Arama sonuçlarınız

1. mrbobaking

InstantRespawn - Menüsüz canlanın

Hani ölünce bir menü çıkar ya, tıklamanızı falan ister, işte bu eklenti ile o sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kullanımı da kurması da gayet kolay. Eklentiyi buradan indirip, eklentiler klasörüne atıp, sunucuyu başlattıktan sonra config.yml dosyasını, ister olduğu gibi İngilizce bırakın veya...
  2. mrbobaking

TF2 Kara Gül Nasıl Alınır

Merhabalar insancıklar. Hazır siz buradayken TF2"deki Kara Gül'ün nasıl alınacağını anlatayım. Kara Gül Nedir Kara Gül, Alliance of Valiant Arms oyunundan promosyon olarak gelen bir TF2 eşyasıdır. Iki rengi vardır: Siyah ve takım renkleri (mavi, kırmızı). Kara Gül Nasıl Alınır Öncelikle...
  3. mrbobaking

Menüsüz Ölüm Eklentisi

Ölünce cikan menü var ya, artik o yok, en azindan bu eklentiyle. Viplere vb. verebileceginiz bir ozellik Komutlar: /rwg, ana komut /rwg reload: configi yeniler /rwg disable: eklentiyi kapatir /rwg enable: eklentiyi acar Izinler: rwg.respawn: eger izin gerekiyorsa buna ihtiyac var rwg.reload...
  4. mrbobaking

Bir Sandik Eklentisi Icin Fikirleriniz

AlphaChest gibi bi ekletni yapiyorum ve ekleyecegim seyler var, sandik satmak, birden fazla sandigin olmasi ve sandik sayisinin permlerle belirlenmesi veya satin alinmasi, daha fazla slot satin alinmasi gibi gibi. Sizin de fikirleriniz varsa soyleyin eger begenirsem ekleyebilirim.
  5. mrbobaking

Kullanıcı Durumlarına Fotoğraf Koymak

İşte böyledir. Başta fotoğraf fotoğraf yapacaktım da hatırladım screentogif'i. Düzenleme: Gif bozuk.
  6. mrbobaking

[BELEŞ]Minecraft Sunucu Banner'ı

Sıkıldım ve bu oldu. Dosya.co'dan indirebilirsiniz PSD'yi. Nasıl Düzenlenir: Not: Beleş şakadır. (ücretsiz)
  7. mrbobaking

Eklentiler Bölümü

Eklentiler kısmı ne zaman kullanıma açılacak? Veya açılacak mı?
  8. mrbobaking

C♯'ın C# olması

C Sharp C♯ diye yazılırken neden C#(Hash) diye yazıyoruz?
  9. mrbobaking

Bilgisayar Toplama

Bir bilgisayar toplamak istiyorum ama donanım hakkında bilgim çok çok az. Sıfırdan bunları öğretebilecek bir kaynak veya rehber söylebilirseniz sevinirim.
  10. mrbobaking

Konu Dışı'nda Sabitlenmek

O kadar konu açılıyor, bazıları ciddi, bazıları değil. Neden sadece bir tane var sabit?
  11. mrbobaking

Ramazandan Önce Son Yemek Konusu

Bilgisayarınızda bulunan bütün yemekleri paylaşın.
  12. mrbobaking

Paypal Neden Kapatıldı?

İlk kapatıldığını duyduğumda ben de BDDK saçma bir sebep yüzünden falan kapattı diye ama değil. BDDK başkanı açıklama yapmış şöyle: "Şirketin, Kanunun 23. maddesi ve Tebliğin 16 maddesine uyum için gerekli çalışmaları yapmadığı görülmüş, şirket ile yapılan müteaddit yazışma ve toplantılarda bu...
  13. mrbobaking

Paypal Yurtdışından Hesap Açmak

Her yeri okuyun. Neden telefon numarasına ihtiyacım var? Tor, her girişte farklı bir IP adresi verir. Paypal bu IP adresinin barındırıldığı yeri sizin yeriniz olarak algılar. Mesela ilk girişinizde Amerika'dasınız, beş dakika sonra Romanya. Paypal bunu size sorar güvenlik için. Telefon...
  14. mrbobaking

JAVA - Güzel Socket, Stream Kaynakları

Socketler, streamler hakkında bildiğiniz güzel kaynak var mı?
  15. mrbobaking

Neden Skype?

Neden hala skype kullanıyorsunuz? Skype iki kişilik konuşmalarda iyi ama daha fazlasında ses kalitesi falan düşüyor. Skype kullanmayın. Alternatifler: Discord Tox Tox'u tavsiye ederim. Tamamen gizlilik üzerine dayanıyor. Her şey şifreleniyor. Ayrıca sunucuları yok bilgisayar ve bilgisayar...
  16. mrbobaking

Xantares

xantares cs:go'da dünya birincisi oldu. düşünceleriniz neler? kaynaklar: http://www.hltv.org/?pageid=181&statsfilter=9 http://www.hltv.org/?pageid=348&statsfilter=9
  17. mrbobaking

Skriptim hata veriyor

command /trigger: trigger: triggered nedense skriptim hata veriyor. hatayı bulabilir misiniz?
  18. mrbobaking

Discord Botu

Discord botları hakkında fikirleriniz veya istekleriniz varsa buraya yazın. Yapmaya çalışacağım.
  19. mrbobaking

Java mı C++ mı?

Java'yı bırakıp tamamen C++'a mı yoğunlaşayım yoksa Java'ya devam mı edeyim sizce?
  20. mrbobaking

cbg2002

cbg002'ye ne oldu? @cbg2002
  21. mrbobaking

Agar.io sunucusu

Uzun uğraşlar sonucunda (yaklaşık 20 dakika) agar.io için sunucu açtım hamachi ile. Girmek için: Google Chrome gerekiyor https://chrome.google.com/webstore/detail/agario-server-browser/hongpdkjnjhijmdnogoicadboadgllhi bunu chrome'a ekleyin Hamachi'de şu ağlardan birisine girin (hepsinin şifresi...
  22. mrbobaking

Bukkit ile başka kütüphane kullanmak

Nasıl yapabilirim? Denedim ama noclassdeffound error verdi. Maven kullanmak istemiyorum zorunda kalırsam olur. Şu an kütüphane projenin içindeki bir dosyada ve kütüphanelerde duruyor. @KRHN @Krumb069 @blade20090999
  23. mrbobaking

Config'de renk

Bir eklenti yazıyorum ama config'deki renk kodlarını eklentide renge dönüştüremiyorum. § bunu yazıp chatcolor veya java replace ile değiştirince yazının başında isveç'çe bir işaret çıkıyor: Kod: package me.mrbobaking; import java.lang.reflect.Field; import java.lang.reflect.Method; import...
  24. mrbobaking

Kitty0706

Kitty0706'yı takip eden var mıydı? Bu yıl ocağın 25'inde löseminin 3. kere kemik transferinden sonra yeniden gelmesiyle ölmüş. ++ Edd Gould'da kanserden ölmüş... EddsWorld'ün yapımcısı
  25. mrbobaking

Y Koordinatı

Y'nin değeri kafayı mı gösteriyor yoksa ayağı mı? @KRHN