Arama sonuçlarınız

1. M

Beatcraft Açildi : beatcraft.************ 1.6.4

Beatcraft Açildi : beatcraft.************ 1.6.4
  2. M

| Bukkit | 1.6.2 + 1.6.4 | Plugin Paketi | PVP+Factions ALT YAPI! |

Bana Pvp plugini lazim ws plugini yardim edermisin
  3. M

pvp plugini yardım

plugini swye yüklicem
  4. M

pvp plugini yardım

Pvp ' plugini atacak yardım
  5. M

Thelegend içeri

Bana 1.6.4 Plotme world ayarlı atarmisin
  6. M

Thelegend içeri

Belli olmaz yani ben bulurum yardim etmene gerek yok arastiriyorum
  7. M

Thelegend içeri

Vip cekilisi yapicaz cikarsan :) Plotme dünyasinda böle mi ??
  8. M

Thelegend içeri

Thelegend plotme arsamda moblar creepeer domuz vb. doguyor nasil kapatabilirim yardim @>>TheLegend<<
  9. M

Yardım

Arkadaslar Copy paste yapmtigimizda scheamticden yazılar gözükmüyo gözükmesi için hangi plugin islev görüyody yardim edin @>>TheLegend<<
  10. M

Nitrado rezilliği ve pişmanlığı

Nitrado Pismanliktir Bi aralar sw almistim Mapim hazir pluginlerde acik vardi kapattik beraber sw çökmeye devam etti 10-20 dk da bir mapi sifirla diyo ben o kadar ugrasim mape sil diyo Yardim istiyorum tersliyo silmeseydim gösterirdim.
  11. M

Emerald2Money Türk Yapımı plugin! (Admicos tarafından yapılmıştır!)

Dinine Paranı Degis Edersin Yani bu cümle bunu açikliyor
  12. M

Emerald2Money Türk Yapımı plugin! (Admicos tarafından yapılmıştır!)

Senin Gibi o çocukları var Adamin Parasi olsun olmasin sanam i sorcak Adam müslüman olsun yeter Sen burda yok sw satiyorum sen ilk önce ys nonu görelim biz Parasi olmasada adamin Öbür Tarafta Kendisini Garantiye Alir
  13. M

Plugin paketi istiyorum

Adamların Hakkına giriyosunuz Kötüleyerek Skype verde bi anlayalim ne demek istedini
  14. M

Plugin paketi istiyorum

Adam nerden isterse ordan alsın Adamin Hakkına girmeyin Gerçek hayatta bakkala gidiyosun bu bakkal kötü baskasina gidelim mi diyosun ?
  15. M

Hub server Mapi

- Sade olması iyidir Öbür türlü kötü olur :)
  16. M

Gift Code Cekilisi

https://www.facebook.com/pages/Minecraft-Türkiye/267344790042429?fref=ts Gift Code Cekilisi vardir 07.12.2013 Cumartesi Açiklanacaktir.
  17. M

Gift kode cekilisi vardir

Arkadaslar Dedigim Gibi Gift Code Cekilsi Vardir Onun için İstedigim Seyler 1. Siteyi paylasmak 2.Siteyi Begenmek 3'ise Yoruma Ben katiliyorum Demek Gift Code cekilsiin Baslama Günü dündü Bitis tarihi 06.12.2013 https://www.facebook.com/pages/Minecraft-Türkiye/267344790042429?ref=hl
  18. M

3. BİR ŞOK DAHA SOLMAZ HOSTİNG PLUGİN PAKETİ KOŞŞ!!

%100 @>>TheLegend<< Plugini Alinti
  19. M

Yakında Yeni serverimiz açiliyor

Yakında Yeni serverimiz açiliyor
  20. M

MrAndroid Plugin paketi Factionwars V 1.0 Kesinlikle Sorunsuz

Banada öle oluyo :) :)Yakında 1.6.4 Geliyo :)
  21. M

AhmetmelihTR mi yoksa TheLegen mi yoksa Rohamir mi! sence hangisi! oyla

@AhmetMelihTR Alintidir Felan diyosunuz Ama Güvenimiz Var AhmetMelihTR'ye Bu videoyu izleyin
  22. M

Hub server Mapi

Haritanın tamamını ben yani Elfonse yapmıştır. İsteyen istediği şekilde kullanabilir. Dosyada hem world hem de schematic bulunmaktadir. Bu ve bunu gibi map isteyen arkadaşlara istek map yapabilirim... http://www.dosya.tc/server18/AVKJLb/Harita.rar.html İYİ FORUMLAR & İYİ OYUNLAR...