Arama sonuçlarınız

1. Katilmafya

Minecraft 1.7.2 10 FPS'DEN 30-70-90 FPS'LERE ÇIKARMA

Ozaman Senin Bilgisayarın Dünya Dışı Bir Teknoloji :D :D :D
  2. Katilmafya

ProSurvival /1.7.2/1.7.4/1.7.5 Yeni açıldı!!

Event in Ve Sanal Market Survivalda Bulunurmu Hiç?Sanal Market Ve Eventi Kaldırmadığın Sürece Bu Server Survival Değildir.İyi Forumlar
  3. Katilmafya

Macro Survival 1.7.2 / Yepyeni 0 SUNUCU! / IP:MacroCraft.nitrado.net / Açılış Tarihi : 21.08.2014

özür dilerim O Küfür Etmemişti Sen Yazıyı Değiştirip Oraya Küfür Yazmışsın O Söylediğini Bence Kendine Söyle Önce
  4. Katilmafya

Ben Virüslü Demiyorum Zaten Kullanırsanız Bilgisayardaki Bazı Önemli İşlemleri Kapatrak Bilgisayarın İşini Bitirip Tamircilik Oluyo
  5. Katilmafya

{MineHeal} TAKAS > SURVİVAL > 1.7.X > HEROBRİNE > İPEKSİ İLE SPAWNER !

Bana ip verebilirmisiniz bulamadımda
  6. Katilmafya

:D :D :D XD

:D :D :D XD
  7. Katilmafya

Herhalde Samsng UHD TV ile oynuyon kardeş arkadaşın dediği gibi git kahve iç ve adamakıllı uyan.Video seyrederken bile 50'den yukarı çıkmıyo Snickers ye bi istersen yada kahve iç basit bir oyun olan mayın tarlasını bile 100'den aşağı oynuyoz 2000 fps nedir yaArkadaşlar Bazıları GameBooster diye...
  8. Katilmafya

Beyler yeni bir baslangıç yapcaz benimle minecraft video çekecek 3 arkadas lazm

Ben varım Skype:Katilmafya isterseniz bende çekebilirim
  9. Katilmafya

Benimle Hamachili Oynarmısın???

BENİMLE HAMACHİLİ MİNECRAFT OYNAYACAK VARMI(HAMACHİLİ SERVER SİZDEN VE SKYPE İLLA GEREKLİ DEĞİLDİR ANCAK VERİRSENİZ İYİ OLUR VE YAŞ SINIRI 10-12)HAMACHİYİ BEN KURDUM HAMACHİ ADI:YiğitOyun ŞİFRE:123 HERKEZİ BEKLERİZSERVER 5 KİŞİLİKTİR.YANİ ÇABUK OLUN ÇOK SIKILIYORUM VE LİMİT DOLABİLİR AYNI...
  10. Katilmafya

Yardım Minecraft Sorunları - Yardım - Tüm Hatalar

Arkadaşlar ben serverlere girince hep sohbet mesajı gönderilemedi diyo (Mute yemememe rağmen).Sonra singleplayere girdim bişiler yazdım ancak chat yerinde çıkmıyo yardım edermisiniz Çözdüm çoklu oyunca ayarlarında sohbeti sahadece komutlara ayarlamışım :D
  11. Katilmafya

PlusCraft Survival Server

ip yanlış
  12. Katilmafya

StarCraft 1.7.X Full |||Emek|||

1.7x demişsin ve 1.7.2-1.7.9 demişsin.Sürümü güncellemen lazım 1.7.10 çıktı
  13. Katilmafya

EfsaneCraft/Köyde Yaşam/Full Survival/1.7.2/Nitrado Güvencesi/Köylülerle Ticaret

ARKADAŞ ÖZÜRLÜMÜSÜNÜZ SİZ.GİT FACTİONS SERVERİNİ FACTİONS BÖLÜMÜNDE PAYLAŞ SEN SURVİVAL NE DEMEK BİLİYONMU?
  14. Katilmafya

7/24 Online Faction / asosyalcraft.nitrado.net/ 0 Lag / Dev Lapis / Reklamci Alımı Var

ARKADAŞIM BAK!!! SURVİVAL KENDİ EŞYALARINI TOPLAYIP HAYATTA KALMAYA ÇALIŞMAKTIR.SEN SERVERİNİ GİT FACTİONS BÖLÜMÜNDE PAYLAŞ.ÖZÜRLÜMÜSÜN FACTİONS SERVERİNZİ GİDİYO SURVİVALDA PAYLAŞIYOSUNUZ!!!
  15. Katilmafya

Sade Survıval

bn
  16. Katilmafya

minecraft survival oynayacak (11-13)

yaş 12 gelirim.Skype ekleyebilirsin
  17. Katilmafya

HanelerMc

Tamam madem öyle,o zaman onu konudan sileceğim.
  18. Katilmafya

HanelerMc

HanelerMC deki rehber küfür edip duruyo.Ve bizede diyorki: -Küfür edene mute atarım. Böyle bir rezillik görülmedi.Adam yapmayın dediği şeyi kendi yapıyo.Rehberin adı: Jaxft777