Arama sonuçlarınız

1. Smineate

Help Pls Minecraftı Açmaya Çalışırken Tam Açılcak Gibi Oluyor Ve Kapanıyor

Başlıktada Belirttiğim Gibi Düzeltmesini Biliyorsanız Bir Yardım Edin Lütfen ^^
  2. Smineate

Help Me Plss

Beyler Videonun Arkasında Ritmi Gösteren Çizgiler Varya Örneğin: Burdaki Jinx'in Önündeki Çizgi Nasıl Yapılıyor Veya Hangi Programla??
  3. Smineate

Piksel Artlarım

Evet Beyler Bu Sıralar Buna Uğraşdım Aslında Yalan Söylemicem Uğraşmadım Günler Boyunca 7 Saatte Bitti Zor Oldumu Yoooo :D (Virüs Kesinlikle Yok) Alıntı Değil Konu Yanlış Yerde Olabilir Küçük Bi İhtimalle Adminin Yerini Değiştirmesini Arz Ederim. (Fazla Türkçeye Başladım Sanki :D ) Resimden...
  4. Smineate

Konu Kapandı

Beyler Sv Hamachisiz 2 Admin Var Yakında Admin Alımları Olucak Serverde Yapılabilecekler: parkour'u Yapmaya Başladım 1 Saate Fln Biter,Ev Yapabilirsiniz Bana Evin Blockunu Söyleyin Veriyim,Yakın Dövüş Uzak Dövüş Vb Olucak (Sadece Moblarla) Roller Coaster Yapılacak Neyse Bütün Herşeyi Söylemiyim...
  5. Smineate

Sunucuma Herobrine Geldi!

Arkadaşlar Herobrine saat 9 gibi servere geldi ve bizi öldürdü tuzak kurdu fln ban attık geri girdi ve serverde tek admin benim tek ben olmasam /pardon Herobrine Yazdı dicem ama tek admin bendim resminide çekdim.Resmini Ben Çekdim.
  6. Smineate

Fake_Dead 55 Modlu Minecraft Dosyası

Merhaba Arkadaşlar Gine Size Yardım Etmek İçin Kendimi Biraz Zorladım Herneyse Fake_Dead aslında bu mod paketini paylaştı ama bazı akıllılar kendi sitelerinde ben buldum mod paketini ve paylaşıyorum yazmış Fake_Dead 'de artık mod paketini paylaşmadı bende nerdeyse hepsini birleştirdim ve...
  7. Smineate

Adventure Map

Arkadaşlar bayadan beri map paylaşmıyordum bugün bi iyilik olsun diye map paylaşıcam map'ın adı Assasin's Creed Reabiions Constantinople evet adında anlaşılcağı gibi Assasin Creed mapı yani :) Evet neyse link...
  8. Smineate

Minecraft Skype

Server açıcam skype zorunlu bu arada survivor oynicaklar bi tek survivor! Skype: Smineate 14
  9. Smineate

Minecraft Skype

Minecraft oynarken skaypeden konuşcaklar yazsınn... Sw hamachili
  10. Smineate

Solar Survivor Destek

Arkadaşlar çoğunuz burak abiyi burak oyundayı azun zagun gameyi videoyunu falan biliyosunuzdur onların oynadığı map var solar survival gezegenler falan ben onu indirdim ama açarken Dünya yükleniyor Dünya dönüştürülüyor yazıyo hiçbir şey olmuyor. donup kalıyor. Lütfen yardım edin yardım ederseniz...
  11. Smineate

Minecraft link

Ya beyler ben minecraft indircem linki unuttum bi versenize he bu arada bi tek ad yazılandan acil!!!
  12. Smineate

Tarım! (İçeri Gir)

Ya arkadaşlar patatesleri yan yana koyduğumda bir şey oluyo tohumları zıplıyo çıkıyo bi yardım edin nasıl düzeltcem ben bunu acil yardm!!
  13. Smineate

Hamachi veya normal

Arkadaşlar bi sw açında azcık oynayak yaw ister hamachili ister normal!
  14. Smineate

Elmas bulma yöntemi.

Merhaba arkadaşlar bugün benim kullandığım 1 tane (zaten 1 tane kullanıyom :) ) elmas bulma yöntemini sizle paylaşıcam şimdi ilk önce f3 e basın o orda açık dursun orda koordinatlar olucak aralarında y harfi var o sizin kaçıncı katmanda olduğunuzu gösterir orası 1-15 arası olunca 4 er 4 er sağa...
  15. Smineate

Redstone (Kızıltaş)Hakkında yardım!

Arkadaşlar benim redstone Kullanma bilgim aşırı az daha dorusu hiç bişe bilmiyorum minecraft multiplayerden yardım edecek kişiler mesaj atsın lütfen acil çok lazım!!