Arama sonuçlarınız

1. ʗ

599 mctl isteyen ?

arkadaşlar oyunun bıraktım forumdanda çıkacam mctllerimi kim ister ?
  2. ʗ

PSP'ye Oyun Nasıl Yüklenir? - Açıklamalı Anlatım (Alıntı)

Baslarken size bir kac hatirlatmam olacak ; HAFIZA KARTINIZ 1 gb ve ustumu? CUSTOM FIRMWARE (DOWNGRADE) YUKLUMU? DOWNGRADE NEDIR VE NASIL YAPILIR? Downgrade psp yi hackleme islemidir arkadaslar.Size kucuk bir klavuz sunuyorum buyurun.. Bu klavuz size PSP nizi hack etme yolunun sonuna...
  3. ʗ

Son 2 yildaki izlenebilecek iyi filmler ?

Merhaba arkadaşlar son 2 yılda izlediğiğniz en iyi filmleri yazarmısınız ? biraz film izleyek :D
  4. ʗ

3 saniyelik gülme krizine girme zamanı

3 saniyelik gülme krizine girme zamanı HG serverde Arkadaşımla oynarken ölümsüzlük bittiği gibi arkadaşımı öldürdüklerinde ben = tıkla
  5. ʗ

Tavuklar firarda izle

Tavuklar Firarda izle
  6. ʗ

Rigor Z - Türkiye'nin ilk Online Zombi survival oyunu [Warz gibi]

web site: Rigor Z - Türkiye'nin ilk Online Zombi survival oyunu
  7. ʗ

Rigor Z - Türkiye'nin ilk Online Zombi survival oyunu [Warz gibi]

web site: Rigor Z - Türkiye'nin ilk Online Zombi survival oyunu
  8. ʗ

Wolfteam oynayan kardeşlerim İçeri girermisiniz .

Wolfteam oynayan kardeşlerim İçeri girermisiniz . ben klan kurdum Klana Girmek için sadece 1 kural var öldürme/ölme oranınız ( KD'niz ) 0.60 ın üzerinde olmalı benimli 0.90 klan adı: XXxxCesurxxXX izinsiz klan maçı yapabilirsiniz. klanımız eğlence amaçlı kurulmuştur. Klan dolana kadar bütün...
  9. ʗ

Merhaba Arkadaşlar bir bakarmısınız faction serveri olanlar özellikle bakiniz.

Merhaba Arkadaşlar ben minigames server kurdum. quakecraft,paintball,hayalet avi,survival games var deneme olarak açtım ama factionsuz eglencesi çıkmadı planim şöyle bir faction server ile birleşmek sonoyuncu tarzı yani faction serveri olan ve birleşmek isteyen herkes bana ulaşabilir. özel mesaj...
  10. ʗ

Merhaba Arkadaşlar bir bakarmısınız faction serveri olanlar özellikle bakiniz.

Merhaba Arkadaşlar ben minigames server kurdum. quakecraft,paintball,hayalet avi,survival games var deneme olarak açtım ama factionsuz eglencesi çıkmadı planim şöyle bir faction server ile birleşmek sonoyuncu tarzı yani faction serveri olan ve birleşmek isteyen herkes bana ulaşabilir. özel mesaj...
  11. ʗ

Merhaba Arkadaşlar İçeri girin.

merhaba arkadaşlar ben hayalet avi server kurdum ekipman yapıyordum ve aklıma şu geldi: sizede yaptıracağım en iyi yapan 5 kişiye serverimdeki quakecraft'ta verilen çapasini tahta çapa yerine taş çapa yapacam taş çapa ne işe yarar ? daha hızlı jarjor değişikliliği yapar. tahta çapa = 2.68 saniye...
  12. ʗ

Dikkat herkes Girsin.

Arkadaşlar lütfen minigames serverlere girip bu serverde warp ve kit komutu yok diye küfür etmeyin bunun sonucunda admin sw'yi kapatmak zorunda kalıyo biraz incelerseniz zaten o serverin muhteşem olduğunu anlarsınız.benim başımada böyle 1 olay geldi 1 ayda server yaptım ( minigames ) ve...
  13. ʗ

1 Tık ile shader mod kurma ...

arkadaşlar ilk önce shader sayfasına gidiyoruz (üstüne tıklayın) sonra ise alttan indirme yerine girip .zip değil .exe 'yi indiriyoruz. sonra çalıştırıyoruz ve shader modu kuruyo.
  14. ʗ

Arkadaşlar fazladan premium olan varmi ?

Arkadaşlar fazladan premium olan varmi ? varsa verebilir mi ? premium olmak istiyom özür dilerimlik yapmam söz veriyorum. ben minecraft premium aldım ama hesabım premium olmadı :(
  15. ʗ

herkes Buraya en az 2 tane Skin koysun.

en güzeller: 1.DJ Blaze 2.epic skin 3.koponya33 4.nsm 5.brick
  16. ʗ

En iyi Texturepack 64x

dosya tc: tık hotfile : tık versiyon 1.5.2 resimler:
  17. ʗ

İlk texturepack'im

İlk texturepack'im itemleri soartex fanver'den aldım bloklar bana ait. 2'si bir arada çok güzel durdu. bu texturepack'i neden yaptim ? soartex fanver texturepack'i yükledim ama yazilar küçük oldugundan hiçbir şey anlamıyorum bende bunu yarttim. ve ayrintili yaptım gerçektende bu tecturepack'i...
  18. ʗ

Arkadaşlar premium alacam premium olmayan hesap varmı elinizde ?

Arkadaşlar premium alacam premium olmayan hesap varmı elinizde ? özelden msg atın lütfen.
  19. ʗ

Arkadaşlar premium alacam premium olmayan hesap varmı elinizde ?

Arkadaşlar premium alacam premium olmayan hesap varmı elinizde ? özelden msg atın lütfen.
  20. ʗ

>>GhostCraft<< Plugini indir,permissions,ayarlama

merhaba arkadaşlar ben ghostcraft pluginini anlattım video: indirilecekler: permissionex: tık ghost-hunt plugini: tık permissionex permission.yml kod: groups: default: default: true permissions: - modifyworld.* - Ghost-Hunt.user.* benim ghost-hunt config'im...
  21. ʗ

Arkadaşlar elimde M-Star promo kod var isteyen ?

Arkadaşlar elimde M-Star promo kod var isteyen varmı özelden mesaj atayım ona ?
  22. ʗ

Arkadaşlar yardım edin.

arkadaşlar ben minecraft premium al dedim sonrada gerekli bilgileri girdim ve nick falan istemedi sonra ise bankadan arayıp 47.91 tl'niz harcanmıştır dediler.Ben de hayla premium oluğ olmadığımı bilmiyorum yardım edin minecraft.net'ede nick olmadığı için giremiyorum :(
  23. ʗ

Bütün pluginler buraya herkes gelsin ve en az 1 tane yazsız.

worldedit-worldguar-essentials-ghost_hunt(insanlar vs ghost)-permissionex-survival_games(kitsiz hungergames)-walls-multiworld(yeni dünyalar)-multiverse-minez-mingames(çok farklı oyunlar eğlencenin ta...
  24. ʗ

Eğlence plugin paketi

Eğlence plugin paketi link: tık pluginler: antibot-anticheat-anticreeper-antijoinbot-authme-chatmanager-creativegates-cropjoinleavemessage-essentials-ghosthunt_German v.05-heavyspleef-liftsign-mobarena-mod fyworld-motdmanager-multiworld-paintball v1.18(permleri ayarlı...
  25. ʗ

Ghost-Craft plugini

merhaba arkadaşlar ben ghostcraft pluginine benzer bir plugin buldum hatta aynısı ve bunuda sizle paylaşmak istedim. link : tık DİKKAT ARKADAŞLAR BU PLUGİNİN PERMLERİ ESSENTİALS GROUPMANAGER İLE ÇALIŞMAZ ZORUNLU PERMİSSİONEX PLUGİNİNİ YAPMALISINIZ. PERMİSSİONEX LİNK : tık oyuncu permi...