Ben Şimdi Bunlara Ne Yapayım ?

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Söylermisiniz ben bunlar gibilerine ne yapayım ? Hem herşeyi ellerine istiyorlar bedava hemde gelmişler küfür ediyorlar. Sonra ben suçlu oluyorum... Sizce Faction Sunucusunu Kapatmalımıyım ?

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olay nasıl ortaya çıktı onu anlatsan sana fikir verebilirim bu tür sorunları engellemek için

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Olay nasıl ortaya çıktı onu anlatsan sana fikir verebilirim bu tür sorunları engellemek için
Ben sunucuda yokken bunlar sürekli küfürleşiyorlar moderatörümün dediğine göre, bizim arkadaşta sınırsız mute atınca böyle çıldırdılar işte...

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunlara inat devam etmelisin aga. Eğer kapatırsan istediklerini vermiş olursun.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sunucuda yokken bunlar sürekli küfürleşiyorlar moderatörümün dediğine göre, bizim arkadaşta sınırsız mute atınca böyle çıldırdılar işte...
Sınırsız mute attıysa bu yetkilinin suçudur resmi kurallara devam ediceksin küfür kaç dakika mute ? 5 diyelim her küfür ettiğinde 5dk mute at bırak muteden sonra yine küfretsin chatı temizle eninde sonunda kesicekler sınırsız mute atarsan bu çocuklar egoları hayvan gibi tavan yapar oyuncu kaybedersin.

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sınırsız mute attıysa bu yetkilinin suçudur resmi kurallara devam ediceksin küfür kaç dakika mute ? 5 diyelim her küfür ettiğinde 5dk mute at bırak muteden sonra yine küfretsin chatı temizle eninde sonunda kesicekler sınırsız mute atarsan bu çocuklar egoları hayvan gibi tavan yapar oyuncu kaybedersin.
10 Dakika mute atıyordum zaten sürekli devam ettiler, en sonunda moderatör sınırsız atmış demekki taşan bir bardak var.

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum , sunucuyu sunucu yapan oyunculardır oyuncular olmadan sunucu kurmanın amacı nedir oyunculara kaliteli hizmet vermek için suncuu kuruyoruz.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum , sunucuyu sunucu yapan oyunculardır oyuncular olmadan sunucu kurmanın amacı nedir oyunculara kaliteli hizmet vermek için suncuu kuruyoruz.
Peki oyuncular kurallara uymuyorsa bizim de onlar istedi diye adaletsizlik yapmamız mı gerekiyor

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki oyuncular kurallara uymuyorsa bizim de onlar istedi diye adaletsizlik yapmamız mı gerekiyor
10 Dakika mutelemek birşeyi değiştirmez , adalet olmadan sunucunun eklentileri ne kadar güzel olursa olsun birşeye benzemez. jailde atılabilirdi fakat her ne olduysa bırakma devam et tabikdie kendi karaın ama

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bunu demesem olmazdı
krdş türkiye bura ne bekli10