Arama sonuçlarınız

1. despero54

Mapimdeki Konsept hakkında görüşleriniz?

Merhaba, Ben despero54. Minecraft'ı 1.3.2'de oynamıştım en son. Sonra kitlenin düşmesiyle oynamayı kesmiştim. Ama şu aralar bakınca bir nostalj hissi ile oynamaya geri döndüm ama Survival falan gibi şeyler için değil. Advanture Map yapmak istiyorum. Komut bilgim çok yüksek denebilir. Neyse...
  2. despero54

Herobrine! Galiba

Arkadaşlar evime gidiyordum. Evimin önünde bir tabela gördüm. Arkadaşlara şaka yaparım dedim ve ss'sini aldım. Sonra evime girdim. Göz bebekleri olmayan bir şey. Herobrine olabilir mi? O kadar korktum ki onun Ss'sini alamadım hemen gitti zaten ama tabelayı ssledim. İşte: Bundan nasıl kurtulurum?
  3. despero54

Zırhlar Çok Az Enchant oluyor! Lütfen Sevaba Girersiniz.

Merhaba arkadaşlar. Ben bir Survival oynadım. Neyse güzeldi Elmas falan buldum. Zırh yaptım. Falan öyle. End'e gittim. Enderdragon'u yendim. Hayvani Exp kastım. 250 level filanım. Ama bir sorun var. Enchanted Table'da zırhları enchant etmek istiyorum. Fakat hala zırhlar 8 levele falan enchant...
  4. despero54

Advanture Map İçin Öneri Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar bir advanture map yapacağım. Ama bir konu bulamıyorum. Önerilerinizi paylaşır mısınız. (God Of Deceit tarzı bir şey yapmak istiyorum.)