Arama sonuçlarınız

1. GetqusA

Amerika Miami BEACH Vlog - Gta Vice City'nin içindeyim

KANAL : Yağız Emre Karanfil VİDEO : VİDEO 2 :
  2. GetqusA

I-Doser Beyin Frekanslarıyla Ortam Ve Duygu Değişimi En Garip Deneyim

Very strong vs. derecesi pek bir önem arz etmiyor beynin alışma dereceleri modarete bile dinlesem etki ediyor sese odaklanman lazım rahat olman lazım Öyle şeyler olmayacağı bariz bunlar deneyerek atılıyor ve yapımı uzun sürüyor bir eroin için 1 yıl harcanmış ki insanları *******a sürüklemiyor...
  3. GetqusA

TORT

TORT
  4. GetqusA

I-Doser Beyin Frekanslarıyla Ortam Ve Duygu Değişimi En Garip Deneyim

Herkese merhaba, bugün size I-Doser hakkında bilgi vericem ve deneyimlerimden bahsediceğim. Konuya başlamadan önce bunu yapmak size kalmış sizin için tehlikeli olabilir ÖZELLİKLE "epilepsi veya kalp hastalığı" Olanlar dinlemesi çok sakıncalı.. Size bu i-doser(doz)'den bahsedeyim , beyin dalgası...
  5. GetqusA

Discord - Skript Topluluğu

Günde 2K 3K mesaj atıldığı için 4 yıldız verdim.
  6. GetqusA

Buz Saldırsı Skripti Değişik

Alıntı yaptığın kişi paylaşmanı istemiyorsa?
  7. GetqusA

SK Dostu v0.1

Geliştirilirse iyi yere gelebilir şu an pek iyi durumda değil ancak proje çok güzel.
  8. GetqusA

Why

Why
  9. GetqusA

MechanichCraft 1.7-1.8 [Bayrak Savaşları - PVPMod - Ticaret - Pet Sistemi - Evcil At - Tamamen Emek]

Sunucuya tam destek. Servere hayli yoğun şekilde uğraşıyoruz ,iyi bir iş çıkaracağımıza inanıyoruz kodlamalar saatler alıyor. Yakında sizlerleyiz :şapka:
  10. GetqusA

Merhaba, Skript ile sayfalara ayırma. bi baka bilirmisiniz?

command /bilgi [<text>] olarak kullan veya [<number>]
  11. GetqusA

8 Space 2 TAB - diye hata verir diye biliyorum.
  12. GetqusA

Seçilmiş mobu saldırtma

Yapacağın buglu olabilir ama yinede bir şeyler yapabilmen için yazıyorum. Oyuncu başka birine vurduğunda onu takip etmesi için komut verirsin sürekli çevreyi looplarsın 2 radius yakınındaysa ona 1 hasar verirsin. yani kurt vurmaz komut vurur ama bir nevi kurt vuruyormuş görseli çıkar. son olarak...
  13. GetqusA

arg-1 is "1": Skriptte tek boşluk koyulmaz (space'ye 4 kere tıklama), tab atmalısın bazı yerlerde boşluk vardı düzelttim eğer tek boşluk olarak yazacaksan. command /merhaba: message "merhaba" Bu şekilde alt satıra geçince 1 boşluk kullanmalısın
  14. GetqusA

Minecraft Premium 15 TL, GTA V 30 TL, Overwatch 60 TL İnanılmaz Fiyatlar Onlarca Mutlu Müşteri!

1-2 Hafta önce bakmıştım o zaman indirim vardır, kinguinde 23 TL
  15. GetqusA

Minecraft Premium 15 TL, GTA V 30 TL, Overwatch 60 TL İnanılmaz Fiyatlar Onlarca Mutlu Müşteri!

Eskiden minecraft premium üreticisi vardı günlük 1-3 dolar'a kullanbiliyordunuz (Sınırsız hesap üretiyordu) tabi bu hesapların hiçbir güvencesi yok hepsi çalıntı olabilir , yani çalıntı olmasa promo kod satarlardı. dolandırıcı mı konusuna gelirsek hayır değiller ama hani 10-15 TL param var...
  16. GetqusA

OMG hi guy

OMG hi guy
  17. GetqusA

Yardım

Kill clicked entity
  18. GetqusA

[SK] Autosell-OtoSat [GUİ Destekli]

Güzel iş çıkarmışsın ancak gereksiz kod çok fazla bunu %40'a bile indirebilirdin ve değerli zamanını harcamamış olurdun. skriptleri yapmaya devam et umarım gelişip daha iyi işler çıkaracaksın.
  19. GetqusA

[Konu Kilit] Yeni Dünya Olusturma Acil İçeriye Bak

Sil o plugini her dünya için ayrı bir envanter oluşturuyor.
  20. GetqusA

[SK] Oylama

Öbür konuyada yazmıştım burayada yazıyorum zaman eventini kod içinde kullan , bilmiyorsan özel mesaj at yardımcı olurum.
  21. GetqusA

Hosting Önerileri

Yabancı hostingleri biraz araştırarak inanılmaz fiyatlara sunucu alabilirsin ama kredi kartın varsa tabi ki paypalda kapandı (:()
  22. GetqusA

[KAT] SADE,BASİT,DÜZENLENE BİLİR, FACTİON SPAWN !! BU FIRSAT KAÇMAZ !!

Build de yeteneğin yok başka şeylere yönelmelisin.
  23. GetqusA

My new computer (GT72s Dominator Pro G) come here MİNECRAFT!

My new computer (GT72s Dominator Pro G) come here MİNECRAFT!
  24. GetqusA

Helal olsun hg tekrar :D

Helal olsun hg tekrar :D