoşgeldiniz.Bugün size Weeping Angels modunu tanıtacağım. Mod oyuna Doctor Who serisinde bulunan Weeping Angels (Ağlayan Melekler) yaratığını ve birkaç blok ekliyor. Önce meleklerden başlayalım. Görünüşü: Bu şekilde bir görünümleri vardır. Öncelikle böyle...
  24. efesenoz

15 Modlu Minecraft Dosyası (1.5.2) Eğlenceli Modlar

Evet arkadaşlar çok indirilen modların çoğunu topladım.Bilinmeyen modlarda var ama çok eğlenceli bir modpack oldu.Uzatmadan modlar: 4 tane yan dosya bulunuyor.(forge codechickencore...) 5-Not Enough İtems 6-Tinkerer's Construct 7-Jammy Furniture 8-Useful Food 9-Barrels Mod 10-Thirst Mod...
  25. efesenoz

Swipegaming (abone Olun!) Minecraft ,mod Tanıtımları, Ve Daha Çok Fazlası..!

Ben kanala yeni katıldım adım Efe. Azda olsa videolarım var. İşte kanal: http://www.youtube.com/user/SwipeGaming3 Kanalımıza sık sık video yüklenmektedir. Yakında modlu minecraft çekeceğim. Abone sayımız az eğer çoğalırsa daha sık video ve vlog çekeceğiz.