Arama sonuçlarınız

1. K

KingOfCraft Birdaha Kapanmamak Üzere Sizlerle VipSunucu [ EVENT VAKTİ :) KOOŞ]

Merhaba Eski KingOfCraft Playerları ve yeni oyuncular :) Bildiginiz üzere kendini '' Hekır Sanan /op list bugundan yararlanan eski adminimizin adiliğine uğramıştık. Ertesi gün serverimiz hazır hale gelmişti lakin Axitrbilişimin sorunları yüzünden birtürlü serverimizi açamadık buyrun buda...
  2. K

KingOfCraft Birdaha Kapanmamak Üzere Sizlerle VipSunucu [ 2 Gün Sonra En iyi 2 clan baskani Dia Vip]

Merhaba Eski KingOfCraft Playerları ve yeni oyuncular :) Bildiginiz üzere kendini '' Hekır Sanan /op list bugundan yararlanan eski adminimizin adiliğine uğramıştık. Ertesi gün serverimiz hazır hale gelmişti lakin Axitrbilişimin sorunları yüzünden birtürlü serverimizi açamadık buyrun buda...
  3. K

KingOfCraft [5DK SONRA MADEN EVENT] VipSunucu [ 2 Gün Sonra En iyi 2 clan baskani Dia Vip]

4. K

KingOfCraft

5. K

KingOfCraft Birdaha Kapanmamak Üzere Sizlerle VipSunucu [ Rehber - Mod Alımı Var] [ILK3 VIP]

6. K

KingOfCraft VipSunucu [0 Lag 0 Loss] Yaz İçin Mükemmel Deneyim [Rehber + Mod Alımı Var]

Merhaba Arkadaşlar Axitr Bakıma Alındı Saat 13:10da Swmiz Tekrardan Online Birdaha Sw Kapanma Sorunu Olmayacaktir! Rehber Ve Mod Alımları Bildirisi: Merhaba arkadaşlar oyuna girenler direk admin beni mod yap admin beni rehber yap diyorlar siz olsanız direk mod rehber yaparmısınız? Biz 18...
  7. K

KingOfCraft VipSunucu [0 Lag 0 Loss] Yaz İçin Mükemmel Deneyim [Rehber + Mod Alımı Var]

Merhaba Arkadaşlar Axitr Bakıma Alındı Saat 13:10da Swmiz Tekrardan Online Birdaha Sw Kapanma Sorunu Olmayacaktir! Rehber Ve Mod Alımları Bildirisi: Merhaba arkadaşlar oyuna girenler direk admin beni mod yap admin beni rehber yap diyorlar siz olsanız direk mod rehber yaparmısınız? Biz 18...
  8. K

Acil Builder Araniyor

Merhaba Arkadaslar 1 hafta icinde vds alanıcaktir.Ama bize bir kale lazm (icinde marketin vb. seylerin olduğu yer) Acil builder lazm yapımlarıda güzel olsun. sw ip build belirlendikten sonra verilecek
  9. K

Minecraft Virtuel Machine Hatasi Yardim Lütfen...

Merhaba arkadaslar bayadir mc oynuyamiorum java virtuel machine hatasi veriyor bu sitede onceki paylasilmis cozumlenmis lere baktim bende olmadi videolar izledim olmuyor javayi silip tekrar yukledim o hatayi veriyor lütfen yardm edebilirmisniz...
  10. K

İstek mod

Merhaba arkadaslar sizden bir mod rica etmek istiyorum.Youtube daki videolarda gordum ve adini merak ettim.Oyuna çeşitli cevherler ekliyordu eger modu biliyorsaniz bana link atabilrmsnz 1.5.1 olsun simdiden tesekkurler
  11. K

Minecraft Sorunu Yardim ...

Merhaba Arkadaslar ben survival oynuordum ev felan yaptim v.b sonra evimdeki obsidyani kirdim ve tasindim göçebelik yani sonra yeni eve obsidyan koydum calisti icine girdm netherdaym disina ciktim baska biyere kendi obsidyan yapiyor yani bunu nasil düzelteblrmde kendi evime gelebileyim lütfen...
  12. K

UstaCraft Yeni Faction Wars Server

Merhaba UstaCraft Yeni Bir Maceraya geliyor üstelik VDS 7/24 Lagsız oyun 40 Kişi Artarsa Kişide Articaktir Gelmek istenleri Bekliyoruz Maceraya Hazırmısın Savaşcı İp: 91.121.115.127:449 skype:mertcan123123123 Alım Yoktur ! alımlar başlayacaktır Hepinizi Bekleriz Ustalığını Göstermek için...
  13. K

Reklamci Aranir

Merhaba arkadaslar bu ip 91.121.115.127:449 reklamci ariyoruz skype icin mertcan123123123 eklesin 20 kisi getirene reklamcilik rutbesi ve normal vip verilir (ozellikler dahil)
  14. K

Pvp kapatma kodunu bilen

Merhaba arkadaslar benim sw emde bazi yerlede pvp acik kapatmak istiyorum nasil acaba
  15. K

Plugin İsteyen Bakabilir

Merhaba Arkadaslar Bazi Arkadaslarimiz Plugin Ariyor (Bende Ariyorudum) http://rapidshare.com/files/1782960725/pluginler%202.rar Bu Winarin İcinde Topladigim pluginler Var İhtiyaci Olan Bakabilir Bir Tane Daha Da Var Arkadaslar http://rapidshare.com/files/2272500025/pluginler.rar Buyrun Linkler...
  16. K

Bir Kac Plugin İsmi Sormak İstiyorum

Arkadaslar Ben Otomatik kendi kendine duyuru yapan bir plugin ariyorum adini soleyebirmsnz ve jobs pluginini nasil ayarliyabilrm Simdiden Tesekkürler
  17. K

Beyler Pluginlerden anlayan baksin

Beyler Benm Bukkit Serverde Pluginler tam ama warp pluginini sadece yetkililer kullaniyor ve jobs join pluginide calismior lutfen yardim edebilirmsnz
  18. K

Bukkit Serverimde Calismayan pluginler yardim

Merhaba arkadaslar benm bir bukkit serverim var pluginlerde tam ama yetkisiz olanlar warp yapamiolar ve jobs join plugini calismiyor bi yardim eden varmi lutfen