Arama sonuçlarınız

1. WRqRanT

Simply Hax 1.7.2-1.6.4-1.6.2-1.5.2

Eğer oyunlarda hile yapmayı seviyorsanız bu mod size göre. Uçun, duvarların arkasını görün! Simply Hax Uçma: Uçmaya başlamak için R’ye basın, yükselmek için boşluk tuşuna, alçalmak için sol ctrl tuşuna basın. Simply Hax Görüş: Yakın civardaki engellerin ardını görmek için “I”ya basın. Yerin...
  2. WRqRanT

Mod Pack Creator 1.7.2

Hiç kendi mod pack’inizi yapmak istemiş miydiniz? Modumuz, istediğiniz modları bir araya getirir ve mod pack’inizi oluşturur. Ayrıca size bir installer(yükleyici) oluşturup mod packlerinizin kolay bir şekilde kurulmasını sağlar. İndirme Linkleri 1.6′dan 1.7.2′ye kadar...
  3. WRqRanT

The Legend Of Notch: Reincarnation 1.7.2

Minecraft artık bir RPG oyunu! Ortalama 6 saat süren hikaye oynayışı, yüzlerce yeni yaratık ve köylü, onlarca yeni silah, zırh, eşya ve Mini-Oyunlar… Notch’u kurtarın ve Herobrine’ı yokedin! 1.1.8 PATCH EKLENDİ! Artık kayıp NPC’ler ve Salia sorunu yok!! At Eklendi! Minecraft’tan aldığınız zevk...
  4. WRqRanT

Aklınızdan Geçen İlk Kelime

Evet Arkadaşlar Maksat Oyun Olsun Aklınızdan Geçen İlk Kelimeyi Yazın :D Saçmalamak Serbest :D
  5. WRqRanT

Usta-Parkurcu[Parkur Map]

Evet Arkadaslar Kendim Bi Parkur Map Yaptim Ve Size Sunuyorum Bu Benim İlk Parkur Mapim Biraz Kisa Olmuş Olabilir Severseniz İlerde Başka Maplarda Yaparm Neyse Konuya Girelim :sırıtmak: Önerilen Texture Pack:FaitFull Link:http://s3.dosya.tc/server9/50OupE/UstaParkurcu.zip.html Resimler...
  6. WRqRanT

Ev Yapmak İçin Süper Seed 1.5.2

Evet Arkadaslar Süper Bi Seed Ev Yapmak İçin Çok Güzel Bolca Tavuk Var Tam Yanda Ağaçlar Var :) Uzatmaddan Seedi Vereyim Seed:GüzelSeed Kordinatlar:X- 278 Y- 69 Z- 115 Not: Seedi Sevdiyseniz +Rep Vermeyi Unutmayin İyi Oyunlar :) Resim:http://s1307.hizliresim.com/1c/h/q9whv.jpg
  7. WRqRanT

Şöyle Bir Mod İstiyorum [Modu Verene +Rep Vericem]

arkadaşlar şöyle bi mod istiyom oyunda hep bizim yanımızda olan yardımcı istiyorum bizi koruyon savaşan filan öyle bir mod bulana +rep vericem :)
  8. WRqRanT

Multi Page Chest 1.5.2

Minecraft’a 585 eşya kapasiteli bir sandık ekler. Tarif Kurulum Forge gerektirir. İndirdiğiniz dosyayı .minecraft/mods klasörüne atın. İyi eğlenceler! Link:http://*******/6lCO Not:1 Beğeniyi Çok Görmeyin Lütfen :)
  9. WRqRanT

myBiome 1.5.2-1.5.1

Kendi ikliminizi yaratın! Evet yanlış duymadınız! Artık Notch’a tweetler yağdırıp oyuna yeni iklimler eklemesi için yalvarmanıza gerek yok! Özelleştirme ayarlarından birkaçı: Yeryüzü tipi Madenler Özel iklimler için müzik Göl olup olmaması Çiçek, ot, ağaç çeşitleri Suyun rengi Kar Yaratık...
  10. WRqRanT

MCreator 1.5.2

Mod yapmak istiyorsunuz ama kodlama bilginiz yokmu? Kodlama bilgisi gerekmeden mod yapmak istemezmisiniz? İstiyorsanız bu program tam size göre! MCreator Nedir? MCreator, hiçbir kodlama bilgisi olmadan mod yapabileceğiniz bir programdır. Öğrenmesi ve kullanması gayet kolaydır. MCreator...
  11. WRqRanT

Star Wars Mod 1.5.2

Minecraft dünyanızı Star Wars dünyasına dönüştürün! Bu mod oyuna Star Wars evreninden sayısız item, mob ve mekan sunuyor! Bu mod ile hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oynayabilirsiniz! Bunun anlamı server oluşturup arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gibi hazır bir server a da girebilirsiniz...
  12. WRqRanT

Wolves+ 1.5.2

Minecraft’taki kurtları seviyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise bu mod aradığınız mod! Bu mod Minecraft’a birçok yeni kurt çeşidi ekliyor. Çok hızlı koşmak, çok yükseğe zıplamak ve çok özel eşyalar düşürmek gibi özellikleri olan onlarca kurt! Görüntüler Kurt çeşitleri...
  13. WRqRanT

Gulliver The Resizing 1.5.2

Oyuna bakış açınızı değiştirmek için… Mod Hakkında Bilgi Bu mod oyuna yeni kılıçlar,iklim bölgeleri,yaratıklar veya daha başka şeyler getirmiyor. Sadece 2 adet iksir ekliyor. Bu iki iksirde yaratıkların veya kendinizin boyunuzu büyültmeye veya küçültmeye işe yarıyor. Görseller...
  14. WRqRanT

Colored Block 1.5.2

288 yeni blok! İşte oyuna eklenen yeni bloklar: (Her bloktan 16 farklı renkte vardır.) Colored Wood Oversaturated Colored Wood Pastel Colored Wood Colored Stone Colored Stone Bricks Chiseled Colored Stone Bricks Colored Cobblestone Colored Bricks Colored Glass Colored Bookshelves Colored Iron...
  15. WRqRanT

Minecraft 1.6 Güncellemesi

Minecraft 1.6, 1 Temmuz’da geliyor! Sürekli sorular sorduğunuz, beklediğiniz güncelleme geliyor! Minecraft 1.6, 1 Temmuz’da indirilebilir olacak. Peki bu güncellemenin içeriği nedir? Atlar eklenecek. Eşek eklenecek. Maymun eklenecek. Halı eklenecek. Lekeli kil eklenecek. Sertleştirilmiş kil...
  16. WRqRanT

§-Shape Shifter Z Mod-§

Başka moblara dönüşebileceğiniz müthiş bir mod! Herobrine’a, Enderman’e, Ender Dragon’a bile dönüşebilirsiniz. Tarifler Farklı moblara dönüşmek aşağıdaki eşyayla için sağ ya da sol tıklayın. Dönüştüğünüz mobun özel yeteneğini kullanmak için aşağıdaki eşyayla sağ tıklayın. Kullanışlı...
  17. WRqRanT

Lütfen Bana Mod Pack Yapın.

beyler bana küçük bi mod pack hazirlarmisin istediklerim şunlar 1.timber mod 2.hani bise varya e ye basinca yanda esyanin nasil yapildigini gösteriyo o 3.hani ev aletleri varya bulaşık makinesi koltuk çamaşır makinesi tuvalet 4.the camping mod var böle kamp filan kuruyoz 5.hani bide bi mod varya...
  18. WRqRanT

Beyler Bi Bakin Acil Yardim Edin :(

beyler bn skyblock u indirdim indirdiğim dosyayi %appdatta% yerine attim bin yerine bastim gerisini biliyosunuz işte attim yüklediğim klasörü kapatim onu girdim oyuna ne yapacam şimdi anlamadim yardimci olurmusunuz acil
  19. WRqRanT

Bi Survivor Server Açında Oynayak Beyler Güzel Olur :d

beyler survivior bi server açında İP adresini verin 2-3 kişi oynayalım güzel olur :roflmao:
  20. WRqRanT

Minecraft 1.4.6 Nerden Indirebilirim Ama Gir Bak Acilllll..

beyler ben 1.4.5 minecraft var daha 1 hafta önce girebiliyodum serverlere şimdi giremiyorum 1.4.6 yazıyor ama bende nerden indireceğimi bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim :cool: