Arama sonuçlarınız

1. semihh

köylü ticareti

senin bu dediğin survival için ben serverime yapacağım ama buda güzel miş sağol.
  2. semihh

köylü ticareti

bunu izlemiştim fakat bana çok karışık geldi daha kolayı yokmu :) yakında açacağım (inşallah) serverimde kullanacağım zaten
  3. semihh

köylü ticareti

öyle değil benim demek istediğim komutlarla olacaktı
  4. semihh

köylü ticareti

merhaba arkadaşlar ben köylüler den istediğim şeyleri nasıl alabilirim mesela evimin yanına market yapıcam içinde köylüler olacak ve biri demirci diğeri yemek felan bunu nasıl yaparım bilen varmı ?
  5. semihh

KENDİ HARİTAMDA YAPTIĞIM BİR APARTMAN

çok güzel olmuş gerçekten tebrik ederim..
  6. semihh

Minecraftı ilk oynayışınızda ne yaptınız?

ilk oynadığımda zombiler ile köşe kapmaca yaptıktan sonra zeminden toprak kazıp üzerime toprak attım sonra sabaha kadar o delikte beklemiştim :)
  7. semihh

En Son Ne Yedin ?

simit + peynir + biraz poaça ve çay
  8. semihh

Minecraftın En İyi Evi :D (Redstone içerir.)

en iyi ev derken böyle bir şey bekliyordum video yu izledikten sonra hayattan soğudum (bu nasıl espiri felan)
  9. semihh

5.2 için hd texture pack lazım

crack bulamadım o yüzden neyse 1.7.4 oynuyorum şu an alman bi siteden buldum gerek kalmadı
  10. semihh

Şato - Kale Çalışması %10 Tek Başıma Komutsuz Yapıyorum ™ Harita Silindi .

inşallah hadi bakalım bekliyoruz ;)
  11. semihh

Şato - Kale Çalışması %10 Tek Başıma Komutsuz Yapıyorum ™ Harita Silindi .

iyi de sadece duvar gibi bir şey yapmışsın bari geri kalanını da yapıp yarı yapılmış halini verseydin güzel olmuş derdik bu hali kaleye pek benzemiyor
  12. semihh

Chest Durumunu Bildiren Icadım! [Konu kilitlensin]

@onat035 sana demedim ortaya genel konuştum kardeşim forumu geziyorum hep küçümseme mesajları oluyor ondan dolayı yazdım
  13. semihh

Chest Durumunu Bildiren Icadım! [Konu kilitlensin]

ama nerde bazı arkadaşlar profesyonel sanıyor kendisini sanki minecraft'a ilk başlayınca çok şey biliyormuş gibi <_<
  14. semihh

minecraft yükleyemiyorum

özelden atabilirmisin bana ?
  15. semihh

minecraft yükleyemiyorum

arkadaşlar lütfen yardım edin :( ya oyunu ücretsiz diye indirdim 1.7.4 sürüm fakat bana demosunu vermiş nasıl düzelteceğim bunu bilen varmı ? buda sürüm yüklendikten sonraki hali :(
  16. semihh

peki konu açarım birazdan

peki konu açarım birazdan
  17. semihh

yok yüklenmiyor ama nasıl olacak yardımcı olurmusun yükleyemedim :(

yok yüklenmiyor ama nasıl olacak yardımcı olurmusun yükleyemedim :(
  18. semihh

Es10 GameClub Chypie's Castle

bu map harika dostum..! :) çok beğendim yaa save verdiğine göre kendimiz de birseyler katabilirmiyiz yoksa öylesinemi paylaştın ? kale dediğin kapısı da olmalı güzel bir redstone den kapı yapıp oraya yerleşcem (izin verirsen tabi) :)
  19. semihh

selam şu konunda bulunan save dosyasını indirdim...

selam şu konunda bulunan save dosyasını indirdim http://forum.minecraftturk.com/konu/fare-d%C3%BC%C5%9Fman%C4%B1-%C4%B0n%C5%9Faa-yar%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1n%C4%B1-kazanan-haritam%C4%B1z.171997/ fakat benim oyunumun sürüm 1.5.2 olunca senin verdiğin save bakınca evin yarısı yok oldu :)) bunu 1.5.2...
  20. semihh

minecraft-forge hatası

zaten oyun sürümüne uygun olan modu buldum forge yi attım fakat oyunu açayım dedim hata verdi forge modun yuklemeyı durdurdum bu seferde oyun açılmadı siyah bi ekran oldu oyunun kapatmasında sıkıntı yasamadım bir tek şu dediğim forge modunda bir şey var ama ne :Sneyse amacım zaten shader...
  21. semihh

minecraft-forge hatası

arkadaşlar nasıl çözeceğim oyunu açarken hata verdi yardımcı olurmusunuz ?
  22. semihh

Minecraft 2 Kişilik Romanik Ev 1.5.2

romanik ev derken ?
  23. semihh

Minigames Lobby Design [Finished]

resimler pert olmuş yenilersen bi bakalım :)
  24. semihh

Bukkit'e Başlangıç | 0'dan MineCraft serveri kurmak ve yönetmek

http://whatismyipaddress.com/ gir orada bulunan ıp adresi ver serverine girerler eğer olmazsa k.bakma ben böyle olduğunu biliyorum :) edit : server kurmak için illa hamachi şart değil craftbukkit te olur :)