Arama sonuçlarınız

1. pronexx083

Bedava Minecraft Premium Üyelik Alma(Hile felan değil anket doldurarak ve video izleyerek)

Edit: siteye güvenmeyen arkadaşlar önce bu yazdıklarımı okusun. Ekledi:Yeni video geldi DarkEnder dedi: ↑ Ben güvenmiyorum.Mojang böyle bir şeye izin vermez. olay mojangla alakalı değil.Bu sitede adamlar oyunları para karşılığı alıyorlar ve bizler onların bize sunduğu teklifleri tamamlayıp...
  2. pronexx083

Minecraft Türkçe Adventure/Parkur Map 2 [4000+ İndirme]

Uzun uğraşlar sonunda mapimizi tamamladık. Eğer abone sayısı yükselirse yeni map yapıcağız dedik. Ve sözümüzde durduk. Önceki maptaki hatalarımızı göz önüne aldık ve bunları yapmamaya çalıştık.Önceki map biraz kolay olmuştu.Bizde bu yüzden çok zor bir map yapalımda kolay diyemesinler diye aşırı...
  3. pronexx083

Premium Almalımıyım ?

Arkadaşlar Başlışta da belirtiğim gibi minecraft premium almalımıyım şuanki fiyatı 47 Tl kadar sizce almalımıyım ?
  4. pronexx083

Blok kıramamak Acil Yardım

ARKADAŞLAR ARKADAŞIM SW ME GİRDİĞİ ZAMAN O BLOK KIRAMIYOR SOLAR SURVİVALDE DE KIRAMIYOR DÜNYA MAPLARINDA NASIL DÜZELTİCEZ !!! ACİL YARDIM
  5. pronexx083

Yardım Solar Survival

ARKADAŞLAR BEN MİNECRAFT 1.4.7 OYNUYORUM SOLAR SURVİVAL MAPI İNDİRDİM SAVES KISMINA ATTIM AMA DÜNYA DÖNÜŞTÜRÜLÜYORDA KALIYOR BİR YARDIM EDERMİSİNİZ ?
  6. pronexx083

Acil Yardım İçeri Girin Lütfen

ARKADAŞLAR HAMACHİLİ SERVERİM VAR AMA ONU Bİ TÜRLÜ NASIL CREATİVE YAPİCAMİ BİLMİYORUM BEN OPS DOSYASINDAN GM LİGİMİ FİLAN SİLDİM AMA Bİ TÜRLÜ CREATİVE VEYA SURVİVAL YAPMAMIYORUM NASIL YAPICAM BİR YARDIM EDİN LÜTFEN PROTİES DOSYASINDAN GAMEMODE 0 YAPIYORUM AMA GENE OLMUYOR ...!!!!
  7. pronexx083

Minecraft Türkçe Adventure Map (Link & HD )

Evet Arkadaşlar Sizler İçin Türkçe Bir Adventure Map yaptık Umarım Beğenirsiniz,Bölümün Devamı İçin Yoğun İstek Olursa 2.ci Bölümünü yapabiliriz.. Buyrun Link== https://hotfile.com/dl/191458807/594b278/Zor_parkur.rar.html Buda Mapın Videosu == Mapin Kurucuları: Gökhan&Mert...
  8. pronexx083

Türkçe Adventure Map (İlk Adventure Mapim,Video & Link)

Arkadaşımla beraber yaptığımız ilk adventure mapi sizlere sunmak istedim.Umarım eğlenirsiniz.Mapi indirecek arkadaşlarım youtube üyeliği varsa girip bi like atsınlar abone olsunlar. (mümkünse) Link:http://*****/GcZHdf Edit:Bu arada İkinci mapimizi tamamlamış bulunuyoruz...