Acil Yardım İçeri Girin Lütfen

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR HAMACHİLİ SERVERİM VAR AMA ONU Bİ TÜRLÜ NASIL CREATİVE YAPİCAMİ BİLMİYORUM BEN OPS DOSYASINDAN GM LİGİMİ FİLAN SİLDİM AMA Bİ TÜRLÜ CREATİVE VEYA SURVİVAL YAPMAMIYORUM NASIL YAPICAM BİR YARDIM EDİN LÜTFEN PROTİES DOSYASINDAN GAMEMODE 0 YAPIYORUM AMA GENE OLMUYOR ...!!!!

kirlmen

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ops a ekle kendini sonra oyunda t ye bas /gamemode 1 yazarsan creative olur /gamemode 2 zorlayıcı mod du /gamemode 0 da normale döndürüyo

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ops a ekle kendini sonra oyunda t ye bas /gamemode 1 yazarsan creative olur /gamemode 2 zorlayıcı mod du /gamemode 0 da normale döndürüyo
eee teşekkürler ama bu oyun modu herkes için geçerli oluyormu peki ? yoksa sadece benim içinmi geçerli oluyor

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ozaman (/gamemode 1 isim) yazacaksın
Kardeş tamam yapıyorum arkadaşımıda gm yaptım ben gamemode 0 yazınca onunki creative de kalıyor ama benimki survival a geçiyor benim merak ettigim konu şu oyun modu nu ben değiştirdigim zaman creative olurmu ?

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
/gamemode 1
/gamemode 0

Bunlar sadece senin için.Yani bu kodları kullandığında sadece sen GameMode değiştiriyorsun.Başkalarının üzerinde etkisi yok.

/gamemode 1 issim
/gamemode 0 issim

Bu kodlar ise başkalarının GameMode'sini ayarlamak içindir.

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
/gamemode 1
/gamemode 0

Bunlar sadece senin için.Yani bu kodları kullandığında sadece sen GameMode değiştiriyorsun.Başkalarının üzerinde etkisi yok.

/gamemode 1 issim
/gamemode 0 issim

Bu kodlar ise başkalarının GameMode'sini ayarlamak içindir.
Sizi Çok bunalttım ama bir soru daha sorucam :D Tüm serveri creative yapmak için ne yapabiliriz ?