2-3 tane istek

FceddyTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ilk olarak dragon bar pluginindeki gibi bir sistem istiyoruz ancak bar xp bölümü ile eşit orantılı olup üstünde leveli ve classı yazıcak
ikinci olarak belirli pluginler var biliyorsunuz rpg itemi ele alıyorum pluginde büyü yapmak için 2 kere sag 1 sol tık yaptıgınız zaman 1. büyü 2 sol 1 sag yaptınız zaman 2. farklı bir büyü oluşmasını istiyorum yani söyle söliyim 2 sag 1 sol da 1 tane skill atıcak
ve son olarak bu alanlarda skill düellosunun kapalı olmasını duello istegi gönderilmesini canın da 1.5 kalp gibi bir şey kalınca canının fullenmesini duellonun bitmesini istiyorum yapabilirmisiniz yaparsanız cok sevinirim özel mesaj olarak skype vs verebilirsiniz teşekkürler

ücretli şekilde istenilenleri yapıcak var ise mesaj atsın

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunların Hepsi Skriptle Yapılabilir Skripti Addonslarıyla Beraber Kullanarak Yapabilirsin Yapamıyorsan Yaptırabilirsin Skriptden Büyük Şeyler Yapmış Birilerini Bul Sor Soruştur Yaptıracak Sermayen Varsa Yaptır

FceddyTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
para ödeyebilirim ancak yapabilicek kişiler ile iletişimde degilim burdan yaapabilcek varsa destek talep ediyorum