Arama sonuçlarınız

1. O

Banlanmam Hakkında

Ya siz beni niye durduk yerde banladınız ? Eğer bahaneniz benim spam yapmamsa sunucumun konusunu üç farklı yerde açtım diye bir insan 15 gün banlanır mı ya ? Hadi 15 gün mesaj yazmamaya tamamda 15 ban nedir bilir misiniz ? Hemde bir spam yüzünden.Spam bile değil.The Professional diye bir üye...
  2. O

HD Doku Paketi

Arkadaşlar bu duvar kağıtlarında falan görüyorumda hd nasıl yapılıyor ? (wallpaper)
  3. O

Ram Verme

Arkadaşlar sunucuma nasıl ram verebilirim ? Bukkit GUI de bi ram bölümü var ama oradan mı acaba ?Güncel.
  4. O

"Oyun Önerir misiniz? Sistemim Bu Oyunu Kaldırır mı?"

Forum kirliliği olmaması açısından böyle bir konu açayım dedim.Bu konu altından sisteminizi yazarak öneriler alabilirsiniz. craft_man den bu konunun ana konu olmasını rica ediyorum.
  5. O

Sizce En İyi Şehir Haritası Hangisi ?

Arkadaşlar sizce en iyi şehir haritası hangisi ? Bir tanesini indirmeyi düşünüyorumda.Veya kendim mi güzelce yapiyim ?
  6. O

İskeletler Hayatta

İndirme: http://www.dosya.tc/server13/11bQJ1/_skeletlerHayatta.rar.html Kurallar oyun içinde yazıyor.Oyuna başlar başlamaz yatmanızı öneririm.
  7. O

No-ip Acil Yardım!!!!

Arkadaşlar internetten videosunu izleyerek kuruyorum sunucumu ancak şöyle bi sorunum var.Şimdi dns leri değiştiriyoruz ya hani ipv4 ü falan yazıyoruz.Ben yazdım ama sonra internete bağlanmıyor ?
  8. O

Otomatik Mesaj Acil Yardım!!!

Arkadaşlar ben sunucuma hazır plugin paketi yükledim.Çok güzeldi.Her neyse bi ara otomatik mesaj geldi falan düzgünce çalıştı.Ondan sonra bir daha gelmedi.Config dosyasını açtım baktım 100 saniyeymiş.30 yaptım.Yine gelmiyor.Napıcam yardım edin.
  9. O

Alttaki Üye Nasıl Biri ?

İncici olabilir :D
  10. O

Essentials Hakkında

Arkadaşlar acaba essentials jarını minecraft.jar a atsam tek oyunculu da çalışır mı ? Veya öyle çalışmazsa başka ne yolları var bunun ?
  11. O

Kendime Özel Yaptığım Skin

http://www.minecraftskins.com/skin/1975003/oyundoktoru/ Buradan bakabilirsiniz.
  12. O

Tatlı Herobrine

apply to minecraft now Arkasında örümcek gözü var.
  13. O

Yeni Yaptığım Skin Yorumlarınızı Bekliyorum

apply to minecraft now Arkasında creeper suratı da var.
  14. O

Mineshafter Kullanamıyorum

Arkadaşlar her türlü videoyu izledim ama bir türlü mineshafter ı yapamadım.Skin i falan yüklüyorum yine olmuyor.
  15. O

İlk Korktuğunuz Şey

Evet arkadaşlar oyundaki ilk korktuğunuz şey nedir ? Mesela ben iskeletin ok fırlatmasyıla korkmuştum.
  16. O

1000 Konu Hakkında

Arkadaşlar şu 1000 konu olayı hala devam ediyor mu ? Yoksa o bir yarışma mıydı ? Bunu öğrenmek istedimde.
  17. O

İlk Yaptığım Skin (Genç Steve)

Arkadaşlar iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum.Bu ilk yaptığım skin. apply to minecraft now Güncel.Lütfen bi yorum yazın.Arkadaşlar bi yorum yapın ya.Ona göre geliştiricem.
  18. O

Hangi Kanalı İzliyorsunuz ?

Arkadaşlar hangi minecraft kanalını izliyorsunuz ? Ben BurakOyunda ve Fare Düşmanı.
  19. O

Konularımıza Nerden Bakıyoruz?

Soru başlıktaki gibi.
  20. O

Minecraft İksir Rehberi

İksir yapımına başlarken: Nether wart: İksir yapımındaki en önemli malzemedir.Bu olmadan iksir olmaz.İksir yapımına başlarken kullanılır.Su şişelerini koyduktan sonra üste koyun. Nether wart ile işimiz bitince su şişelerini koyduktan sonra kullanılan malzemeler: Magma kremi: Ateş koruması...
  21. O

Acil Yardım Edin

Arkadaşlar op olamayanlar hiçbişey kırıp koyamıyor.Yani kapı bile açamıyorlar o derece.Hata şu: Önceki açtığım sunucularda bu hata yoktu.Yeni açacağım sunucuya ek olarak gate pluginini koydum.Ondan dolayı olabilir mi acaba ?
  22. O

No-ip Hakkında Yardım

Arkadaşlar ben şimdi no-ip den bedava olanlardan bi host aldım.Yani sunucuismi.no-ip.biz şeklinde aldım.Şimdi ben server.properties i açıp server-ip bölümüne ne yazıcam ? sunucuismi.no-ip.biz mi,88 ile başlayan normal ip miz mi yoksa 192.168 ile başlayan mı ?Güncel.
  23. O

Bir mod arıyorum.

Arkadaşlar en alttaki ağaçı kesince bütün odunların düştüğü mod neydi ?
  24. O

Hammadde Kırılmıyor Yardım

Arkadaşlar hammaddeyi oyuncular kıramıyor.Kodu ne onun ? Lütfen söyleyin. https://forum.gamer.com.tr/threads/warp-odunda-kimse-k%C4%B1ram%C4%B1yo.94106/ Yukarıdaki adresteki konuda anlatılan (yorum) şeyi yaptım yine olmadı.Acaba başka bir yolu mu var ? Ve bunun için gerekli pluginleri söyleyerek...
  25. O

Warplar Çalışmıyor Yardım

Arkadaşlar warplar oyuncularda çalışmıyor.Ne yapabilirim ? Hangi plugini silip hangisini yükliyim ?