Minecraft Hataları Ve Eksikleri

trollbeko

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
slm arkadaşlar herkes buraya resimli veya resimsiz minecraftın hatalarını ve eksik olan şeyleri yollasın:mesela bende herobrine bi domuzun üstüne binmişti :D sizin yorumlarınızı bekliyiorum

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende yanıma bi creeper gelmişti . ama sadece tıslıyordu ama patlayamıyordu :) .günlerce yanımda gezdirdim (oyun günüyle). bi gün nasıl olduysa evimin içindeyken patladı :D

Altayar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
o hata diğil creeper sana oyun yapmış Yani şöyle: Creeper:(içinden)tıss bunu oyunla patlatıyım. Oyuncu farketmez gezdirir creeperi,creeper :zamanı geldi (içinden) veeeeeeeeeeeeeee :Boom!

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
oyundaki en can sıkıcı sorun optimizasyon sorunu :( oyun hayvan gibi kasıyor.
mesela:
adamın elinde item yokken:50 fps
adam eline item alınca 35 fps

o yüzden çok güçlü pc istiyor. i3 3.30 ghz de bile takılmalar oluyor

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o hata diğil creeper sana oyun yapmış Yani şöyle: Creeper:(içinden)tıss bunu oyunla patlatıyım. Oyuncu farketmez gezdirir creeperi,creeper :zamanı geldi (içinden) veeeeeeeeeeeeeee :Boom!

creeperler oyun yapacak kadar zeki değillerki

Altayar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya anlamadın notch yazdı : 1.3 de zekaları mobların yenilendi ve akıllı ettim.)öle yazdı güzel kardeşim

minecraftbağımlısı

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.4.7 de eyeri yapamıyosun ne saçma illaki zindan ve yosunlu taşıda yapamıyon illaki zindan bıktım yaaaa

y_cNkc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.4.7'de gelen mob zekası gerçekten harika :) Mesela elmas zırhla ölürseniz öldüren iskelet/zombi sizin iteminizi giyip size saldırıyor vs. vs. :) Tıslayıpta patlamayan creeper beklenir mojang'tan :D

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mo cratures modunda timsah seni ısırınca sallıyodu, beni yakaladı salladı kurtulunca bi baktım adam yamuk duruyo :D

Altayar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bi kere 13w09c snapshotta adam yavaşlık potion aldığında mıyışıyor nedense :D
ve adam yerden 1 blok zıpladığında canı acıodu zombi geldi canım full du (kolaydaydım)zombi tek attı bana :(

Flandre

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyun çok kasıyor ve donuyor ve bide java yerine directx kullansa daha iyi olurdu

Emret

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya arkadaş bende tavan yapcam ev için tavana blok koyuyorum orda durmuyor düşüyor