Arama sonuçlarınız

1. ShadowCraft

Yenilenen ağaç

Evet pluginle hallettim fakat verdiğin kod işe yarıyor, teşekkür ederim
  2. ShadowCraft

[İstek] Zombie

Peki zombilerin doğmasını nasıl arttırabiliriz? @Blueyescat
  3. ShadowCraft

[İstek] Zombie

Her saat başı killall çekmekle uğraşılması güç, canavarları kapatırsam da zombie ler doğmaz, skriptten anlayan arkadaşları konuya bekliyorum :)
  4. ShadowCraft

[İstek] Zombie

Selam arkadaşlar, ben dünyada bütün zombie haricindeki tüm mobları yoketmek ve belirli alanlarda (tüm dünyada olabilir) zombielerin spawnlanmasını istiyorum.Şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.
  5. ShadowCraft

Yenilenen ağaç

Düzeltildi
  6. ShadowCraft

Yenilenen ağaç

@bartuceylan gelen çubukla seçiyorum fakat herhangi bir şey çıkmıyor
  7. ShadowCraft

Yenilenen ağaç

Son şeklini atabilecek insanlıktan çıkagelmiş bir insan tanesi aranıyor :D
  8. ShadowCraft

Yenilenen ağaç

Sunucuda bir minigamede kullanacağımdan sadece crafting için kesicekler, o yüzden olacağını düşünmüyorum. Teşekkürler bu arada @ReMaKeR
  9. ShadowCraft

Yenilenen ağaç

Herkeze merhaba, skriptte yeni olduğumdan her ne kadarda denesem yapamadığım bir skripti sizlere sormak istiyorum belirli bir ağacı kırıldıktan 3 saniye sonra tekrardan kendini yenilemesini istiyorum fakat sadece bir ağaçta olması gerekiyor. Nasıl yapılabilir? Yada olmuyorsa tüm ağaçlarda...
  10. ShadowCraft

ShadowCra/ 1.7.X / 0 Lag /Lapissiz/İpeksi Dokunuş ile spawner alma/İhale plugini ve dahası

sanırım ya biz size anlatamıyoruz yada bazı arkadaşların anlama sorunları var. Felakent sunucusu tarafımızca SATIN ALINMIŞTIR. sunucu 30 dakika içerisinde aktif.
  11. ShadowCraft

ShadowCra/ 1.7.X / 0 Lag /Lapissiz/İpeksi Dokunuş ile spawner alma/İhale plugini ve dahası

sanırım cevap yeterli olmuştur.yorumunuz için teşekkür ederim
  12. ShadowCraft

Haklısınız size bu durumu şöyle izah edeyim ; sunucumuz birçok kez el değişikliğine maruz kaldı bu değişiklerde sunucunun başına geçenler bir yeni oyun eklediler rekabete girdiler şuanda sistemler ve düzenekler tam oturdu. Görselliğe değil eğlenceye önem veren bir sistemimiz bulunmakta sunucu...
  13. ShadowCraft

@McPeace Başka bir sunucudan gelerek sunucuyu kötüleme çabası öç alma durumundan ibarettir . Yetkililere hakkınızda detaylı bir rapor atıldı. Sunucumuzdaki amaç bir yandan faction da güçlü bir krallık kurmak diğer yandanda minigameslere girerek çeşitli oyunlarda eğlenmek.Sizin sunucunuzu...
  14. ShadowCraft

Sunucu tanıtımını yanlış yere yapmışım , rapor atıldı :/
  15. ShadowCraft

Misyonumuz Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, en yeni en güncel gelişmeleri yakından takip ederek, oyuncularımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Adminlerimizin istek ve görüşlerini dinleyerek sunucunun gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak. Ertuğrul...
  16. ShadowCraft

|| ShadowCraft || Lapissiz / 50 SLOTLUK / İpeksi Dokunuş ile spawner alma/ihale(açık arttırma)

Amacımız zaten belirli , elit bir kitleye hitap etmek.Lüzumsuz davranışlar içerisinde bulunan , saygısız , hileci kişilikleri sunucuda barındırmıyoruz.Güncellerimiz cuma günü tekrardan aktifleşecek!
  17. ShadowCraft

|| ShadowCraft || Lapissiz / 50 SLOTLUK / İpeksi Dokunuş ile spawner alma/ihale(açık arttırma)

Konuyu dikkatli okumalısınız , yorumlarınız sabote edici olmamalı diye düşünüyorum başlıkta yazdığımız gibi; "|| ShadowCraft || Emek Faction. /LAPİSSİZ! Yine yeniden! 46.20.1.66:1189""
  18. ShadowCraft

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. DUYURU! Dün oyuncularımızdan gelen yoğun istek üzerine , eventimiz bir gün ertelenmiş olup,(04.01.2015 tarihine)bugün belirli bir aralıkta event yapılacaktır! GÜNCELLEME; *Market fiyatı %10 pahallılaştı. (Bir Elmas 900 oldu) *Para kasmak %80 dahada...
  19. ShadowCraft

Spawnımız alıntıdır,builderimiz xxx ekibiyle birlikte MCSG map yapıyorlar onun için şimdilik bu spawnı kullanacağız.
  20. ShadowCraft

Misyonumuz Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, en yeni en güncel gelişmeleri yakından takip ederek, oyuncularımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Adminlerimizin istek ve görüşlerini dinleyerek sunucunun gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak. Ertuğrul...
  21. ShadowCraft

CraftZ Role Play - Yalnız değilsin! /Hawks Gaming/

Shadowcraft ekibi olarak #rez
  22. ShadowCraft

[CresMC.nitrado.net] [1.7.x/1.8.x] CresMC Efsanesi Geri DÖNÜYOR !

Gerçekten sunucular hakkında objektif konuşan kişiler bu tip hareketlere girmez. Sizin gibi kişilerin bu kötüleyici,aşağılayıcı davranışları öç alma durumudur. Unutmayın ki her sunucuyu kötüleyerek hiçbir yere varamazsınız. Ayrıca başarılar Ertuğrul,umarım başarılı olursunuz.
  23. ShadowCraft

ShadowCraft (Kitsiz HungerGames) Açlık oyunları

Beta Başlangıç Tarihi: 28.10.2014 / 15.30 Beta Bitiş V1'e Geçiş Tarihi: 4.11.2014 / 23:59 Misyonumuz Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, en yeni en güncel gelişmeleri yakından takip ederek, oyuncularımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Adminlerimizin istek...
  24. ShadowCraft

Duyuru Minecraft Türkiye Güncellemeleri

İmzalar! Evet biliyoruz, hepinizin geri istediği imzalar! Yeni tema ile birlikte imzalar geri geldi. Fakat birkaç düzenleme olduğunu belirtelim. :) Yeni düzenleme ile birlikte her üyenin imzası her konuda sadece 1 kez görüntülenebilecek. Ayrıca imza kriterleri; 3 bağlantı, 3 satır, 1 resim ve en...