Arama sonuçlarınız

1. Cremranyec78

Ben Şimdi Bunlara Ne Yapayım ?

Söylermisiniz ben bunlar gibilerine ne yapayım ? Hem herşeyi ellerine istiyorlar bedava hemde gelmişler küfür ediyorlar. Sonra ben suçlu oluyorum... Sizce Faction Sunucusunu Kapatmalımıyım ?
  2. Cremranyec78

1 TB Ramlı Sunucu Gördünüz mü Hiç ?

Merhaba gençler; Yukarıdaki resmi gördünüzmü bilmiyorum ama ilk gördüğümde baya şaşırmıştım. Fake'mi değilmi bilmiyorum, ancak aşağıdaki adamın hakikatten gerçek. Adama 1 tb ram yetmiyor 2 tb'ye yükseltiyor :D Bu sunucuların yaklaşık aylık kirası 15.000 TL civarında. Zengin olanlar alabilir...
  3. Cremranyec78

GamesTürkiye | Buildler Yenilendi | Lapis | Boss | Evler | Pet | play.gamesturkiye.com |1.7.2 |

IP: play.gamesturkiye.com Geçmişimiz; Farklı adlarla 4 senelik bir geçmişimiz bulunmaktadır. Sunucuyu en son olarak kötü hatırlayabilirsiniz ancak değiştik ! Eskiden uzun uğraşlarımız sonucunda açılmış olan bu sunucuyu tekrardan devam ettirmek istiyoruz. Az yetkili kadromuz ile güvence...
  4. Cremranyec78

GamesTürkiye - FW [1.7.2] | Lapis | Boss | Otomatik Arsa | Hammadde | IP: fw.gamesturkiye.com

Sunucu Kapatılmıştır.
  5. Cremranyec78

SurvivalGamesCore Buga Giriyor

Merhaba Arkadaşlar; SurvivalGames için SurvivalGamesCore pluginini kullanıyorum arenayı vs. her şeyi ayarladım ancak deathmatch geri sayımı başlıyor geri sayım bittikten sonra buga giriyor ve kimse hareket edemiyor. Bu eklentiyi kullanan varsa ve çözümünü biliyorsa bana yardımcı olabilirmisiniz...
  6. Cremranyec78

Stop Yazdıktan Sonra Serverin Tekrardan Açılması

Merhaba Arkadaşlar; SurvivalGamesCore pluginini kullanıyorum BungeeCord için. Bu plugin servere stop çekiyor ve ben tekrardan açılmasını istiyorum, Önceden yapıyordum ancak şimdi .bat komutunu unuttum. Yani /stop yazınca bukkit serveri tekrardan başlatsın. Onun kodunu verebilirmisiniz bana...
  7. Cremranyec78

TPS Değeri Çok Düşüyor Ping Coşuyor

Merhaba Arkadaşlar; Bu sabah www.yoncu.com 'dan bir Dedicated (Fiziksel Sunucu) aldım. 2 tane server var üstünde ve 2 tane ip var. Ana ip'de kurulu olan serverin TPS'si 19'un altına düşmezken benim ana serverim 2 3 kişi olsa bile 5 TPS düşüyor ve ping 600 - 1000 lere çıkıyor. Bunu bir plugin...
  8. Cremranyec78

GamesTürkiye HUB | 1.7.2 | Edit PvP | SkyWars | SkyBlock | Survival | Dinamik S.Games | Creative |

Sunucu Kapatılmıştır.
  9. Cremranyec78

GamesTurkiye Mod Paketi V1.0 (Test Edildi) 1.6.4

Merhaba arkadaşlar; Bugün sizlere yeni mod paketimiz olan v1.0'ı sizlere sunacağım. Mod Paketi en az 2 gb ram istiyor. Çünkü gayet iyi modlar var. Eğlenceli olması için güzel modlar eklendi ve birbirlerine uyumlu olması için araştıralarak size sunuldu. Modlarda hatalar oluştu silinip teker...
  10. Cremranyec78

AragonTR Hiç çökmeyen sunucu 64 GB Ram 2000 Kişi

Merhaba arkadaşlar yeni açılan serverimizi tanıtmak istiyorum sizlere. AragonTR sizin için açıldı ve HUB Olmak Üzere Ayarlandı. İntel xeon e5-2687w 3.10 GHz (8 Cores) (2 Cpu) İşlemcisi sayesinde sizlere yüksek performans vererek kasma olayınıda lag oranınıda azaltıyor. 64 GB DDR3 bellekler...
  11. Cremranyec78

Eğlence Amaçlı Serverimiz Açıldı - 4 Kişiliktir - Tekkit Classic 3.1.2 IP: 5.62.126.59:10800

Server Yeniden Açılacaktır Arkadaşlar !
  12. Cremranyec78

CrazyTekkit [★] 7/24 [★]TekkitClassic [★] 0 Lag [★]4 GB Ram [★]32 Kişilik[★]

Merhaba Arkadaşlar. Biliyoruz bazılarımız uzun süredir TekkitClassic 3.1.2 Server Beklemekteydi ve Hayelleriniz Gerçekleşti ! IP'miz: crazy.tekkit.de Kapanma İhtimali %0'dır. Mapımız Güzeldir ve VIP Fiyatı Ucuzdur. Fiyatlar; VIP 10 TL MegaVIP 20 TL UltraVIP 25 TL Hemen Gel Birtek Sen...
  13. Cremranyec78

Minecraft Premium Hesabımla İlgili Soru ?

Merhaba Arkadaşlar Kaç Gündür Giriyorum Hesabım Pre Fakat Dün Giremedim ? Şöyle Bir Yazı Geliyor E-Mail İle Giriyorum Bu Seferde Şöyle Yazı Çıkıyor Mojangtan Giriş Yapıyorum Bu Yazı Geliyor Yardım Edin ! E-Posta Değiştirilmiş Olabilirmi Migrate Etmek İçin Geliyorum Şu Yazı Veriyor...
  14. Cremranyec78

Laptop ve Masaüstü Bilgisayar Arasındaki Büyük Fark!

Merhabalar; Arkadaşlar Bilgilendirmek İstiyorum ... 2 Pc Var Benim Biri Masaüstü Biride Laptop Laptop Özellikleri: 8 GB Ram DDR 3 4680 MHZ 4 Gb Grafik Kartı DDR 3 2400 MHZ Amd Radeon HD 5570 128 Bit 1.5 GHZ 4x i7 İşlemci İntel İnside Sata 1 TB 7200 RPM Harddisk Seagate [İnce Kablo] Win 7...
  15. Cremranyec78

Ücretsiz Domain Hakkı

Evet Arkadaşlar Vereceğim Siteden Kendinize .com vb Site Açabileceksiniz Yalnız Sitenin Verdiği Bir Şart Var Üstteki Linke Her Kişinin 10 Kere Tıklaması Gerekiyor 1 Kişi 1 Puan Demektir Buyrun Kayıt Sayfaları Kayıt 1 [10 Point]: Bedava Domain Almak İçin Tıkla 10 PointsEvet Güncellll ++++
  16. Cremranyec78

Lütfen Yardım Edin

Merhaba Arkadaşlar Minecraft Hesabımı Migrate Yaparken Şöyle Bir Sorunla Karşılaştım Hesabım Premium ve E-Mailimi Bilmiyorum Migrated Ederken Şöyle Sorun Çıktı Lütfen Yardım Edin ... Şifreyi Ve Usernameyi Dogru Olarak Giriyorum Çıkmıyor Durduk Yere Silinemez Dimi ?Yenisini Almak İstemiyorum...
  17. Cremranyec78

Deadmanc95 Plugin Paketi V2

Yükleme 1)CraftBukkit'in Son Versiyonunu İndiriyoruz. 2)Başlat.bat Ayarlarını Yapıyoruz. 3)Serveri Ayarladıktan Sonra Başlatıyoruz ve Kapatıyoruz /stop ile 4)Plugin Paketini WinRAR Yardımı İle Masaüstüne Çıkarıyoruz. 5)Server Ayarlarını Yaptıktan Sonra Masaüstüne Çıkardığımız Plugin Paketini...
  18. Cremranyec78

Deadmanc95 İlk Plugin Paketi

Umarım Yardımcı Olmuşumdur Buradan JagaN Arkadaşımıza Teşkkürler Bana Azıcıkta Olsa Yardımcı Oldu ... Yükleme 1)Craft-Bukkit Son Versiyonunu İndirin 2)Serverinizin Ayarlarını Yapın 3)WinRAR'dan Çıkarın 4)Dosya Adını plugins Yapın ve Server Dosyasının İçinine Atın 5)Serverinizi Açın Birkaç...
  19. Cremranyec78

Tekkit Coke Factory %100 Otomatik %100 Kendi Yapımım

Evet Beyler %100 Benim Yapımımdır Yapmam Kısa Sürdü 8 Saat 22 Dakika Uğraştım İnşallah Beğenirsiniz Bazı Yazıları İngilizce Yazdım Kusura Bakmayınız Çeviridende Bakabilirsniz :D Ama Kendi Elimle Yaptım Yukarıda Allah'ım Şahittir ! Download Linki: İndirmek İçin Tıkla Resimler...
  20. Cremranyec78

Yepyeni Remove-Craft Yepyeni Büyük Harita ! Faction Wars

Merhaba Arkadaşlar Yeni Haritamızla Yeni Warplarımızla Karşınızdayız ! Map Tadilatı Henüz Bitmedi Ama Sizin İçin Spawn Girişini Açtık Şuanda Tadilatta Ama Ayarlıyoruz Hemen Ip Mizi Verelim: remove-craft.zapto.org serverimiz 40 kişiliktir ve sağlam plugin paketleri vardır arsa ciftci tarla pazar...