Arama sonuçlarınız

1. B

Vip Komutları plugini /vip spd gibi (İstek)

bana bu komutların oldugu vip pluginini verirmisiniz
  2. B

Eğlencenin Tam Bir Örneği BattLeCraft (Yeni Mapıyla)

Batlle Craft Yeni açıldı Eğlenceli Faction server Eğlence burada! Serverimiz 2 kurucu 1 Prof.builder ile Hizmet veriyor suan Bir D.rehber Bir adet ise Rehber var Rehber alımları Devam Ediyor.! Vip:10 Goldvip:15 ironvip:20 Diavip:25 BattleVip:35 GencAdmin:40 100k Oyun Parasi:5Tl Kontor...
  3. B

Eğlencenin Ta Kendisi!

Batlle Craft Yeni açıldı Eğlenceli Faction server Eğlence burada! Serverimiz 2 kurucu 1 Prof.builder ile Hizmet veriyor suan Bir D.rehber Bir adet ise Rehber var Rehber alımları Devam Ediyor.! Vip:10 Goldvip:15 ironvip:20 Diavip:25 BattleVip:35 GencAdmin:40 100k Oyun Parasi:5Tl Kontor...
  4. B

Eğlenceyi Tadmakmı İstiyorsun Tıklaman Yeterli Yeni Açıldı!

5. B

Survival Faction Tarzı Eğlenceyi sığdıramayan server

6. B

Eğlenceyi Tadmakmı İstiyorsun Tıklaman Yeterli Yeni Açıldı!

7. B

BattleCraft İle Eğlenceyi Tadmaya hazırmısın Şimdi açıldı:87.98.189.62:25000

8. B

Pvp Kapama Wgsiz ? Nasıl Olcak Bilenee Yetki

MERHABA SERVERIMDE /warp meslek ' jobs kasma alanında wg cekınce adamlar odunu flen kıramıyo Wg çekmeden pvp nası kapıcaz birbirlerini öldürüyolar meslekde lütfen yardm
  9. B

Lütfen Girin Pvp Açma Ama Wgsiz Yardmmmmm Bilene Yetki

MERHABA SERVERIMDE /warp meslek ' jobs kasma alanında wg cekınce adamlar odunu flen kıramıyo Wg çekmeden pvp nası kapıcaz birbirlerini öldürüyolar meslekde lütfen yardm
  10. B

[istek] Reklamsız Plugin Paketi Verebilecek Varmı ?

Arkadaşlar düzgünce Reklamsız Plugin paketi verebilecek varmı bazı paketlerde adam bi plugının kosesıne bir kod yazıyor duyurudan kendı youtube profilini face profili oto olarak geçiyor böle reklamsız adam gibi eksiksiz plugin paketi verebilecek varmı ?
  11. B

Waterfuck-craft 4 Builder 2adet Rehber Aranıyor (hamachisiz Server)

Server hamachisiz 4 adet Builder arıyorum 2adet rehber arıyorum Builderler 1-Drakia -Tebrikler ö.m'den katıldı 2-Seçilmedi 3-CrazyTR2000 -Tebrikler ö.mden katıldı 4-Seçilmedi Rehberler: 1-Seçilmedi 2-Seçilmedi Builder başvuru Formu: Ad Yaş Kaç yıldır oynuyor Yapdığı Yapılar (Resim)...
  12. B

2adet Rehber 4 Adet Builder 1 Adet Aranıyor Mod ,admin Alımı Paralı

Evet 4 Adet builder 2adet rehber arıyorum rehberler sorun değilde builder lazım server builder npc plugini var Yani evler,kale gibi yapıları onlara yaptırblrm Fakat; Market,OX Pvp,arena,Meslek(odunalanı,tasalanı,avalanı,kazıalanı),parkur,Enchant, Ve birkaçdaha yapılar olusturuacak builderler...
  13. B

Multiplayer Servere Mod Ekleyebilene Adminlik

Evet arkadaşlar ben vds server açdımda (evde 1 notebook 1 masaüstü 1 laptop var laptopa açdım serveri laptopun donanımı güzel belki vps geçerim) serverin tam acılısını 1hafta içinde yapcam 1-3 gün arkadaşlarımla V1.4.5 HERO BRİNE Oynamak istiyorum ama servere yükleyemiyorum minecrafta yenı...
  14. B

Buldier +14 Araniyor Skype Kesin Olcak

Evet Buldier arıyorum warpları yapcaz wg //set gibi bilgileri eksiksiz olucak kişi 7/24 serverimde buldierlik kazanıcakl 2kişi arıyorum Skype Kesin olucak Yaş 14 üstü Form: Adı: Soyadı: İletişim bilgileri: ( Skype isim ) (tell no ) Yaşadığı şehir: Pluginlerden anlıyormu: Seçilen...
  15. B

Waterfuck'craft Açıldı Map Zamanı Buldierler Girsin!

Evet biraz önce WaterFuck adlı sunucumu kurmuş olmakdayım Buldierlikden hiç anlamam ben açıcam siz Küçük bir spawn Temel şeyleri bulunduran: Pastahane,Demirci,Enchant, market , gibi şeyleri yapcaklar warp meslek olucak odun,taş,kum 'un bulundugu bir map gibi işde öyle: İletişim: Skype: BuRaK...
  16. B

Crashed Hatası

Minecraft has crashed! ---------------------- Minecraft has stopped running because it encountered a problem; Failed to start game A full error report has been saved to C:\Users\BURAK\AppData\Roaming\.minecraft\crash-reports\crash-2012-11-30_23.16.44-client.txt - Please include a copy of...