Arama sonuçlarınız

1. M

Gangsta Games video agir küfür içerir

Lan murat (Cepkintr) çekince bisey yok ben çekince auvvvvv auvv ne amerika hem ben sizi güldürmek için yaptım kimse gülmüyor hay amq :D
  2. M

:ASd:sd:D
  3. M

Gangsta Games Video Agir küfür içerir :D

Videodaki dislikeler adminleri modları rehberleri ve oyuncuları :ASD:D
  4. M

bu mod ne modundan beri izliom olm :(
  5. M

Cepkintr abimize ozendim :(
  6. M

Panpalar agir küfür içerir fena rezil ettim :D
  7. M

Panpalaar agir küfür içerir serveri taınttım iyi seyirler :D
  8. M

Gangsta Games Video Agir küfür İçerir :D

Panpalar Agir küfür içeriyor video Gangsta Gamesi tanıttım iyi seyirler :)
  9. M

Kasanın Isınması

ya kardeşim bi *** bildigin yok konuşuyosun burda
  10. M

Kasanın Isınması

bütün programları sildim pc ye giriyorum hic bir şey açik deil bakiyorum 900 mb 800 mb
  11. M

Kasanın Isınması

arkadaslar benim ==> windows görev yöneticisi ==> performansa giridigimde 841 Mb bellek kullanior suan ve 980 e falan artiyor ve 1 gb ram var pc de ve bilgisayarımın kasası cok ısınıyor. bi elleyince elim yanıyor resmen bu kadar Mb bellek kullanmasini nasil önlicez pc dersinde görev yöneticsine...
  12. M

Thomoscraft !!!! Dün Açıldı !!!!!

95.173.181.69 beyler server çok güzel beklerim
  13. M

Thomoscraft !!!!!!!! Dün Açıldı

95.173.181.69 Beyler server cok güzel beklerim [Makifu]
  14. M

Ephcraft Yeni Açildi !!!

Ip --> 94.123.159.146 Alım Vardır 40 Adet Warp Vardır. server lagsız + gayet güzel bekleriz yeni açıldı !!!!!
  15. M

Ephcraft -- - Hergün Event -- Hergün Açık!!

Ip --> 94.123.159.146 Alım Vardır 40 Adet Warp Vardır. server lagsız + gayet güzel bekleriz yeni açıldı !!!!!
  16. M

Skyblock !1!

Arkadaşlar skyblock server nedir skyblock server bilen serverin adresini yazabilirmi :(
  17. M

Minecraftta Yapmak Istediginiz Şeyler

Bu başlık altında minecraftta yapmak istedigimiz şeyleri yaziyoruz :D
  18. M

Rehber Alımı!1!

Merhaba arkadaşlar. Oyundaki adim Makifu. Rehber arayan server varsa beni alabilirler. Hamachi server olmasın. günde 8 saat 9 saat açigim agir işsizim klavyede baya bi hızlıyım 2 senelik minecraft tecrübem var Serverine rehber almak istiyen arkadaslar buraya serverin ip sini yazsin geleyim
  19. M

Rehber Alımı !1!

Merhaba arkadaşlar. Oyundaki adim Makifu. Rehber arayan server varsa beni alabilirler. Hamachi server olmasın. günde 8 saat 9 saat açigim agir işsizim klavyede baya bi hızlıyım 2 senelik minecraft tecrübem var Serverine rehber almak istiyen arkadaslar buraya serverin ip sini yazsin geleyim
  20. M

Minecraft Skydaz Mod

Arkadaşlar ben skydazdan mod indiriyorum oyuna giriyorum Ama haritaya girmiyor yeni bir harita açinca oyun donuyor girmiyor oyun çöküyo ama modsuz giriyor arkadaşda sorunsuz giriyor modla nasıl olcak la
  21. M

Hem Süperflat Hem Default Yardım

yoo server haritası yapcam
  22. M

evt
  23. M

Arkadaşlar ben bir server haritası yapmak istiyorum Hem Default Hem Süperflat harita nasıl açılır yardım edin :( Arkadaşlar böyle bir şey konuyu düzenliyorum. Mesela nomercycmc serverinde /warp odun da süper düz bi harita freecamla kirip baktim ama ./warp orman var orası normal default bir...
  24. M

Selam minecraft severler

panpa iyi Günler kusura bakma rahatsız ediyorum http://www.facebook.com/pages/Minecraft-%C4%B0nci/128866313960088?fref=ts sayfayı beğenirmisin
  25. M

Minecraft adventure map

arkadaşlar adventure map yapmak istiyorum ama hikaye bulamıyorum hikaye yazin adventure map için o hikayeyi minecrafta çevireyim :(