AhmetmelihTR mi yoksa TheLegen mi yoksa Rohamir mi! sence hangisi! oyla

AhmetMelihTR ' ise {1} TheLegen ' ise {2} Rohamir ' ise {3}

• Kullanılan toplam oy
    72

Blue-Rose

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SİZ DİYORSUNUZ Kİ
AHMETMELİHTR ALINTICI DEĞİLDİR AHMETMELİHTR ÖNCEDEN DE VARDI
ÖNCEDEN DE VARDI NOLDU KARDEŞİM??? >>THELEGEND<< GELDİ ONUN HİÇ YAPMADIĞI KADAR GÜZELLİKTE PAKETLER SUNDU
HEPİNİZ BİLİYORSUNUZ >>THELEGEND<< İN AHMETTEN İYİ OLDUĞUNU AMA TABİ SİZİN DAHA YAŞINI BİLE BİLMEDEN AHMET ABİ DEDİĞİNİZ ADAM FORUMDA ÖNCE GELDİ YA ONU SAVUNMANIZ GEREK.

SİZ DİYORSUNUZ Kİ
AHMETMELİHTR ALINTI YAPMAZ EMEĞE SAYGISI VARDIR.
AMA BİLMİYORSUNUZ Kİ BU CAMİADAKİ HERKESİN EMEĞİNİ ÇALDI.
SİZ DİYORSUNUZ Kİ
AHMET ABİ BİZE HEP YARDIM EDİYOR
AMA BİLMİYORSUNUZ Kİ PAKET İLE SORUNLARI "Banane" DİYE GERİ ÇEVİRİYOR
SİZ DİYORSUNUZ Kİ
AHMETMELİHTR EN İYİSİ
AMA BİLMİYORSUNUZ Kİ AHMETMELİHTR BAŞKALARININ EMEĞİNİN ÜZERİNE KONAN BİR HIRSIZ.

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
SİZ DİYORSUNUZ Kİ
AHMETMELİHTR ALINTICI DEĞİLDİR AHMETMELİHTR ÖNCEDEN DE VARDI
ÖNCEDEN DE VARDI NOLDU KARDEŞİM??? >>THELEGEND<< GELDİ ONUN HİÇ YAPMADIĞI KADAR GÜZELLİKTE PAKETLER SUNDU
HEPİNİZ BİLİYORSUNUZ >>THELEGEND<< İN AHMETTEN İYİ OLDUĞUNU AMA TABİ SİZİN DAHA YAŞINI BİLE BİLMEDEN AHMET ABİ DEDİĞİNİZ ADAM FORUMDA ÖNCE GELDİ YA ONU SAVUNMANIZ GEREK.

SİZ DİYORSUNUZ Kİ
AHMETMELİHTR ALINTI YAPMAZ EMEĞE SAYGISI VARDIR.
AMA BİLMİYORSUNUZ Kİ BU CAMİADAKİ HERKESİN EMEĞİNİ ÇALDI.
SİZ DİYORSUNUZ Kİ
AHMET ABİ BİZE HEP YARDIM EDİYOR
AMA BİLMİYORSUNUZ Kİ PAKET İLE SORUNLARI "Banane" DİYE GERİ ÇEVİRİYOR
SİZ DİYORSUNUZ Kİ
AHMETMELİHTR EN İYİSİ
AMA BİLMİYORSUNUZ Kİ AHMETMELİHTR BAŞKALARININ EMEĞİNİN ÜZERİNE KONAN BİR HIRSIZ.

Blue-Rose Sen çok etkilenmişsin
Yukardaki mesajlarımı okusan iyi olur. (Cevapları yukarda)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bundan bize ne?

WhoIsLance

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acemi olduğum zamanlarda @AhmetMelihTR 'nin paketini kulllanıyordum.İlk serverimi onun paketi ile açacaktım.Açtımda..

Peki 3 gün sonra ne oldu ?
theahmetmelih nickli biri gelip serveri .....
Nedenmi ?
Çünkü ahmet arkadaşımız kendine her yetkiyi verip,geri almayı unutup, paketi forumda paylaşmış.

Düşünsenize ilk serveriniz..Güzel umutlarla başlayıp 3 gün sonra serveri kapatıyorsunuz.

Bu yazdığım öncedendi.Peki şimdi niye sevmiyorum.
Bu adam kadar kendini beğenmiş birini görmedimde ondan.Kim ne derse desin..
Biri Skype'de ilk Ahmet'e mesaj atıp,sonrada Legend'e atıp,ne yazdıklarını söyleyebilirmi ?
Ben söyliyeyim :

Ahmet :
[13:02:49] Enes Şahin | | D&A: Merhaba Ahmet bakarmısın ?
....
....cevap yok.

Legend [Zorbey] :
[13:02:49] Enes Şahin | | D&A: Merhaba Zorbey bakarmısın ?
[13:02:50] >>TheLegend<< | Zorbey Torunoğlu : Evet Enes Sorun Nedir ?
[13:02:50] Enes Şahin | | D&A: Bi testin içindesin qnq :D [https://forum.gamer.com.tr/konu/ahm...i-yoksa-rohamir-mi-sence-hangisi-oyla.161109/] Kim daha iyi diye bi anket var :D

[13:02:50] >>TheLegend<< | Zorbey Torunoğlu : onları hiç takmıyom la :D

NOT : 2'side Skype'de açık.

Blue-Rose

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Acemi olduğum zamanlarda @AhmetMelihTR 'nin paketini kulllanıyordum.İlk serverimi onun paketi ile açacaktım.Açtımda..

Peki 3 gün sonra ne oldu ?
theahmetmelih nickli biri gelip serveri .....
Nedenmi ?
Çünkü ahmet arkadaşımız kendine her yetkiyi verip,geri almayı unutup, paketi forumda paylaşmış.

Düşünsenize ilk serveriniz..Güzel umutlarla başlayıp 3 gün sonra serveri kapatıyorsunuz.

Bu yazdığım öncedendi.Peki şimdi niye sevmiyorum.
Bu adam kadar kendini beğenmiş birini görmedimde ondan.Kim ne derse desin..
Biri Skype'de ilk Ahmet'e mesaj atıp,sonrada Legend'e atıp,ne yazdıklarını söyleyebilirmi ?
Ben söyliyeyim :

Ahmet :
[13:02:49] Enes Şahin | | D&A: Merhaba Ahmet bakarmısın ?
....
....cevap yok.

Legend [Zorbey] :
[13:02:49] Enes Şahin | | D&A: Merhaba Zorbey bakarmısın ?
[13:02:50] >>TheLegend<< | Zorbey Torunoğlu : Evet Enes Sorun Nedir ?
[13:02:50] Enes Şahin | | D&A: Bi testin içindesin qnq :D [https://forum.gamer.com.tr/konu/ahm...i-yoksa-rohamir-mi-sence-hangisi-oyla.161109/] Kim daha iyi diye bi anket var :D

[13:02:50] >>TheLegend<< | Zorbey Torunoğlu : onları hiç takmıyom la :D

NOT : 2'side Skype'de açık.
Buraya gelip @>>TheLegend<< i kötüleyenler serverinde onun paketini kullanıyorlar.
Diyorsunuz ki AhmetMelihTR >>TheLegend<< den iyi öyle mi?
Şimdi @>>TheLegend<< in gelişim sürecine bir göz atalım.
v1.0 İnceleyin - İlk paketi - hatalı alıntı kötü berbat bir paket.
v2.1 İnceleyin - İkinci paketi, ilk paketinden 1 gün sonra yayınlandı. - ayarlanan craftbukkitine göre hatasız ve az seviyede reklam bulunduran orta seviyede bir paket.
v3.0[Extra] İnceleyin - Üçüncü paketi, ikinci paketinden 17 gün sonra yayınlandı. - Sorunsuz reklamsız alıntısız ilk paketi, bu paketiyle forumda tanınmaya başladı
v4.0 İnceleyin - Dördüncü paketi, üçüncü paketinden 1 ay 6 gün sonra yayınlandı. - Sorunsuz, reklamsız, alıntısız, geneli türkçe, profesyonelce düzenlenmiş pluginler, türkçe loglar, baştan sona yeniden yazılmış düzenlenmiş pluginler vs. BU FORUMDA ŞİMDİYE KADAR GÖRDÜĞÜM EN MÜKEMMEL PLUGİN PAKETİ.

VE @>>TheLegend<< "PLUGİN NEDİR" SEVİYESİNDEN "PLUGİN YAZMA" SEVİYESİNE SADECE 3 AYDA GELDİ.
sizin o tüm herkesden üstün gördüğünüz işinde usta bildiğiniz AhmetMelihTR 10 ayda hala "PLUGİN NEDİR" seviyesinde 10 aydır bu işin içinde ve hala alıntıya muhtaç.

|NonyCraft|

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bence AhmetMelihTR TheLegen Rohamir minecrafturk forumunda en iyi plugincilerdendir.... onlardan baska tanimiyorum ya siz.... en cok duyulanlar thelegen ahmetmelihtr rohamir dir bence!!!

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu doğru yere taşınmıştır.

Arkadaşlar plugin paketlerini yapanlar ve bu plugin paketlerini kullananlar olmak üzere 2 grup vardır.

Yapımcılar tabii ki kendi paketlerini savunmak için çeşitli yollara başvuracaklardır. Fakat, kullanıcı grubu sadece tek bir kişinin paketlerini kullandığı için yazdığı yorumda "bu adam daha iyi yapıyor, diğerleri berbat" şeklinde ifadeler kullanabilir. Hepsini deneyip yorumunu yapmış kullanıcılar vardır onlara sözüm yok.
Paket yaparken alıntı yapan da vardır, kendisi hazırlayan da vardır. Kimin gerçekten tamamen kendi emeğiyle yapıp sunduğunu bilemeyiz.

Bu tür istisnalardan dolayı kimin en iyi, kimin orta seviyede, kimin en kötü ya da buna benzer sıralamaların yapılması biraz yanlıştır benim düşünceme göre.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Karsilasrima yapacaginiza gidin onlar gibi olmaya calisin.Bos bos konu acilmis.Ayrica karsilastirma degil bildigin hakaret ediliyor.

Samsung Galaxy Note II cihazımdan gönderildi.Yazim hatası olduysa affola.

MAROON

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konu çok saçma sizce Ahmetmelihtr veya Rohamir >>TheLegend<<e eşit olabilirmi?
>>TheLegend<< plugin paketi yapıyor, plugin desteği veriyor, plugin yazıyor, plugin yapım videoları çekiyor vb. vb.
>>TheLegend<< kendi ekonomi pluginini yazarken
diğerleri evde oturup ekonomi plugini ney diye araştırıyorlar