Arama sonuçlarınız

1. FceddyTr

2-3 tane istek

Merhaba ilk olarak dragon bar pluginindeki gibi bir sistem istiyoruz ancak bar xp bölümü ile eşit orantılı olup üstünde leveli ve classı yazıcak ikinci olarak belirli pluginler var biliyorsunuz rpg itemi ele alıyorum pluginde büyü yapmak için 2 kere sag 1 sol tık yaptıgınız zaman 1. büyü 2 sol 1...
  2. FceddyTr

[WynnCraft]Topluluk Oluşturmaya Ne dersiniz ?

Merhaba arkadaşlar uzun süredir wynncraftla ilgilenemiyorum ancak düşünüyordumda oyunıyanlar olarak enazından bir gurup kursak kasılsak ilerlesek bi yenilik yaratsak ?? arkadaşlar wynncraft mmorpg serverdir eski cagda yaşanan büycü okcu ninja ve savasci clasları bulunuyor premium olmanız şart...
  3. FceddyTr

Merhaba İlgilenirmisiniz

Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır konu açıyoruz açmıyolar siliyorlar en sonunda açtık onuda arşvileriler yeni konumuzu acarmsınız onay gerekiyor https://forum.gamer.com.tr/konu/bestsurvivaltr.221672/
  4. FceddyTr

BestSurvivalTR - Yeni bir deneyim.. [5.62.126.73:11400]

Önsöz Sunucu tanıtımımıza hoşgeldiniz. Survival Sunucularına farklı bir deneyim yaratmak isteyerek Semi-Survival sunucumuzu açtık, konumuzu okumaya başladığınız için size teşekkür eder, sözü fazla uzatmadan tanıtıma geçmek isterim. Sunucuda Bulunan "Semi" Plugin Özellikleri - Her taş kazınca...
  5. FceddyTr

Coin Sistemi

Merhaba arkadaşlar Coinle pluginine ihtiyacım var chestcommandan vıp lerı ayarladım ancak 30 coine satılmasını ıstoyurm kodları ayarlayabilirm ancak coin plugini bulamadım bilenler yardımcı olabilir mi ?
  6. FceddyTr

İtemLoreStats Anlayalar Bakabilirmi

Beyler Bayanlar Problemim su ki pluginnden kaynaklı olarak envanterimden item degiştirdigimde canım gidiyor bunun cozumunu bulamadım configi size atıym siz yardımcı olabilirseniz yardımcı olun lütfen =(
  7. FceddyTr

[Yardım] Rpg pluginlerinden anlıyanlar

arakadaşlar biz 16 kişi olarak bir rpg sunucu açmak istiyruz kendi çapımızda eylenmek için ; Arkadaşlar sizden istediklerim; spellmaker.exe class degiştirdigmizde itemlerin o classda kalması ve mobların üstüne lvl yaza bilme Bana yardım edebilicek var mı Lütfen ? :creeper::örümcek::zombi:Yardım...
  8. FceddyTr

[Yardım] Dünyalar arasında plugin engelleme

Merhaba arkadaşlar küçük bir sorum olacak bir plugin paketi hazırlıyorum söle bir problemim var pvp için ayrı bir dunya actım hatta özel pluginlerde yükledim rpgitem mesela rpgitemın spawnda kullanılmasını engellemek istiyorum bunun için yapabilicegim bir şey var mı ?Lütfen Yardım
  9. FceddyTr

Kendimi Tanıtıym

Merhaba Arkadaşlar Ben Efe 16 yaşımdayım yaklaşık olarak 5 yıldır minecraft oynuyorum; command blocklarla aram berbat degil ancak icat yerine pluignlerle ugraşıyorum 2 yıldır plugin editliyorum . Daha fazla ne anlatmam gerektigi hakkında pek bilgim yok eger sorunuz olursa cevaplıya bilirim...
  10. FceddyTr

Küçük Bir yardıma İhtiyacım var

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aklımda hexxit oynamak vardı en sonunda hexxiti indirdim premiumum ancak küçük bir sorunum var launcher den en fazla 1 gb ram verebiliyorum nasıl arrtırabilirm ...
  11. FceddyTr

coonsolum crash veriyor

---- Minecraft Crash Report ---- // I feel sad now :( Time: 28.07.2013 18:22 Description: Exception in server tick loop java.lang.RuntimeException: Failed to check session lock, aborting at net.minecraft.server.v1_5_R3.WorldNBTStorage.h(WorldNBTStorage.java:54) at...
  12. FceddyTr

java is not recognized as an internal or external command minecraft server çözümü

lütfen java is not recognized as an internal or external command minecraft server çözümü bukktiti açtıgımda bu hatayı alıyorum java en güncelinde napıcam ?
  13. FceddyTr

Hosting Arıyorum

Merhaba arkadaslar server makinesi hosting makinesi almak istiyorum fiyat da sıkıntı yok ancak 1-2 kişi bana alabilicegim güvenilir magzaların katolok sayfalarını atabilir mi ?
  14. FceddyTr

istek plugin

arkadaşlar hunger gamesteki gibi kitlerin normal serverimde vipler everilmesini isitoyrum örnegin 1 kodla kralokcu olup kapatabilicek var mi böle bisi ? yada yapabilirmisniz
  15. FceddyTr

hostin makinesi almak istiyorum

Merhaba arkadaslar server makinesi hosting makinesi almak istiyorum fiyat da sıkıntı yok ancak 1-2 kişi bana alabilicegim güvenilir magzaların katolok sayfalarını atabilir mi ?
  16. FceddyTr

GroupManger

Ayarlı groupMangeri olan var mi arkadalar çok acil ayarlarken çok hat aaldim Çok anlamiyorum ayarl ıveririseniniz çok mutlu olurum 1.4.6
  17. FceddyTr

servere pulign yükleme

arkadaşlar plugin indirip dosyayi falan attim nasıl akt,f yapıcam hamachi de
  18. FceddyTr

Aşırı acil kod

Arkadalar kırmızı boyalı deri kaskın kodu nedir çok acil ve nasıl alıvam kodla yani /give isim kodlamı