Arama sonuçlarınız

1. GetqusA

Amerika Miami BEACH Vlog - Gta Vice City'nin içindeyim

KANAL : Yağız Emre Karanfil VİDEO : VİDEO 2 :
  2. GetqusA

I-Doser Beyin Frekanslarıyla Ortam Ve Duygu Değişimi En Garip Deneyim

Herkese merhaba, bugün size I-Doser hakkında bilgi vericem ve deneyimlerimden bahsediceğim. Konuya başlamadan önce bunu yapmak size kalmış sizin için tehlikeli olabilir ÖZELLİKLE "epilepsi veya kalp hastalığı" Olanlar dinlemesi çok sakıncalı.. Size bu i-doser(doz)'den bahsedeyim , beyin dalgası...
  3. GetqusA

KAPANDI

KONU KAPANDI SADECE BİRAZ TARTIŞMA YAPMAKDI HERKEZE İYİ FORUMLAR ..
  4. GetqusA

RedStoneHunter | Minigame | Türk Yapımı |

Merhaba Arkadaşlar Ben GetqusA Bugün Sizlere Yaptığım Minigames'i Tanıtacağım.. Buna Daha Önceden Başlamıştım Ancak Bırakmıştım , Anlatmaya Başlamadan Önce Fikir : @MhaWTHoR a Aittir Ve Bana , Yazarken Her Zaman Yanımda Olan @Rosenrot 'a Teşekkürler .. Bir Ormana 3 Kişi Yaralanmış Durumda...
  5. GetqusA

SugarPVP | SkyPVP | Parkur + PVP | Türkiyede Görülmemiş Özellikler !!

Sunucu sürümü 1.7.X / 1.8 Bağlantı Adresi IP SugarPVP.Nitrado.net İletişim Adresi GreyfurtSK Web Adresimiz Yakında! Yakında! ÖZEL OLARAK KODLANMIŞ PLUGİNLERİMİZ ! Can Paketi (Özel Kodlama) Kritik Vuruş ,Efektli (Özel Kodlama) Effect Bow ! (Özel Kodlama) %80 Türkce ve İngilizce...
  6. GetqusA

SkyPVP | Medieval Spawn , Küçük Bir Çalışmam

Merhaba , bugün sizlere 1 yıl önce yaptığım bir çalışmamın resimlerini göstereceğim daha hiç kullanmadım . Baktığınız İçin Teşekkürler :şapka: Fazla Resim İçin Üzgünüm :emin: Yorumlarınızı Bekliyorum. Tag List : @bydemir06 , @Ecylpsys_ , @Arrow ,@Rosenrot...
  7. GetqusA

video çekerken yüksek fan sesi

Video çekmeyi denedim yüksek bir fan sesi var ve çok rahatsız ediyor sesimi bastırıyor bunun için ne tür kulaklık veya mic kullanmalıyım ve bilgisayarım laptop
  8. GetqusA

Türk varmı ?

Arkadaşlar burda türk varmı :?
  9. GetqusA

Metin 2 | Yapım Aşaması , Yakında Spigotta

Merhaba , öncelikle bu serveri yapma amacımız gerçek bir mmorpg tadı yaşatmak ve bunu tanıdığınız biyerden yapmak. metin2 hoş bir mmorpg ve çocukluğumuzun ilk oyunlarından daha önce bu oyunu oynamayan gerçekten az rastlanır biz bunu minecraft'a geçirmeye karar verdik ve nerdeyse aynı şekilde...
  10. GetqusA

acil yardım pc kendinden geçiyor

bir arkadaşın attığı resmi açmak için birlikte çalıştır ile windows görüntüleyici yaptım ve pc bu hale döndü :( @Arrow bilen biri lütfen yardım etsin :/ açılmazsa Link resim : http://i.hizliresim.com/EY7G4Z.jpg http://i.hizliresim.com/5dAPOz.jpg
  11. GetqusA

[SKRİPT] World'lere Göre Kişi Sayısını Tabelaya Yazma .

Merhaba Worldlere Göre Kişi Sayısına Hoş Geldiniz Dititi dititi (Felan Filan) Skripti Ben Yapmadım , Bir Arkadaş İstemiş @WeepingAngelTR Ve Gerekli Kodları Bulamadım Araştırırken Buna Rastladım Neyseki 1 Kod Eksikmiş Herneyse ... Not : Konuda Kavga Çıktığı İçin Arşive Alınmış Zaman Öldürmek İçin...
  12. GetqusA

Pişttt Skript Yaplımmı :D | Beraber Skript Yapıcak Arkadaş Aranır -->

Merhaba Ben Getqusa Neyse :) Fazla Uzatmıcam Başlıktaki Gibi Eskiden skript yapardım forumda mute yedim ve skripti tamamıyla bıraktım .. şu an tekrar başladım , ama eskisi kadar eğlenceli olmuyor bende benimle skript yapacak bir arkadaş arıyorum .. :) Gerekli Olanlar daha önceden skript yapmış...
  13. GetqusA

[MiniGame] Skript Serisi , Yapılıyor !

Merhaba Arkadaşlar , Normalde Seri Halinde birçok MiniGames Yapacaktım VazGeçtim Yoğun'um ve APB sunucusuna Uğraşıyorum Konu : TIKLA Sadece MiniGames Olarak Quake Yapacağım Hazır Olunca Konu Açılacaktır :) Teşekkürler Not : Paralı ile Skript Yapılır (MİNİGAMES Dahil) Skype : arpandrich
  14. GetqusA

Developer Arayanlar!

Merhaba , Skript Ve Plugin Yazıyorum Pluginde Okadar Usta Değilim Yanlız Skriptte Çoğu İsteneni Yaparım , Herhangi Bir Yetkide Olabilirim , Sıkı Çalışırım (Ara Sıra Üşengeç Olurum :S) Build 'm Orta Düzeyde Kod Bilgim Yüksek , Konuşalım Diyorsanız . Skype : Arpandrich Yaptığım Skriptler : Banka...
  15. GetqusA

[Skript DERS]Tarif Oluşturma , New Recipe , Skript Plus !

Merhaba Arkadaşlar Bugün Size Skript'te Nasıl Tarif Yapılır Bilgi Vereceğim . Mesela Yeni bir Zırh Oluşturmak İstediniz Yani Pro 4 Zırhı 9 Tane Elmas Zırh La Birleştirip Yapabilirler Veya 8 Tane Zombi Eti Koyup Ortaya Yumurta Koyup Zombi Yumurtası Yapılabilir, Gibi Gibi .. Recipe Nasıl...
  16. GetqusA

Banka Skript | Şifreli Banka Oluştur !

Merhaba Arkadaşlar Bugün Size Banka Skript'ini Tanıtacağım , Aslında Sıkıldığım İçin Yaptım Fazla Gerekli Bir Şey Değil Ama Bir Sonraki Versionda Eşya Bankası Yapıcam Şifre Yazıp Eşyaya Sağ Tıkladığınızda Kişisel Bankanıza Yollanıcak Yani Alpha Chest 'in Şifrelisi , Skripte Geçelim . command...
  17. GetqusA

Sesli Combo Skript | Her Öldürdüğünüz Kişi İçin Ses Çalsın , BossBar Destekli.

Merhaba Size Bugün Combo Skript'ini Tanıtacağım , Sizin Her Öldürmenize BossBarda bir şey Diyecek Ve Ses Çalacaktır Gerekli Eklentiler : Skript Wild Skript on death of player: attacker is a player victim is a player add 1 to {oldurmesesi.%attacker%}...
  18. GetqusA

[Soru]Skriptte Durma Kodu Varmı

Ben Aradım Bulamadım , Birde Size Sorayım Skriptte Durma Gibi bir şey Varmı Events Olarak, On Walk yerine On Wait Gibi bir şey .
  19. GetqusA

Rastgele Işınlan | Skript , Kendi Seçtiğiniz Yerlere Oyuncuları Işınlayın

Merhaba Forum Cemaati :) Bugün Sizlere Kendim Yaptığım Bir Skripti Tanıtacağım , APB Projem İçin Yaptım , Sizinle Paylaşmak İstedim. Komut : /rastgeleisinlan Komut2 : /isinlankaydet1 ,/ 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 # Author: GetqusA # Version: 0.1 options: tag...
  20. GetqusA

APB Serverimiz Açılıyor , Detaylar İçin Konu İçine.

Merhaba Forum Cemaati :) Bugün Sizlere Üstünde Çalıştığımız APB Serverini Anlatacağım. Aslında Bir Online Oyun Biz Bunu MineCraft'a Geçirmeye Çalışıyoruz. Oyun: Oyun Bir Şehirde Geçmekte GTA'nın Online'ı Gibi Ama Farkları Var Bu Farklardan Bahsetmek Gerekirse 2 Kit Seçeneği Var Criminal Ve...
  21. GetqusA

[Soru]Ölünce Gitmeyecek Ve Düşmüyecek Skript Lazım

Arkadaslar Böyle bir şey Yapabilirmisiniz Çok kısa Bir Skript Ama Yapamadım Ben Bilenler Yapabilirmi Diamond Üstüne Yani Ölünce Diamond Düşmiyecek Yapabilirmisiniz ?
  22. GetqusA

Yazın Açılıcak Dev Server İçin Bana Profesional Builder Lazım..

Builder Alımı İçin : -Skype Şart -Mic Şart -İyi Bir Builder Olması Lazım Ve İşini Bilmesi Lazım Forumdan Mesaj Atarak Alımlara Katılabilirsiniz. Mesaj Şöyle Olmalı : Ad: Yaş: Skype: Minecraft Server Hakkında Bilgin: [Kaç Server Kurdun Demiyorum -Pluginler Hakkında Bilgini Soruyorum] Build...
  23. GetqusA

Beyler Bir Bakın Plugin Sorucam !Acil!

İnsanlardan Belirli Bir İtem Düşmiyecek Mesela : - Diamond , Zümrüt Beyler ACİL lazım Lütfen Bilen varsa Bi Söylesin, Ama Zırh'ı Felan Düşücek Ve İçindeki itemler Lütfen Beyler Bulabilen Söylesin Kodlayacak Varsa Bir Miktar Para Verebilirim
  24. GetqusA

Skript Yazarken 2Kodu 1 Kod Nasıl Yaparım

Bazı Şeyler Yapıyorum [[Gizli]] 2 Kodu 1 Kod Nasıl Yaparım Yani /Heal /Spawn 'ı Sadece /lol :D Nasıl Yaparım [[Bunlar Sadece Örnek Gösterilmiştir Saçma Şeyler Yapmıyorum :) Çıksssss]]
  25. GetqusA

Sponsor Arıyorum Projemi Anlatıcam..

Merhaba Arkadaslar Sponsor Arıyorum Koşulsuz Eğer Olabilecekseniz Skype : arpandrich Türkiyede Bir Olucak Projedir Ayrıntılı Konuşmak İsteyenelere Skypede Söylerim Gerekeni.. Merhabalar GunGame Plugin Paketi Yaptım Ve Şuanda Türkiyede Benzersiz GunGame Serveri Olacak Şuanda Sponsor Arıyorum...