Arama sonuçlarınız

1. T

Laptop Ses Sorunu

Sa arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim. Şimdi dün kulaklıkla video izliyodum adamlar konusoydu işte sonra bir anda ses gitti baktım sağ alta olan ses işaretne açık mı diye son ses ses geliyo gözükyo ama gelmyo normal laptop hopörlernden gelyo ama kulaklıktan gelmyo başka...
  2. T

Bukkit Herobrine Yardım!!

Slm arkadaşlar bana 1.5.2 için herobrine plugini verebilecek varmi?? bukkit servere ekliycem.
  3. T

Minecraft Multiplayer mod yardım

S.a arkadaşlar benim normal bir serverim var. ona mod yüklemek isityorum ama gayba bukkitlere sadece kuruluyo mod ben normel serverime nasıl mod yüklerim ve mod yüklenirmi servere yarrdımm:aç:
  4. T

Bilmece Bilene Helal :d

3 arkadaş restorant da yemek yer hesap 30 tl gelir her arkadaş 10 tl verir sonra hesap 25 tl olduğunu öğrenirler. garson geri 5 lirayı verir 3 arkadaş kendilerine 1 er lira alırlar böle olunca 9 tl vermiş olurlar yani geri 2 tl kalır 5 tlden onuda garsona verirler. 9tl verdi 3arkadaş 9x3=27 2tl...
  5. T

İlginç Ev

S.a ARKADAŞLAR yeni map açtım bir ev buldum (yemin ederim ben yapmadım) bu ne olabilir resimler :
  6. T

Sınıfta Kalırmıyım ??

BEDEN EĞİTİMİ 95 5 95 - DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 57 100 100 100 100 100 4 78,50 - FEN VE TEKNOLOJİ 66 70 70 70 3 68 - MATEMATİK 29 49 1 39 - MÜZİK 90...
  7. T

segoe script yazı tipi yardım

segoe script yazı tipi nin bana indirme linkini veerebilirmisiniz ?? şimdiden sağol :D
  8. T

Minecraft Hataları Ve Eksikleri

slm arkadaşlar herkes buraya resimli veya resimsiz minecraftın hatalarını ve eksik olan şeyleri yollasın:mesela bende herobrine bi domuzun üstüne binmişti :D sizin yorumlarınızı bekliyiorum
  9. T

Bu kim !!

slm arkadaşlar herobrine mod oynarken herobrine geldi ve yannda biri vardı ve kavga ediyorlardı (sanırsam o notch) ama sizede sormak istedim bu kim :
  10. T

severe girme yardım edin. !!

slm arkadaşlar ilk önce konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim:blase: şimdi sorunuma geleyim sorun şu: ben bir sw ip yazıyorum girmeye çalışıyorum bağlantı kaybedildi (bağlantı sonu) diyo hangi sw olursa olsun hep aynı şeyi diyo yardım edinn:blase:
  11. T

şöle bi mod varmı ??

slm arkadaşlar böle istediğin şekilde bir ev sölesen oyun kendi kendine oluştursa öle mi mod varmı varsa adı nedir ??
  12. T

Minecraft Garip Olay

slm arkadaşlar ben minecraft oynarken gece oldu. yatayım dedim yatağa yattım biranda bir şey oldu biyere düştüm işte resimler: Not: herobrine mod yüklü
  13. T

YARDIMMMM !!

slm arkadaşlar resim koyamadım üzgünüm :blase: size anlatayım ne buldum : ormanda dolaşırken telefon kulübesine benzer bi yer buldum içine girdim basınç plakası varmış. bi yer açıldı aşağı düştüm orası zaten lavdı öldüm bunu gören varmı yoksa herobrine falan mı yaptı yardımm edin :D
  14. T

Minecraft Yardimm

SLM ARKADAŞLAR BEN MİNECRAFTA KAYIT OLAMIYORUM REGİSTER BASINCA MOJANGIN KAYIT YERİ ÇIKIYO BUDA RESMİ NOLURR YARDIM EDİN:cry:
  15. T

Silah

slm arkadaşlar minecraft ta bir mod var silah modu sniperla köylüleri tekte öldüro acaba herobrine mod yüklesemmi silah onu benden uzaklaştırabilirmi ??:uuh:
  16. T

Bu Herobrine Mi?

slm arkadaşlar başlıkta gördüünz gibi bu herobrine mı? (bide yanına gitttimde kayboldu ordan)
  17. T

Herobrine Yardimm

SLM ARKADAŞLAR HEROBRİNE MOD İNDİRSEMMİ ÇOK MU KORKUNÇ SESİ KAPATSAM KORKUNÇLUU GİDER Mİ
  18. T

Icbm Yardim!!

SLM ARKADAŞLAR BANA VİDEO YADA KENDİSİ ICBM FÜZE FIRLATMAYI SÖYLEYEBİLİR Mİ??
  19. T

Zombi Yardim!!

slm arkadaşlar ben geç gün bir köy mapı indirdim heryerde köylüler var güneş batmaya başladığında herkes bir eve gidiyor bende evime gittim gece oldu zombiler çıktı ve evlerin kapısını kırmaya çalışıyor benim bikere kırdı ve vurmaya başladı ölüyodum ki dışarı atıp kapı koydum bunlar neden oluyo
  20. T

Örümcek Ağından Ev

merhaba arkadaşlar örümcek ağından ev yaptım onu sizlere göstermek istedim.
  21. T

Yardım Edermisiniz ??

arkadaşlar bana minecraft 1.4.5 için gerçekçi bir texture pack bulurmusunuz bide video olarak kurulumunu şimdiden saolun:D
  22. T

En Iyi En Gerçekçi Minecraft Versiyonu Hangisi?

arkadaşlar selam bazı minecraft videolarında görüyorum çok gerçekçi o versiyonu sölermisiniz bide nasıl version değiştiriliyo:blase::surprise: