Chest Durumunu Bildiren Icadım! [Konu kilitlensin]

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaapmaya çalışıcam videodakinin aynısını creative'de... :ha:

Son düzenleme:

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrik edenler ironi mi yapıyor yoksa hiç adam akıllı devre mi görmemişler anlamadım.
Tutmayın enişteyi, sethbling olacak başımıza

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dalga geçmek yerine bir nevî mânevi destek diyelim. Daha iyi bir yaklaşım türü olduğu kesin. Kırıcı ve kabalıktan uzak falan...

Ender_player

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam icat yapmış.Bu icattan başka şeyler üretilebilir.

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dalga geçmek yerine bir nevî mânevi destek diyelim. Daha iyi bir yaklaşım türü olduğu kesin. Kırıcı ve kabalıktan uzak falan...

ama nerde bazı arkadaşlar profesyonel sanıyor kendisini sanki minecraft'a ilk başlayınca çok şey biliyormuş gibi <_<

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ama nerde bazı arkadaşlar profesyonel sanıyor kendisini sanki minecraft'a ilk başlayınca çok şey biliyormuş gibi <_<
öhö öhö, burada ben varım. önemli olan ilk başladığında ne durumda olduğun değil, şu an ne durumda olduğundur ve konuya gelelim
comparator, snaphotlarda tanıtıldığında anca test haritalarında yapılan bir şeyi paylaştığı için (rezillik) ve hevesi için (gerçekten) arkadaşı tebrik ediyorum. bu da benim 2 dakikamı alan, üstteki icadın gelişmişi
dolu ise sol, boş ise orta, yarı dolu ise sağ yanar

şartlar eşit değil diyenin ağzına kürekle vurulsun. burada kullanılan özellikler en fazla 1.5 yani aynı
edit: bir bug nedeniyle redstone bloğun 1 metre ötede olup bağlanması gerekiyor, unutmuşum. chestin açılması isteniyorsa da engelleyen lamba 1 metre yukarı alınabilir

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aynısının bi aşama üstünü yapmışsın. mâdem ki sana göre diğer arkadaş takdiri hak etmiyormuş, e bu durumda sen de etmiyorsun demektir. Farklı bi icat sergileyeydin keşke. Yada iyisimi sen sıfırdan konu açıp orada paylaş sanatını. çocuğun konusunu kötüleyip kirletme.

Son düzenleme:

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@onat035 sana demedim ortaya genel konuştum kardeşim forumu geziyorum hep küçümseme mesajları oluyor ondan dolayı yazdım

capmcburger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siz mi hiçbirşey bilmiyosunuz ben mi çok şey biliyom :(

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konuyla alâkasız şeyler yazıldıkça başka yöne çekiliyor konu.

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bu icadımı yeni snapshot'ta yani daha çoğu kişi "Comparator" diye bir şeyin geleceğini bilmediği zamanlarda yaptım. Ben demedimki icadın en kompakt hali bu, o zamanlar direk aklıma bu geldi ve direk videoya alıp konu açtım. Ha birde tebrik ve takdir edenleri KISKANANLARA da bir şey demiyorum her zaman siz en iyi olacaksınız diye bir şey yok. Ama kusurlarımı görmezden gelip, emek verdiğimden dolayı tebrik ve takdir edip teşekkür edenlere ben ayrıca teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir artık emeğe saygı kalmadı.